Hoşgeldiniz!

Spekülasyon

Emenike Nijerya'ya Değil, Londra'ya Gol Büyüsünü Çözdürmeye Gitmiş! 00:28
Emenike Nijerya'ya Değil, Londra'ya Gol Büyüsünü Çözdürmeye Gitmiş! 119 izlenme - 3 yıl önce Nijerya'ya gittiği yazılan Fenerbahçeli golcünün aslında Londra'da olduğu ve "büyü bozdurmak" için Nijeryalılarla buluştuğu ortaya çıktı.
Mario Balotelli, Twitter Hesabına Aslan Resmi Koydu 00:15
Mario Balotelli, Twitter Hesabına Aslan Resmi Koydu 108 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın ilgilendiği iddia edilen Mario Balotelli, Twitter hesabına aslan resmi koyunca Sarı-Kırmızılı taraftarlar heyecanlandı.
Ünal Aysal: Mancini'ye Kal Demem 00:33
Ünal Aysal: Mancini'ye Kal Demem 105 izlenme - 4 yıl önce G.Saray Başkanı, 'Ben kendisiyle devam etmek isterim ama gitmek isterse de kendisine takımda kal demem' diyerek tartışmalara son noktayı koydu.
Ünal Aysal: Mancini'ye Kal Demem 00:33
Ünal Aysal: Mancini'ye Kal Demem 66 izlenme - 4 yıl önce G.Saray Başkanı, 'Ben kendisiyle devam etmek isterim ama gitmek isterse de kendisine takımda kal demem' diyerek tartışmalara son noktayı koydu.
Fenerbahçeli Kuyt, Resmen Feyenoord'da 01:04
Fenerbahçeli Kuyt, Resmen Feyenoord'da 55 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Dirk Kuyt, eski takımı Feyenoord takımı ile anlaştı.
Sport: Arda'yla Messi'yi Kimse Durduramaz 01:22
Sport: Arda'yla Messi'yi Kimse Durduramaz 43 izlenme - 4 yıl önce Barcelona'nın transfer hedeflerini yazan Sport, Arda için, "Messi ile birlikte durdurulamaz bir ikili olurlar" dedi...
Sport: Arda'yla Messi'yi Kimse Durduramaz 01:22
Sport: Arda'yla Messi'yi Kimse Durduramaz 25 izlenme - 4 yıl önce Barcelona'nın transfer hedeflerini yazan Sport, Arda için, "Messi ile birlikte durdurulamaz bir ikili olurlar" dedi...
Hilbert, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor 06:14
Hilbert, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor 19 izlenme - 4 yıl önce Geçen sezon Beşiktaş'tan ayrılarak Leverkusen'e transfer olan Hilbert, Siyah-Beyazlı ekibe dönmeyi planlıyor.
Erdoğan, Başbakanlık İçin 3 İsim Üzerinde Yoğunlaştı 00:33
Erdoğan, Başbakanlık İçin 3 İsim Üzerinde Yoğunlaştı 22 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan'ın Köşk'e çıkması durumunda Başbakanlık için Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Bülent Arınç isimleri üzerinde yoğunlaştığı ileri sürüldü.
Fenerbahçeli Oyuncu Kuyt 03:56
Fenerbahçeli Oyuncu Kuyt 8 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli oyuncu Kuyt: - "Fenerbahçe gibi bir kulüp her zaman iyi oyuncuların peşinde olur.
Arınç: ''Asayişi Bozabilecek Hiç Bir Davranışa Müsade Edilmeyecektir '' - 04:13
Arınç: ''Asayişi Bozabilecek Hiç Bir Davranışa Müsade Edilmeyecektir '' - 4 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Kesin Seçim Sonuçlarının Resmi Gazete'de 28 Ağustos'ta, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ant İçerek, Cumhurbaşkanlığı Görevine Başlamasıyla Yayımlanması Gerektiğini Söyledi.
Ünal Aysal 2016'ya Kadar Prandelli ile Devam Etmek İstiyor 00:51
Ünal Aysal 2016'ya Kadar Prandelli ile Devam Etmek İstiyor 6 izlenme - 4 yıl önce Sarı kırmızılı yönetim, Terim ve Mancini'nin aksine Cesare Prandelli'nin imzaladığı 2 yıllık mukaveleye tek taraflı fesih hakkı veren madde koydurmadı.
Aziz Yıldırım: Yeni Düzenlemeye Gidilmeli 10:11
Aziz Yıldırım: Yeni Düzenlemeye Gidilmeli 1 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım futbol federasyonuna seyircisiz oynama cezasıyla ilgili yeni düzenlemeye gidilmesi gerektiğini söyledi.