Hoşgeldiniz!

spanglish

spanglish 03:07
spanglish 3.890 izlenme - 7 yıl önce flor meksika'dan los angeles'a daha iyi şartlar için göç etmiştir bir kız çocuk annesidir. burada john ve deborah clansky çifti tarafından evlerine bakıcı olarak işe alındıktan sonra flor kendisini hem koca bir yabancı dil engelinin hem kalbinde yeşermeye başlayan bir aşkın hem gelişme çağındaki kızı christina'nın sorunlarının hem de claskylerin ilginç yaşam biçimlerinin ortasında bulur.
2010 DÜNYA KUPASI RESMİ ŞARKISI_knaan & david bisb 03:55
2010 DÜNYA KUPASI RESMİ ŞARKISI_knaan & david bisb 5.014 izlenme - 8 yıl önce knaan & david bisbal wavin’ flag video spanglish
Thalia - Amar Sin Ser Amada Spanglish Version 05:26
Thalia - Amar Sin Ser Amada Spanglish Version 4.078 izlenme - 8 yıl önce
spanglish fragmanı 2 03:06
spanglish fragmanı 2 321 izlenme - 7 yıl önce flor meksika'dan los angeles'a daha iyi şartlar için göç etmiştir bir kız çocuk annesidir. burada john ve deborah clansky çifti tarafından evlerine bakıcı olarak işe alındıktan sonra flor kendisini hem koca bir yabancı dil engelinin hem kalbinde yeşermeye başlayan bir aşkın hem gelişme çağındaki kızı christina'nın sorunlarının hem de claskylerin ilginç yaşam biçimlerinin ortasında bulur.
Molotov - Frijolero 03:34
Molotov - Frijolero 99 izlenme - 3 yıl önce Molotov aslında hispanikler arasında efsanevi bir gruptur. 95 yılında kurulan aşırı özgün grup parçalarında çoğunlukla göçmenleri, ayrımcılığı, çifte standartları eleştirir.
Selena Gomez & The Scene - Spanglish - A Year Without Rain 03:57
Selena Gomez & The Scene - Spanglish - A Year Without Rain 224 izlenme - 4 yıl önce Selena Gomez & The Scene - Spanglish - A Year Without Rain Şarkı Sözü: Uuuh Uuuh Uuuh Uuuh Uuuh Uuuh di que sientes cuando pienso en ti una y otra vez cada instante que no estas junto a mi... mi mundo esta al reves camino en un desierto cuanto tu te vas oohh no se si es un espejismo, te siento tan real. baby quiero volverte a ver, para calmar mi sed un dia sin ti es como un ao sin ver llover si escapas otra vez no sobrevivire un dia sin ti es como un ao sin ver llo...veeeeer oohh wooo... ...oohh contando estrellas... oigo en mi mente tu voz tu vozz oies tu la mia? mi corazon esta sufriendo la soledad... soy un desorden... camino en hojas secas si no estas aqui li mi vida... regresa, que yo un diluvio jorare por ti ooh baby quiero volverte a ver, para calmar mi sed un dia sin ti es como un ao sin ver llover si escapas otra vez no sobrevivire un dia sin ti es como un ao sin ver llo...veeeeer oohh wooo... ...oohh regresa aqui. abrazame. soy un desierto sin tu querer vuelve pronto a mi. no seas asi porque un dia sin ti es como... un ao sin ver llover quiero volverte a ver, para calmar mi sed un dia sin ti es como un ao sin ver llover si escapas otra vez no sobrevivire un dia sin ti es como un ao sin ver llo...veeeeer oohh wooo... ...oohh