Hoşgeldiniz!

splinter

Köşeye sıkışan farenin efsane kaçışı 00:17
Köşeye sıkışan farenin efsane kaçışı 7.132 izlenme - 5 ay önce Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde bir farenin ilginç kaçış yöntemi cep telefonu kamerasına yansıdı. Ev kedisi ve sahibinin saksıların arasına sıkıştırdığı fare kapalı gider kapağını açıp içine girerek gözden kayboldu. EkşiSözlük'te Ninja Kaplumbağalar karakteri Splinter Usta'ya benzetilen fare tıklanma rekorları kırdı.
Ninjalıktan Emekli Olan Splinter Usta 04:02
Ninjalıktan Emekli Olan Splinter Usta 7.151 izlenme - 8 ay önce Ninja Kaplumbağalar'ın eğitmeni uzak doğu dövüş sanatları ustası Splinter ustayı hemen hemen hepimiz hatırlarız. İnsanların meraklı bakışları arasında kendisini sevdiren Pacarana adındaki bu kemirgen bize splinter ustayı hatırlatıyor efendim.
Gerçek Splinter Usta! 01:26
Gerçek Splinter Usta! 20.453 izlenme - 6 yıl önce Gerçek Splinter Usta
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.878 izlenme - 2 yıl önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
Fare Nasıl Yakalanır? 02:06
Fare Nasıl Yakalanır? 3.667 izlenme - 2 yıl önce Evlerinde gördükleri fareyi zarar vermeden nasıl yakalıyorlar izleyelim.Bu videodan sonra sizde fare avına çıkacaksınız.
Splinter Usta Kameralara Yakalandı 00:14
Splinter Usta Kameralara Yakalandı 6.749 izlenme - 3 yıl önce New York' ta metroda pizza dilimini götüren fareyi görünce acaba ninja kaplumbağalar gerçek mi lan diye geçirmedim değil...
Köşeye Sıkışan Farenin Efsane Kaçışı 00:17
Köşeye Sıkışan Farenin Efsane Kaçışı 419 izlenme - 5 ay önce Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde bir farenin ilginç kaçış yöntemi cep telefonu kamerasına yansıdı. Ev kedisi ve sahibinin saksıların arasına sıkıştırdığı fare kapalı gider kapağını açıp içine girerek gözden kayboldu. EkşiSözlük'te Ninja Kaplumbağalar karakteri Splinter Usta'ya benzetilen fare tıklanma rekorları kırdı.
Ninja Kaplumbağalar Açılış Türkçe 01:01
Ninja Kaplumbağalar Açılış Türkçe 2.469 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yıllara damga vuran bir başka çizgi film ise şüphesiz Ninja Kaplumbağalar olarak tarihe geçmiştir. Çekimleri 87 yıllarına dayanan bu çizg film ülkemizde 90'lı yılların ortalarında yayınlanmış ve herkesin sevgilisi olmuşlardır. Pizza sevmeleriyle meşhur olan bu kahramanlar başlarında Splinter Usta ile birlikte kötü adamlarla karşı savaş veriyorlardı. Şimdi bu kahramanların tanıtıldığı açılış müziğini bir kez de Türkçe olarak izleyelim..
Splinter Usta'nın Hikayesi 01:52
Splinter Usta'nın Hikayesi 1.823 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu dövüş sanatları ustası ,mutasyonla fareye dönüşen ve shredder'ın azılı düşmanı büyük Splinter ustayı unutmadık..
Ninja Kaplumbağalar - Türkçe Dublaj (4. Sezon 14. Bölüm) 23:26
Ninja Kaplumbağalar - Türkçe Dublaj (4. Sezon 14. Bölüm) 1.856 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun en ünlü çizgi filmlerinden olan ve belkide çoğumuzun çizgi film kahramanları içerisinde yer alan Ninja Kaplumbağaların maceralarından birini siz sevgili site sakinlerinin, tüm nostaljikolik dostların ve tabiki herkesin çocukluğuna gelsin. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. Splinter Ustaya saygılar...
Ninja Kaplumbağalar 2.Sezon 6.Bölüm 19:54
Ninja Kaplumbağalar 2.Sezon 6.Bölüm 1.136 izlenme - 3 yıl önce Leonardo: Bushido ustası ve ekibin lideridir. Çift bushido kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjato de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci'den esinlenmişlerdir. Raphaël (Türkçe: Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Çift sai kullanılır ve kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio'dan esinlenmişlerdir. Michelangelo (Türkçe: Mikalenjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti'den esinlenmişlerdir. Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. Bo kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello'dan esinlenmişlerdir. Ninja Kaplumbağalar (orijinal adı "Teenage Mutant Ninja Turtles"), fantastik çizgi seri, dövüş sanatlarına hakim 4 tane mutant kaplumbağa ve ustaları mutant fare "Usta Splinter" ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı konu edinir. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler. Kevin Eastman ve Peter Laird, Kaplumbağaların yaratıcıları olarak, 1984 yılında ilk siyah-beyaz Ninja Kaplumbağalar çizgi romanını 1,200$ ' a yayınladılar. Onlar sayesinde kaplumbağalar yer altından çıkarak dünya çapında bir hit haline geldi. Orijinal Amerikan seri 1984'te Mirage Stüdyoları'ndan çıkmıştır. Kevin Eastman arkadaşı Peter Laird ile yaptığı beyin fırtınası sırasında ortaya çıkan eser uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shredder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin'dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeride Kanal Muhabiri April Oneill'dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya düşkündürler. Daha sonraları Teenage Mutant Ninja Turtles (1990), Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) ve Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) 3 filmi çevrilmiştir. Daha sonraları konu 3 boyutlu animasyon teknikleriyle yeniden işlenmiş ve çekilmiştir.
Ninja Turtles - Ninja Kaplumbağalar 00:58
Ninja Turtles - Ninja Kaplumbağalar 1.450 izlenme - 3 yıl önce bu videoyu izlerken zamanında koltuktan koltuğa uçan tekmelerle gecmeyen, ya da oturduğu yerde adrenalinden kıpkırmızı olmayan ya kızdır ya insan değildir. tineyc muntant ninja turtles
Splinter Cell- Conviction Mission1 - 1 /2 07:42
Splinter Cell- Conviction Mission1 - 1 /2 1.292 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell Conviction Mission 8-4/4 07:58
Splinter Cell Conviction Mission 8-4/4 1.259 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell Conviction Mission 8-3/4 09:41
Splinter Cell Conviction Mission 8-3/4 1.250 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell Chaos Theory Misson 1 Full Video 15:32
Splinter Cell Chaos Theory Misson 1 Full Video 1.332 izlenme - 8 yıl önce splinter cell chaos theory misson 1 full video
Splinter Cell Conviction 01:51
Splinter Cell Conviction 1.406 izlenme - 10 yıl önce splinter cell conviction
Splinter Cell Conviction Mission 8-1/4 09:02
Splinter Cell Conviction Mission 8-1/4 1.120 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell- Conviction Mission 1- 2/2 04:59
Splinter Cell- Conviction Mission 1- 2/2 872 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Ninja Kaplumbağalar 1 Sezon 20 Bölüm 19:43
Ninja Kaplumbağalar 1 Sezon 20 Bölüm 612 izlenme - 3 yıl önce Leonardo: Bushid ustası ve ekibin lideridir. Çift bushid kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjat de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci'den esinlenmişlerdir. Raphaël (Türkçe: Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Çift sai kullanılır ve kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio'dan esinlenmişlerdir. Michelangelo (Türkçe: Mikalenjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti'den esinlenmişlerdir. Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. B kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello'dan esinlenmişlerdir. Ninja Kaplumbağalar (orijinal adı "Teenage Mutant Ninja Turtles"), fantastik çizgi seri, dövüş sanatlarına hakim 4 tane mutant kaplumbağa ve ustaları mutant fare "Usta Splinter" ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı konu edinir. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler. Kevin Eastman ve Peter Laird, Kaplumbağaların yaratıcıları olarak, 1984 yılında ilk siyah-beyaz Ninja Kaplumbağalar çizgi romanını 1,200$ ' a yayınladılar. Onlar sayesinde kaplumbağalar yer altından çıkarak dünya çapında bir hit haline geldi. Orijinal Amerikan seri 1984'te Mirage Stüdyoları'ndan çıkmıştır. Kevin Eastman arkadaşı Peter Laird ile yaptığı beyin fırtınası sırasında ortaya çıkan eser uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shredder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin'dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeride Kanal Muhabiri April Oneill'dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya düşkündürler. Daha sonraları Teenage Mutant Ninja Turtles (1990), Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) ve Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) 3 filmi çevrilmiştir. Daha sonraları konu 3 boyutlu animasyon teknikleriyle yeniden işlenmiş ve çekilmiştir.
Ninja Kaplumbağalar 2 Sezon 1.Bölüm 19:38
Ninja Kaplumbağalar 2 Sezon 1.Bölüm 605 izlenme - 3 yıl önce Leonardo: Bushido ustası ve ekibin lideridir. Çift bushido kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjato de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci'den esinlenmişlerdir. Raphaël (Türkçe: Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Çift sai kullanılır ve kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio'dan esinlenmişlerdir. Michelangelo (Türkçe: Mikalenjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti'den esinlenmişlerdir. Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. Bo kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello'dan esinlenmişlerdir. Ninja Kaplumbağalar (orijinal adı "Teenage Mutant Ninja Turtles"), fantastik çizgi seri, dövüş sanatlarına hakim 4 tane mutant kaplumbağa ve ustaları mutant fare "Usta Splinter" ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı konu edinir. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler. Kevin Eastman ve Peter Laird, Kaplumbağaların yaratıcıları olarak, 1984 yılında ilk siyah-beyaz Ninja Kaplumbağalar çizgi romanını 1,200$ ' a yayınladılar. Onlar sayesinde kaplumbağalar yer altından çıkarak dünya çapında bir hit haline geldi. Orijinal Amerikan seri 1984'te Mirage Stüdyoları'ndan çıkmıştır. Kevin Eastman arkadaşı Peter Laird ile yaptığı beyin fırtınası sırasında ortaya çıkan eser uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shredder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin'dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeride Kanal Muhabiri April Oneill'dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya düşkündürler. Daha sonraları Teenage Mutant Ninja Turtles (1990), Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) ve Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) 3 filmi çevrilmiştir. Daha sonraları konu 3 boyutlu animasyon teknikleriyle yeniden işlenmiş ve çekilmiştir.
splinter - fragman 01:34
splinter - fragman 889 izlenme - 10 yıl önce www.frmred.com
Ninja Kaplumbağalar 1.Sezon 3 Bölüm 19:44
Ninja Kaplumbağalar 1.Sezon 3 Bölüm 587 izlenme - 3 yıl önce Leonardo: Bushid ustası ve ekibin lideridir. Çift bushid kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjat de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci'den esinlenmişlerdir. Raphaël (Türkçe: Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Çift sai kullanılır ve kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio'dan esinlenmişlerdir. Michelangelo (Türkçe: Mikalenjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti'den esinlenmişlerdir. Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. B kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello'dan esinlenmişlerdir. Ninja Kaplumbağalar (orijinal adı "Teenage Mutant Ninja Turtles"), fantastik çizgi seri, dövüş sanatlarına hakim 4 tane mutant kaplumbağa ve ustaları mutant fare "Usta Splinter" ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı konu edinir. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler. Kevin Eastman ve Peter Laird, Kaplumbağaların yaratıcıları olarak, 1984 yılında ilk siyah-beyaz Ninja Kaplumbağalar çizgi romanını 1,200$ ' a yayınladılar. Onlar sayesinde kaplumbağalar yer altından çıkarak dünya çapında bir hit haline geldi. Orijinal Amerikan seri 1984'te Mirage Stüdyoları'ndan çıkmıştır. Kevin Eastman arkadaşı Peter Laird ile yaptığı beyin fırtınası sırasında ortaya çıkan eser uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shredder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin'dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeride Kanal Muhabiri April Oneill'dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya düşkündürler. Daha sonraları Teenage Mutant Ninja Turtles (1990), Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) ve Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) 3 filmi çevrilmiştir. Daha sonraları konu 3 boyutlu animasyon teknikleriyle yeniden işlenmiş ve çekilmiştir.
Splinter Cell Conviction Mission 5 10:54
Splinter Cell Conviction Mission 5 897 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Ninja Kaplumbağalar - 2013 Yeni Versiyonu 06:20
Ninja Kaplumbağalar - 2013 Yeni Versiyonu 695 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumda en sevdiğim çizgi filmdi.. Bütün bölümlerini video kasete kaydetmiş , tekrar tekrar izleyip replikleri bile ezberlemiştim.. Hatta okulda üç tane arkadaşı kafalayıp ninja kaplumbağa çetesi de kurmuştum. Ciddi ciddi kendimizi kaplumbağa zannediyorduk. "beyler baştan söyliyim Leonardo benim" diye tavrımı da ortaya koymuştum. Kalem kutum , çantam ve suluğum da Ninja Kaplumbağalıydı... On yıllar geçti, büyüdük çoluk çombalağa karıştık.. Geçenlerde TV de zapping yaparken tam olarak şu yüklediğim Ninja kaplumbağa çizgi filmine denk geldim. Bu çizgi filmle yeni nesillerin de tanışmış olmasına sevineyim mi yoksa o eski samimiyetini sıcaklığını kaybetmiş olmasına üzüleyim mi bilemedim... Karar sizin.. Not : Hala ançuvezli pizzanın ne demek olduğunu bilmiyorum..
Amanın Bağlar Bağlar Ninja Kaplumbağalar 02:10
Amanın Bağlar Bağlar Ninja Kaplumbağalar 732 izlenme - 4 yıl önce Bağlama, gitar ve bendir üçlüsünün harika kombinasyonuyla ortaya çıkmış oldukça eğlenceli bir türkü. Sözleri şu şekildedir; yeşil yeşil gezer gözlerini süzer denizlerde değil derelerde yüzer iyileri sever kötüleri üzer amanın bağlar bağlar ninja kaplumbağalar insan sıfatına girmiş iki hayvan birisi domuzdur birisi gergeden üst üste de koysan etmez bir adam bi halt olmaz bu rocksteady'le bebop'tan matkabınan gezip teknodromda yatan nasip alamamış şanlı ninjalıktan bilmem ne istiyor garip kaplumbağadan adı da shredder tenekeden adam elinde mikrofon gezer orda burda kaplumbağalar nerde april bacı orda ne işin var kızım senin lağımlarda yaşın gelmiş geçmiş bul artık bir koca sanırsın konfüçyus sesini duysan üstü başı yırtık bildiğin gariban bıyıkları tel tel gözleri mercan sıçanlar kralı splinter usta
Splinter Cell Conviction Mission 2 08:02
Splinter Cell Conviction Mission 2 838 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell Conviction Mission 2 - 1/3 08:00
Splinter Cell Conviction Mission 2 - 1/3 833 izlenme - 8 yıl önce tam cozum
Splinter Cell Double Agent Oynayan Ceset 00:22
Splinter Cell Double Agent Oynayan Ceset 1.140 izlenme - 9 yıl önce splinter cell double agent oynayan ceset