Hoşgeldiniz!

Speech Videoları İzle

Zoraki Kral Fragman 02:27
Zoraki Kral Fragman 14.549 izlenme - 4 yıl önce Kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen Kral VI. George, kekemelik sorununu yenmek için Lionel Logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Black Mirror - Bing'in Konuşması 03:38
Black Mirror - Bing'in Konuşması 1.185 izlenme - 6 ay önce Bilmeyenler için Black Mirror günümüz modern hayatın teknolojinin ilerlemesiyle yozlaşıp, değişmesini ve aynı zamanda gelişen teknolojiyle oluşan distopyayı eleştirel bir biçimde yansıtan İngiliz yapımı bir bilim kurgu dizisidir. Her bölüm derin anlamlar ve duygular ve aynı zamanda her bölüm farklı hikaye ve oyuncular içerir. Bu bölümde özetlemem gerekirse sanallaşmış ve izole olmuş insan hayatı anlatılıyor (Spoiler vermeyeyim). Videoda ise bölümün ana karakteri Bing bu sanallığa ve sisteme karşı geliyor. Diziyi tavsiye ederim kesinlikle.
Bir Milleti Baştan Yaratan Nutuk (10. Yıl Nutku) 07:53
Bir Milleti Baştan Yaratan Nutuk (10. Yıl Nutku) 1.416 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, 29 Ekim 1933’te, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun onuncu yıl dönümünde yaptığı ve tarihe 'Onuncu Yıl Nutku' olarak geçen meşhur konuşmada, Türk milli kültürünün yükseltileceğine, Türk Milleti’nin artık pozitif bilimlere ve güzel sanatlara ağırlık vereceğine ve bunların Osmanlı’nın gevşetici zihniyeti ile değil, bilimsel prensipleri benimsemiş, çalışkan, yeni bir Türk nesli ile kısa sürede gerçekleştirileceğine vurgu yaptı. Türk milletini, bunu yapabilecek kapasitede olduğuna inandırmak için içtenlikle söylediği "Türk milleti çalışkandır! Türk milleti zekidir!" sözü, milletin özgüveninin gelişimine muazzam katkı sağlamış ve onun yaşamının tamamını milletine adamış olduğu gerçeğinin hafızalardan silinmesini önlemiştir. http://www.facebook.com/NedenAta http://www.twitter.com/NedenAtaturk
zoraki kral 02:26
zoraki kral 4.180 izlenme - 7 yıl önce the king's speech fragman
Otistik Çocukla Konuşma Terapisi 03:43
Otistik Çocukla Konuşma Terapisi 2.535 izlenme - 7 yıl önce speech therapy22 months
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 03:01
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 2.097 izlenme - 2 yıl önce CineFix daha önceden de olduğu gibi popüler dizi ve filmleri 8 bit olarak sunmaya devam ediyor. Bu seferki çalışmasında Jurassic Park'ı bizlere 8 bit olarak sundu.
aragorn'un konuşması 01:02
aragorn'un konuşması 6.975 izlenme - 9 yıl önce aragornun kara kapılara gittiklerinde askerlerle muhteşem konuşması!!!
Kevin Spacey - Oscar Konuşması (2000 - Amerikan Güzeli) 03:59
Kevin Spacey - Oscar Konuşması (2000 - Amerikan Güzeli) 184 izlenme - 5 ay önce Film dünyasının en iyilerinden biri olan Kevin Spacey'nin, American Beauty (Amerikan Güzeli) filmindeki rolüyle, 2000 yılında düzenlenen Akademi Ödülleri Töreni'nde, Russell Crowe, Sean Penn, Richard Farnsworth ve Denzel Washington gibi rakiplerine karşı En İyi Erkek Oyuncu dalında kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir.Kendimce çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Taylor Swift Grammy E Damgasını Vurdu 03:19
Taylor Swift Grammy E Damgasını Vurdu 2.770 izlenme - 7 yıl önce 6 ödül alan beyonce u , 4 ödülle genç şarkıcı izledi
I Will Kill You - 96 Saat (Taken) 00:59
I Will Kill You - 96 Saat (Taken) 553 izlenme - 2 yıl önce Başrolde Liam Neeson'un oynadığı aynı zamanda 2. filminin İstanbul'da çekilmiş olduğu Taken'ın(96 saat) efsanevi repliğidir. Kızını kaçıran bir çeteyi bulmaya çalışan babanın çetenin üyesiyle konuşmasıdır Repliğin Türkçe’si; "Kim olduğunu bilmiyorum, ne istediğini bilmiyorum, fidye peşindeysen param yok ama çok özel yeteneklerim var; uzun bir çalışma sonunda elde ettiğim yetenekler, senin gibi aşşağalık heriflerin kabusu olmamı sağlayacak yetenekler. Kızımı hemen bırakırsan her şey bitecek, seni aramayacağım, peşine düşmeyeceğim, ama bırakmazsan; seni arayacağım, seni bulacağım ve seni öldüreceğim. --telefondaki ses: iyi şanslar--
zoraki kral the king's speech  fragman 02:27
zoraki kral the king's speech fragman 838 izlenme - 6 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Spartacus War Of The Damned Episode 9 Ending Scene 03:23
Spartacus War Of The Damned Episode 9 Ending Scene 1.043 izlenme - 4 yıl önce muhteşem dizi spartacus
Reported Speech Konu Anlatımı #88 20:54
Reported Speech Konu Anlatımı #88 46 izlenme - 5 ay önce Reported Speech konu anlatımı videomda, indirect speech olarak da bilinen, dolaylı aktarım cümlelerini anlatıyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. Söylenilen bir sözün, başkalarına nasıl aktarılacağını öğreneceğimiz bu konuda, cümleyi olduğu gibi aktarma veya rapor ederek aktarma şeklinde iki ayrı yöntem söz konusu. Cümleyi olduğu gibi aktarırken, tıpkı Türkçedeki gibi iki tırnak içine alıyoruz ve hiçbir değişiklik yapmıyoruz. Buna direct speech yani dolaysız aktarım diyoruz. Dolaysız aktarım cümlelerinde “söyledi/dedi” anlamlarını vermek için “say” fiilinden faydalanıyoruz.
Lenin Konuşurken Hüloğğ Diye Bağıran Kalabalık 00:23
Lenin Konuşurken Hüloğğ Diye Bağıran Kalabalık 408 izlenme - 2 yıl önce Rus Komünist Partisinin kurucusu, Sovyetlerin ilk başkanı Vladimir Lenin'in zamanında yaptığı konuşma, miting, hitap falan. Yahu sanki bir şeyleri andırıyor, benzeşiyor gibi ama alla alla enteresan... "Tarih tekerrürden ibarettir" diye boşa dememişler.
Efsane Akhaten Konuşması - Doctor Who 03:31
Efsane Akhaten Konuşması - Doctor Who 243 izlenme - 2 yıl önce Doctor Who'nun Rings of Akhaten bölümündeki tanrıya karşı yaptığı efsane konuşmasının ve Murray Gold'un bestelediği The Long Story şarkısının birleşmesiyle ortaya çıkan muhteşem sahne.
Adolf Hitler Speech Subtitles 10:42
Adolf Hitler Speech Subtitles 389 izlenme - 5 yıl önce
sailor saturn speech turkish 00:12
sailor saturn speech turkish 271 izlenme - 6 yıl önce
sailor starlights speech turkish 00:25
sailor starlights speech turkish 264 izlenme - 6 yıl önce sailor starlights speech turkish
the king's speech 1 fragmanı 02:43
the king's speech 1 fragmanı 419 izlenme - 6 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Metallica -Free Speech For The Dumb 02:35
Metallica -Free Speech For The Dumb 278 izlenme - 3 yıl önce GARAGE INC. - Free Speech For The Dumb - Lyrics (Şarkı Sözü) Free speech, free speech for the dumb Free speech, free speech for the dumb Free speech, free speech for the dumb Free fucking speech Free speech, free speech for the dumb Free speech, free speech for the dumb Free speech, free speech for the dumb Free fucking speech
gvz speech analytics 04:03
gvz speech analytics 260 izlenme - 7 yıl önce speech analytics yazılımı, çağrı merkezlerinde müşteri temsilcisi ile müşteriler arasında geçen konuşmaların yazıya dönüştürülmesini ve görüşmeler ile ilgili istatistiksel analizin yapılmasını sağlar. www.sestek.com.tr
Greg Plitt - Motivational Speech 04:47
Greg Plitt - Motivational Speech 8 izlenme - 3 ay önce Greg Plitt - Motivational Speech Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Guano Apes - No Speech 03:33
Guano Apes - No Speech 177 izlenme - 6 yıl önce
Gvz Seamless Agent 01:39
Gvz Seamless Agent 311 izlenme - 7 yıl önce gvz seamless agent yazılımı, konuşma tanıma uygulamalarında 0 tanıma performansı sunan, insan-makine birleşimi hibrit bir yapay zeka uygulamasıdır.
speech - remember the titans 00:45
speech - remember the titans 138 izlenme - 6 yıl önce speech - remember the titans
the king's speech 3 fragmanı 00:46
the king's speech 3 fragmanı 200 izlenme - 6 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
the king's speech 2 fragmanı 02:43
the king's speech 2 fragmanı 189 izlenme - 6 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
the king's speech 4 fragmanı 00:46
the king's speech 4 fragmanı 184 izlenme - 6 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Gvz Meditalk 02:39
Gvz Meditalk 197 izlenme - 7 yıl önce gvz meditalk yazılımı, doktorların raporlarını dikte etmesinde büyük kolaylık sağlayan, tıp alanına uyarlanmış, çok yüksek kapasiteli sürekli konuşma tanıma teknolojisidir. www.sestek.com.tr
Iron Maiden - Churchill's Speech 05:27
Iron Maiden - Churchill's Speech 32 izlenme - 2 yıl önce We shall go on to the end. We shall fight in France, We shall fight on the seas and oceans, We shall fight with GROWING confidence and GROWING strength in the air. We shall defend our island whatever the cost may be. We shall fight on beaches, we shall fight on the landing grounds, We shall fight in the fields and in the streets. We shall fight in the hills, We shall never surrender. Aces High Lyrics There goes the siren that warns of the air raid Then comes the sound of the guns sending flak Out for the scramble weve got to get airborne Got to get up for the coming attack. Jump in the cockpit and start up the engines Remove all the wheelblocks theres no time to waste Gathering speed as we head down the runway Gotta get airborne before its too late. Running, scrambling, flying Rolling, turning, diving, going in again Run, live to fly, fly to live, do or die Run, live to fly, fly to live. aces high. Move in to fire at the mainstream of bombers Let off a sharp burst and then turn away Roll over, spin round and come in behind them Move to their blindsides and firing again. Bandits at 8 oclock move in behind us Ten me-109s out of the sun Ascending and turning our spitfires to face them Heading straight for them I press down my guns Rolling, turning, diving Rolling, turning, diving, going in again Run, live to fly, fly to live, do or die Run, live to fly, fly to live, aces high.