Hoşgeldiniz!

speedy gonzales

Komik Çizgi Film Speedy Gonzales Gülme Garanti 06:46
Komik Çizgi Film Speedy Gonzales Gülme Garanti 144.530 izlenme - 10 yıl önce ayorum yabmayanın pc si bozulsun :)
Speedy Gonzales - Andale Arriba! 06:45
Speedy Gonzales - Andale Arriba! 8.657 izlenme - 3 yıl önce Tüm Meksikanın en hızlı faresidir Speedy Gonzales.Bir kez "Andale andale arriva yeppa!" diye bağırmaya başladımı karşısında ne silvistır durabilir nede bir başkası."Alt tarafı fare ulan işte,üstüne bastımıydı beynini pörtleteceksin arkadaş" diyebilirsiniz ,ama speedy gonzales sadece hızlı koşan bir fare değildir,o ezilmişlerin,o çaresizlerin umududur.Çocukluğumda en çok sevdiğim çizgi film kahramanlarından birisi olmuştur ayrıca. Not:Film 1955 yılına aittir.Gonzalesin doğuşu ise 1953 yılında gerçekleşmiştir.
speedy gonzales 3 komik :)) 06:32
speedy gonzales 3 komik :)) 17.502 izlenme - 8 yıl önce
semame  speedy gonzales 06:45
semame speedy gonzales 13.243 izlenme - 8 yıl önce
speedy gonzales turkce çok komik 05:59
speedy gonzales turkce çok komik 6.652 izlenme - 7 yıl önce
Zafer Hakansoy - Speedy Gonzales 02:13
Zafer Hakansoy - Speedy Gonzales 2.247 izlenme - 6 yıl önce
speedy gonzales şemmame 06:45
speedy gonzales şemmame 2.417 izlenme - 7 yıl önce
Sylvester and Speedy Gonzales (Çizgi Film) 02:10
Sylvester and Speedy Gonzales (Çizgi Film) 670 izlenme - 2 yıl önce II. Dünya Savaşının ardından Life With Feathers animasyon filmi olarak Amerika'da gösterime girdi. Yaratıcısı Warner Bros'tan Friz Freeleng’tir. 1945'ten 1947'ye kadar filmlerinde yalnızken 1947’de Bob Clampett'in Tweety'si ile birlikte maceralarına başladı. En çok sevilen serilerinide bu başına olmadık iş açan sarı kanarya ile yaptı. Friz Freeleng bu filmiyle Warner Brothers'ten animasyon dalında Oscar kazandı.Tweety'den sonra bu filme sevimli kuşun sahibi Granny Nine eklendi.Bundan kısa bir süre sonra Tweety'in koruyucu meleği azılı bulldog köpeği Hektor'la birlikte olan Sylvester 1964’te son kez sevdiklerinin karşısına çıktı. Bundan sonra uzun süre eski animasyonları yayınlandı yeni bölümler eklenmedi.Amerikan ABC Televizyonunu n Sylvester'ın gösterim haklarını almasıyla birlikte bu sefer Sylvester Jr. ekibe eklenmiş oldu. Aynı zamanda; ilk çıktığı andan itibaren Ördek Duffy ile aynı tonda kendisine ses veren Mel Blanc’tan kopmuştu. Esas olarak Tuxedo Cinsi olan Sylvester,akıllı bir kedi olmasına rağmen Hector tarafından her zaman için alt edilmektedir.
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 01:12
Speedy Goonzales - Cielito Lindo 574 izlenme - 3 yıl önce Bu şarkıyı ilkokuldaki burnunda et olan dünya sevimlisi arkadaşım ezberinde kaldığınca tenefüste söylerdi "Cielito Lindo" pavarottiden dinleyebilirsiniz aynı tadı vermez.
Just Dance 2015 Speedy Gonzales 02:52
Just Dance 2015 Speedy Gonzales 529 izlenme - 3 yıl önce
Sylvester and Speedy Gonzales 2 (Çizgi )Film 02:24
Sylvester and Speedy Gonzales 2 (Çizgi )Film 369 izlenme - 2 yıl önce II. Dünya Savaşının ardından Life With Feathers animasyon filmi olarak Amerika'da gösterime girdi. Yaratıcısı Warner Bros'tan Friz Freeleng’tir. 1945'ten 1947'ye kadar filmlerinde yalnızken 1947’de Bob Clampett'in Tweety'si ile birlikte maceralarına başladı. En çok sevilen serilerinide bu başına olmadık iş açan sarı kanarya ile yaptı. Friz Freeleng bu filmiyle Warner Brothers'ten animasyon dalında Oscar kazandı.Tweety'den sonra bu filme sevimli kuşun sahibi Granny Nine eklendi.Bundan kısa bir süre sonra Tweety'in koruyucu meleği azılı bulldog köpeği Hektor'la birlikte olan Sylvester 1964’te son kez sevdiklerinin karşısına çıktı. Bundan sonra uzun süre eski animasyonları yayınlandı yeni bölümler eklenmedi.Amerikan ABC Televizyonunu n Sylvester'ın gösterim haklarını almasıyla birlikte bu sefer Sylvester Jr. ekibe eklenmiş oldu. Aynı zamanda; ilk çıktığı andan itibaren Ördek Duffy ile aynı tonda kendisine ses veren Mel Blanc’tan kopmuştu. Esas olarak Tuxedo Cinsi olan Sylvester,akıllı bir kedi olmasına rağmen Hector tarafından her zaman için alt edilmektedir.
Pat Boone - Speedy Gonzales 02:32
Pat Boone - Speedy Gonzales 529 izlenme - 2 yıl önce Düşünün! Çöl sıcağı var. Mayışmış herkes... Sadece biri var ki enerjisiyle, hızıyla kedilerin aklını alıyor! İşte O'nun adı Speedy Gonzales! Bu güzelim şarkıyı ise Elvis Presley'in rakibi Pat Boone söylüyor. Bu arada Speedy Gonzales'e bir dost uyarısı: Sakın Cihangir'e gelme. Kötü Kedi Şerafettin aklını da canını da alır. Söylemedi deme...
Volkan Koşar- Kanaltürk Ve Ebru Akel Programi Spee 02:26
Volkan Koşar- Kanaltürk Ve Ebru Akel Programi Spee 950 izlenme - 9 yıl önce www.volkankosar.com
Volkan Koşar Sahne Performansı Speedy Gonzales-70l 06:40
Volkan Koşar Sahne Performansı Speedy Gonzales-70l 1.104 izlenme - 10 yıl önce cadde bostan nispet barda bora öztoprak-kaan öztürk sahnesinde volkan koşar resitali
Sylvester and Speedy Gonzales 3 (Çizgi Film) 01:41
Sylvester and Speedy Gonzales 3 (Çizgi Film) 158 izlenme - 2 yıl önce II. Dünya Savaşının ardından Life With Feathers animasyon filmi olarak Amerika'da gösterime girdi. Yaratıcısı Warner Bros'tan Friz Freeleng’tir. 1945'ten 1947'ye kadar filmlerinde yalnızken 1947’de Bob Clampett'in Tweety'si ile birlikte maceralarına başladı. En çok sevilen serilerinide bu başına olmadık iş açan sarı kanarya ile yaptı. Friz Freeleng bu filmiyle Warner Brothers'ten animasyon dalında Oscar kazandı.Tweety'den sonra bu filme sevimli kuşun sahibi Granny Nine eklendi.Bundan kısa bir süre sonra Tweety'in koruyucu meleği azılı bulldog köpeği Hektor'la birlikte olan Sylvester 1964’te son kez sevdiklerinin karşısına çıktı. Bundan sonra uzun süre eski animasyonları yayınlandı yeni bölümler eklenmedi.Amerikan ABC Televizyonunu n Sylvester'ın gösterim haklarını almasıyla birlikte bu sefer Sylvester Jr. ekibe eklenmiş oldu. Aynı zamanda; ilk çıktığı andan itibaren Ördek Duffy ile aynı tonda kendisine ses veren Mel Blanc’tan kopmuştu. Esas olarak Tuxedo Cinsi olan Sylvester,akıllı bir kedi olmasına rağmen Hector tarafından her zaman için alt edilmektedir.