Hoşgeldiniz!

space jam

Space Jam Fragman 01:07
Space Jam Fragman 13.109 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Michael Jordan, Wayne Knight, Theresa Randle gibi isimlerin yer aldığı animasyon filmi olan Space Jam'ın resmi fragmanı.
Space Jam Final Smacı (Micheal Jordan) 00:42
Space Jam Final Smacı (Micheal Jordan) 2.066 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu filmi bilmeyenimiz yoktur. Space Jam. Ünlü basketbolcu, efsane Micheal Jordan'ın uzay basketbolu macerası. İyilerin kazanmasını sağlayan smacı izliyoruz.
space jam 01:13
space jam 1.609 izlenme - 8 yıl önce charles barkley ve patrick ewing gibi nba yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla looney tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. kahramanlarımız ünlü nba oyuncusu michael jordan'dan yardım isterler. dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? bugs bunny bu yeni ve pahalı macerasında nerdluck'lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. nerdluck'lar dünyaya uzaydan gelmi
space jam fragmanı 1 01:13
space jam fragmanı 1 1.837 izlenme - 7 yıl önce charles barkley ve patrick ewing gibi nba yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla looney tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. kahramanlarımız ünlü nba oyuncusu michael jordan'dan yardım isterler. dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? bugs bunny bu yeni ve pahalı macerasında nerdluck'lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. nerdluck'lar dünyaya uzaydan gelmiş
space jam theme song 04:10
space jam theme song 604 izlenme - 7 yıl önce
Space Jam - Fragman (1996) 01:16
Space Jam - Fragman (1996) 365 izlenme - 4 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz filmlerinden birisidir Space Jam .Hatta çoğumuzun sinemada izlediği ilk filmlerden biri bile olabilir. Neredeyse tüm Looney tunes karakterlerinin çizgi film haricinde bir filmin içinde yer alması çok ilgimi çekmişti ozamanlar, acaba gerçekten etrafımızda olabilirler mi diye kafa patlattığımı hatırlıyorum. Filmde Bugs Bunny ve çetesi uzaylılardan kurtulmak amacıyla düzenledikleri basketbol maçında yetersiz olduklarının farkına varınca Michael Jordan'dan yardım isterler. Film televizyonda defalarca yayınlandığından izlemeyen kalmamıştır hatta tekrar tekrar izlenmiştir diye tahmin ediyorum.
Space Jam (Kadrolar Anons Ediliyor) 03:16
Space Jam (Kadrolar Anons Ediliyor) 249 izlenme - 4 yıl önce 1996 yapımı Space Jam filminin en güzel sahnelerinden bir tanesi. Michael Jordan önderliğinde Moron Dağı'nın canavarlarına karşı sahaya çıkan Looney Tunes kahramanları tanıtılıyor. Arka planda Technotronic'in Pump Up The Jam şarkısı kullanılıyor.
I Believe I Can Fly - Space Jam 05:22
I Believe I Can Fly - Space Jam 104 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu şarkı "Space Jam" soundtrack'inin bombastiko kontenjanını doldurmaktadır. Gerek sözleri, gerekse filmdeki kullanımıyla hepimize; "İnanırsanız başarırsınız gençler, sizin elinizden kaçana yazıklar olsun" mesajı verilirdi. (Pikachu olduğunu iddia ederek balkondan atlayan o efsanevi çocuğun, olaydan 1-2 hafta önce space jam izlediği gerçeğini dikkate alabilirsiniz bu noktada.) Üniversitede finale saatler kala, önümdeki yüzlerce sayfalık nota bakıp da dara düştüğüm durumlarda, hızır gibi yardımıma koşardı bu şarkı. "Yapabilirim ulan, ne var ?. Bak millet bi kere okuyup 89 çekiyomuş, ben k.çı kırık bi 52 alamayacak kadar gerzo muyum ? Elbette değilim. Şüphesiz ki ben de başarabilirim." Gazla dolan bünye, "I Believe I Can Fly" eşliğinde sabaha kadar çalışır, öğleden sonra kaportası çizilmiş, eline verilip paketlenmiş bir şekilde eve dönerdi. Siz yine de bakmayın bana, inanmak başarmanın yarısıdır... Valla.
Potanın Kralı Darius 01:37
Potanın Kralı Darius 75 izlenme - 4 yıl önce League of Legends karakterlerinden Darius'a güzel bir kostüm çıkarılmış, ben de sizle paylaşıyım dedim.
 2 Unlimited - Get Ready For This 03:43
2 Unlimited - Get Ready For This 75 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Zeki Müren ya da Orhan Gencebay şarkısı duyduğunuzda damağınızda şeffaf kadehte mayhoş beyaz sıvının hoş acılığını hissederseniz, bu şarkıyı duyduğunuzda da burnunuzda pürtüklü turuncu topun keskin plastik kokusunu hissedersiniz... Bir ara NBA'in milli marşı haline gelen, bilimum basketbol ile ilgili filmde yer alan ünlü 2 Unlimited şarkısı...
Dönemlerine Damga Vurmuş Filmlerdeki En Havalı Spor Ayakkabılar 01:08
Dönemlerine Damga Vurmuş Filmlerdeki En Havalı Spor Ayakkabılar 9 izlenme - 2 yıl önce Filmlerdeki spor ayakkabılar bir çoğumuzun ilk görüşte aşık olduğu ve hemen sahip olmak istediği ürünlerden biridir. Back to the Future filmindeki kendi bağlanan ayakkabı yada Space Jam'deki Jordan Xls bunlardan sadece bir kaçı...