Hoşgeldiniz!

spiel

Annett Louisan - Das Spiel 03:01
Annett Louisan - Das Spiel 2.403 izlenme - 6 yıl önce
Sergio Leone - Once Upon a Time in The West 08:30
Sergio Leone - Once Upon a Time in The West 398 izlenme - 3 yıl önce Frank (Henry Fonda), Harmonica (Charles Bronson)'nın ağabeyini öldürür. Son karşılaşmaları, düellolarıdır. Hesaplaşma vakti gelmiştir. Gerçekten çok hoş bir sahne. "Once Upon a Time In the West" 1968 yılında Sergio Leone tarafından çekilmiştir. Dönemin en başarılı filmlerindender ve bir efsanedir. Oyuncu kadrosuyla, müziğiyle, en küçük objeleriyle bile hala akıllardan çıkmamıştır. Özellikle filmin mızıka ön planda olan müziği ve yeldeğirmeninin dönerken çıkardığı gıcırtı sesi unutulmazlar arasındadır. Birçok filmde bu objelerden alıntılar yapılmıştır.
SüperCan Tanıtımı  (2011) - Türk Bilgisayar Oyunu 01:37
SüperCan Tanıtımı (2011) - Türk Bilgisayar Oyunu 79 izlenme - 1 yıl önce Efendim oyunda Can karakterini oynuyoruz. Bazı süper güçlerimiz var. O kadar ki ironman bile var oyunda. Oyun Türk yapımı olup 2011 yılında Sobee Studios tarafından çıkarılmış. İzleyelim.
Rammstein Spiel Mit Mir 04:30
Rammstein Spiel Mit Mir 299 izlenme - 6 yıl önce rammstein spiel mit mir
Laibach - Das Spiel İst Aus (1999 Orjinal Klip) 03:15
Laibach - Das Spiel İst Aus (1999 Orjinal Klip) 72 izlenme - 3 yıl önce Alman elektronik müzik grubu Laibach'ın 1999 yapımı , enteresan görüntülerin başarılı sentezinden oluşan klibini izliyoruz efendim. ŞArkının kafada dönüp durma, dile yapışma gibi özellikleri vardır. Bir anda kendinizi almanca bişeyler uydururken bulabilirsiniz.
rage dead city & gameplay trailer 2011 bethesda softworks 05:16
rage dead city & gameplay trailer 2011 bethesda softworks 77 izlenme - 7 yıl önce from the press release rage is the latest game from id software the acclaimed designers of such classics as the wolfenstein doom and quake series. eagerly awaited by the gaming community rage is already being touted as one of the industry's most innovative first-person shooters winning numerous awards at e3 2010 including 'best overall game of show' from ıgn and three 'best of e3' game critics awards including 'best console game'. set in the not-too-distant future after an asteroid imp