Hoşgeldiniz!

spor aletleri

Belediyenin Fitness Aletlerinden Yılların Acısını Çıkaran Teyze 00:31
Belediyenin Fitness Aletlerinden Yılların Acısını Çıkaran Teyze 4.912 izlenme - 10 ay önce Teyze yıllardır içine attığı spor aşkını parktaki fitness aletlerinde bulmuş. Adeta spor aletini kırarcasına spor yapmış.
Sınıfa Parktaki Spor Aletini Sokan Liseliler 01:04
Sınıfa Parktaki Spor Aletini Sokan Liseliler 2.489 izlenme - 7 ay önce Güzide ülkemin eğlenceli lise öğrencileri bu sefer belediyelerin parklara spor amaçlı koyduğu aletlerden birini alıp sınıfa getirmişler.
Adanalı Dayının Spor Aleti İle İmtihanı 00:14
Adanalı Dayının Spor Aleti İle İmtihanı 2.850 izlenme - 11 ay önce Adana Belediyesinin parklara koyduğu spor aletlerinden faydalanmak isteyen dayı aletlerden birini çok ilginç bir şekilde kullanmış.
Yetenekli Sokak Sporcuları 04:33
Yetenekli Sokak Sporcuları 2.372 izlenme - 5 yıl önce Yetenekli Sokak Sporcuları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 00:34
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 2.369 izlenme - 6 yıl önce Sportech Mağaza Müdürümüz Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Uzmanı Birol Bal, Halkla ilişkiler sorumlumuz Tuğçe KAHYAOĞLU'nun Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? sorusunu yanıtlıyor.
Türk'ün Spor Aletleriyle İmtihanı 00:45
Türk'ün Spor Aletleriyle İmtihanı 1.031 izlenme - 4 yıl önce Herhangi bir şehrin herhangi bir parkında çekilmiş bu görüntülere hayret etmemek elde değil. özürlü vatandaşlarımız için yapılmış olan spor aletlerinde hünerlerini göstermek isteyen dayıları izliyoruz efenim.
1940'larda Spor Salonu Aletleri 00:48
1940'larda Spor Salonu Aletleri 394 izlenme - 1 yıl önce 1940’lı yıllarının spor salonlarında kadınlar, kendilerini spor aletlerine teslim etmiş gibi bir görüntü var.
Kendi Koşu Bandını Yapan Çılgın Adam 00:17
Kendi Koşu Bandını Yapan Çılgın Adam 133 izlenme - 11 ay önce Park bölgesinde bulunan tarzan merdivenine kalın lastikler bağlayarak kendi koşu bandını hazırlayan zeki adam.
Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı 00:22
Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı 333 izlenme - 4 yıl önce Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı
Suda Koşarak Kaslarınızı Güçlendirin 00:48
Suda Koşarak Kaslarınızı Güçlendirin 86 izlenme - 1 yıl önce Geliştirilen bu su tankı sakatlanma sonrası rehabilitasyon için çok faydalı. Water Walker isimli cihaz özellikle kas ve eklem ağrısı çeken yaşlıların egzersizi için ideal. Su içerisinde koşmak çaba gerektirdiği için cihaz kasların güçlenmesine yardım ediyor. Ancak fiyatı 300 Bin TL. Belinize kadar denize girip hareket ederek de benzer bir etki yakalayabilirsiniz. Deniz ayakkabınızı giymeyi unutmayın.
En Eski Spor Aletleri 02:12
En Eski Spor Aletleri 118 izlenme - 3 yıl önce En Eski Spor Aletleri https://www.facebook.com/CandBhome
Tırmanma Duvarı 00:29
Tırmanma Duvarı 75 izlenme - 1 yıl önce İsveç Home duvar - iyi çocuk gelişimi Birçok ebeveyn çocuğun zihinsel gelişimine büyük dikkat ve neredeyse eski daha önemli olduğunu düşünüyor, doğal etkiler.Ama bunun hikmeti bildiren hiçbir harikası, uyum geliştirmek zorundadır sağlıklı bir vücut - sağlıklı bir zihin.Çocuğun beden eğitimi en kolay ve en ekonomik şekilde biri uzun zamandır sahip İsveçli duvar, sadece olumlu tarafı kendisi kurmuştur olduğunu. Ama geçmişi ile başlayalım.Bu spor malzemeleri adı On dokuzuncu yüzyılın başlarında İsveç'te, anlaşılacağı gibi, icat edilmiştir.Onun mucidi tıbbi jimnastik bir sistem geliştirdik Henrik Ling, Per doktor ve bilim adamıdır.Bu ilk kez tedavi egzersizleri program çerçevesinde ve bir eğitmen tarafından kullanıldı.Zamanla, İsveç duvarı aktif spor salonları kullanılır ve daha sonra edilmiş - ve evde.Bugün ev spor köşelerinde en yaygın unsurlardan biridir. İsveç duvarı bir merdiven çok benzer kirişler, bir çerçeve olarak tasarlanmıştır.Simülatör yüksekliği 260-210 arası santimetre arasında değişmektedir.Çubuk sayısı 7 ila 16 adettir.Ve s ondan bir önceki basamak genellikle hafif duvara itti ve ikincisi, tam tersine, ileri itti. Klasik İsveç duvar kayın ve akçaağaç yapıldı.Bugün en yaygın ahşap ve metal simülatörleri.Çocuklar için barlar duvar seçerseniz, bu t ahşap malzemelerden seçenekleri göz önünde en iyisidir.. Onlar için daha güvenli.Ama dikkatli olmak bağlantı parçalarının kalitesi ve kıymıklar yokluğunda tarafından satın alınan modeli kontrol etmelisiniz.Onun işlevselliğini geliştirmek değil, aynı zamanda çocuk ilgi edebilecektir sadece unsurları çeşitli ile desteklenebilir, böylece Çağdaş duvarı tarihsel prototip farklıdır.Aralarında böyle bir ip, ip merdiven, basketbol çember, jimnastik yüzük, tezgah, paralel bar, yatay çubuk olarak modüller vardır.Bu modülün kademeli eklenmesi daima çocuğun ilgi oluşturmak ve gerçek bir ev spor kompleksi haline gelebilir ile İsveç tarafı, fiyatı, oldukça küçük olduğu anlamına gelir. Ama İsveçli duvar çocukların gelişimi için iyi ve gerçekten yararlı olup olmayacağını?Çok basit.Bir simülatörde eğitim bebeğin omurgasını güçlendirmek ve kasları geliştirmek için olanak sağlar.Bu faktörlerin her ikisi de çok önemlidir.Duvar basın ve diğer birçok germe egzersizleri eğitmek için kullanılabilir.Çok önemli bir faktör - Ama bütün onun bol işlevleri için, o bu dairede alan yeraldığını alır.Ayrıca birçok dikkat zorunda çok önemli bir faktördür - Ve modern hayatın spor salonunu ziyaret edemez çocuk, fiziksel geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.
Çocuk Jimnastik 00:20
Çocuk Jimnastik 46 izlenme - 1 yıl önce ??????? ?????????????? ??????? ??????, ???????? ??????, ?????? ?????? ?????, Çocuk jimnastik, çocuk gelişim, evde egzersiz, tırmanma duvarı, anaokulu spor aletleri, anaokulu malzemeleri, jimnastik, jimnastik malzemeleri, çocuk jimnastik malzemeleri, ucuz spor aletleri, evde boy uzatma, boy uzatma , jimnastik halkaları, hiperaktif çovuk, hiper aktif çocuk ürünleri, hiperaktik malzemeleri, ???????? ?????? ??????, ???????? ??????, jimnastik ürünleri
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 02:27
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 214 izlenme - 4 yıl önce Osmaniye’nin kadirli ilçesine bağlı Oruçbey Köyü imamı gençleri cemaate kazandırmak için cami bahçesine kendi eliyle eski Reklam panosundan basketbol potası, ayakkabı iplerinden voleybol filesi, kalaslardan da Tenis masası yaptı. İlçeye bağlı Oruçbey Köyü Hacılar Camii’nde 3 yıldır imam olarak görev yapan Kerem Başkan, gençleri de cami cemaatine kazandırmak için cami bahçesine kendi imkanlarıyla ilginç bir spor sahası yaptı. Önce engebeli olan cami bahçesini düz bir alana çeviren imam Kerem Başkan, daha sonra atıl durumdaki metal bir reklam panosunu düzenleyerek basketbol potası haline getirdi. Potayı ahşap bir kalasla bahçeye diken imam ardından da ayakkabı ipleri ile voleybol filesi ördü. Ördüğü fileyi de yine kalaslar yardımıyla cami bahçesine diken Kerem Başkan, bu sayede bir basketbol ve bir de voleybol sahası oluşturdu. Bununla da yetinmeyen İmam Kerem Başkan, bir de masa tenisi masası yaparak onu da caminin bodrumuna koydu. Tüm bunları yaparken amacının Kuran kursuna gelen çocukları sporla tanıştırmak ve cami cemaatine gençleri de kazandırmak olduğunu belirten İmam Kerem Başkan, “Yaz Kuran kursu düzenledim, çocuklar ders arasında basketbol ve voleybol oynadı. Bazen de kurs bitimi yaklaşık 1 saat etkinlik yaptık. Daha önceki kursa gelen öğrenci sayım azken spor kompleksi kurduktan sonra sayımız arttı. Hatta büyükler bile rağbet gösterdi, çevre köylerden bile gelenler oldu” dedi. Yorum sizin efendim, izleyelim.
Boy Uzatma 00:29
Boy Uzatma 37 izlenme - 1 yıl önce İsveç duvarı çocukların fiziksel ve bedensel gelişimi için en büyük gereksinim olarak belirtilmektedir. Ürün yelpazemiz içerisinde bütün çocuk gruplarının kullanılabilmesi için farklı adapte ürünler mevcuttur. Çocuklarınızın gelişmeye başlaması için evde az yer kaplayan buna rağmen bütün ihtiyaçlarını karşılayacak spor ekipmanlarına sahiptir. Çocukların büyük bir zevkle kullanabileceği Tv, internet, sosyal ağlar ve monoton bir hayattan koparak ev içerisinde istediğinde zaman geçirebileceği aynı zaman da fiziksel ve bedensel gelişimi maksimum seviyede tutacak olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Kasların dayanımını arttırmaya yönelik, tüm vücut kaslarını çalıştırabilmesine ve kasların esneklik kazanabilmesine olanak sağlayacak ekipmanları ile jimnastik duvarı gereksinimlerin tümünü karşılayacaktır. Çocukların bedensel güç kabiliyetlerini geliştirmenin yanında faydalı vakit geçirmesini ve bedensel dengesini kurmasına yardımcı olacaktır. Jimnastik duvarları çok farlı ekipmanları kullanıcılara eğlenceli bir zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Merdivenler Yatay Asılma Çubuğu Tırmanma ipi Jimnastik halkaları Tırmanma Kalın İp İsveç Tırmanma Duvarı Bütün bu araçlar çocuğa geniş bir spor yelpazesi sunmaktadır. Çocuklar kendileri ve arkadaşları ile yarış tadında yeni oyunlar keşfederek farlı jimnastik kombinasyonları icat edecekleri bir imkan sunmaktadır. Fazla yer kaplamamakla birlikte kolay duvara monte sistemi ile pratik kullanım sağlamaktadır. 120 Kg maksimum taşıma kapasitesine göre hazırlanmıştır. Avrupa Tüm dünyada 30 faklı ülkede kullanıma uygun tüm standartları sağlayacak şekilde hazırlanmış olup Avrupa birliği dolaşım belgelerine sahiptir. Yardımcı eleman olarak yer minderi kullanımı önerilmektedir. Bebeğinin ve çocuğunun sağlığını ve gelişimini ciddiye alan ailelerin Jimnastikte dünyada lider olan Rusya’da çocuklarına evde başlayan eğitim sistemini kullanmalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri 01:39
Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri 111 izlenme - 4 yıl önce Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri
Evde Egzersiz 00:30
Evde Egzersiz 32 izlenme - 1 yıl önce İsveç duvarı çocukların fiziksel ve bedensel gelişimi için en büyük gereksinim olarak belirtilmektedir. Ürün yelpazemiz içerisinde bütün çocuk gruplarının kullanılabilmesi için farklı adapte ürünler mevcuttur. Çocuklarınızın gelişmeye başlaması için evde az yer kaplayan buna rağmen bütün ihtiyaçlarını karşılayacak spor ekipmanlarına sahiptir. Çocukların büyük bir zevkle kullanabileceği Tv, internet, sosyal ağlar ve monoton bir hayattan koparak ev içerisinde istediğinde zaman geçirebileceği aynı zaman da fiziksel ve bedensel gelişimi maksimum seviyede tutacak olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Kasların dayanımını arttırmaya yönelik, tüm vücut kaslarını çalıştırabilmesine ve kasların esneklik kazanabilmesine olanak sağlayacak ekipmanları ile jimnastik duvarı gereksinimlerin tümünü karşılayacaktır. Çocukların bedensel güç kabiliyetlerini geliştirmenin yanında faydalı vakit geçirmesini ve bedensel dengesini kurmasına yardımcı olacaktır. Jimnastik duvarları çok farlı ekipmanları kullanıcılara eğlenceli bir zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Merdivenler Yatay Asılma Çubuğu Tırmanma ipi Jimnastik halkaları Tırmanma Kalın İp İsveç Tırmanma Duvarı Bütün bu araçlar çocuğa geniş bir spor yelpazesi sunmaktadır. Çocuklar kendileri ve arkadaşları ile yarış tadında yeni oyunlar keşfederek farlı jimnastik kombinasyonları icat edecekleri bir imkan sunmaktadır. Fazla yer kaplamamakla birlikte kolay duvara monte sistemi ile pratik kullanım sağlamaktadır. 120 Kg maksimum taşıma kapasitesine göre hazırlanmıştır. Avrupa Tüm dünyada 30 faklı ülkede kullanıma uygun tüm standartları sağlayacak şekilde hazırlanmış olup Avrupa birliği dolaşım belgelerine sahiptir. Yardımcı eleman olarak yer minderi kullanımı önerilmektedir. Bebeğinin ve çocuğunun sağlığını ve gelişimini ciddiye alan ailelerin Jimnastikte dünyada lider olan Rusya’da çocuklarına evde başlayan eğitim sistemini kullanmalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi 00:10
Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi 58 izlenme - 3 yıl önce Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi Salıncakta sallanan sevimli köpeklerin keyfine diyecek yok.
Spor Aletleri 00:28
Spor Aletleri 85 izlenme - 4 yıl önce Spor Aletleri | Http://www.sporhit.com/kardio-ve-spor-aletleri,la_1119-2.html
En İlkel Spor Salonu 02:52
En İlkel Spor Salonu 76 izlenme - 4 yıl önce Ukraynada bulunan spor parkındaki aletler adeta ilkelliğin simgesi gibi