Hoşgeldiniz!

Spor Aletleri Videoları İzle

1940'larda Spor Salonu Aletleri 00:48
1940'larda Spor Salonu Aletleri 351 izlenme - 2 ay önce 1940’lı yıllarının spor salonlarında kadınlar, kendilerini spor aletlerine teslim etmiş gibi bir görüntü var.
Yetenekli Sokak Sporcuları 04:33
Yetenekli Sokak Sporcuları 2.303 izlenme - 4 yıl önce Yetenekli Sokak Sporcuları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk'ün Spor Aletleriyle İmtihanı 00:45
Türk'ün Spor Aletleriyle İmtihanı 973 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir şehrin herhangi bir parkında çekilmiş bu görüntülere hayret etmemek elde değil. özürlü vatandaşlarımız için yapılmış olan spor aletlerinde hünerlerini göstermek isteyen dayıları izliyoruz efenim.
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 00:34
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 1.934 izlenme - 5 yıl önce Sportech Mağaza Müdürümüz Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Uzmanı Birol Bal, Halkla ilişkiler sorumlumuz Tuğçe KAHYAOĞLU'nun Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? sorusunu yanıtlıyor.
Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı 00:22
Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı 325 izlenme - 3 yıl önce Dayının Belediyenin Spor Aletleriyle İmtihanı
isveç duvarı, çocuk gelişim aletleri, Çocuk jimnastik aletleri 01:23
isveç duvarı, çocuk gelişim aletleri, Çocuk jimnastik aletleri 38 izlenme - 4 ay önce İsveç Duvarı, Çocuk jimnastik aletleri, çocuk jimnastik, çocuk gelişim, evde egzersiz, tırmanma duvarı, anaokulları spor aletleri, jimnatik malzemeleri, çocuk jimnastik malzemeleri, ucuz spor aletleri, boy uzatma, ev içinde çocuk gelişimi
En Eski Spor Aletleri 02:12
En Eski Spor Aletleri 83 izlenme - 2 yıl önce En Eski Spor Aletleri https://www.facebook.com/CandBhome
Spor Aletlerinde Işınlanma 00:08
Spor Aletlerinde Işınlanma 134 izlenme - 4 yıl önce Spor Aletlerinde Işınlanma
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 02:27
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 193 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye’nin kadirli ilçesine bağlı Oruçbey Köyü imamı gençleri cemaate kazandırmak için cami bahçesine kendi eliyle eski Reklam panosundan basketbol potası, ayakkabı iplerinden voleybol filesi, kalaslardan da Tenis masası yaptı. İlçeye bağlı Oruçbey Köyü Hacılar Camii’nde 3 yıldır imam olarak görev yapan Kerem Başkan, gençleri de cami cemaatine kazandırmak için cami bahçesine kendi imkanlarıyla ilginç bir spor sahası yaptı. Önce engebeli olan cami bahçesini düz bir alana çeviren imam Kerem Başkan, daha sonra atıl durumdaki metal bir reklam panosunu düzenleyerek basketbol potası haline getirdi. Potayı ahşap bir kalasla bahçeye diken imam ardından da ayakkabı ipleri ile voleybol filesi ördü. Ördüğü fileyi de yine kalaslar yardımıyla cami bahçesine diken Kerem Başkan, bu sayede bir basketbol ve bir de voleybol sahası oluşturdu. Bununla da yetinmeyen İmam Kerem Başkan, bir de masa tenisi masası yaparak onu da caminin bodrumuna koydu. Tüm bunları yaparken amacının Kuran kursuna gelen çocukları sporla tanıştırmak ve cami cemaatine gençleri de kazandırmak olduğunu belirten İmam Kerem Başkan, “Yaz Kuran kursu düzenledim, çocuklar ders arasında basketbol ve voleybol oynadı. Bazen de kurs bitimi yaklaşık 1 saat etkinlik yaptık. Daha önceki kursa gelen öğrenci sayım azken spor kompleksi kurduktan sonra sayımız arttı. Hatta büyükler bile rağbet gösterdi, çevre köylerden bile gelenler oldu” dedi. Yorum sizin efendim, izleyelim.
Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi 00:10
Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi 58 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Belediyenin Spor Aletlerindeki Keyfi Salıncakta sallanan sevimli köpeklerin keyfine diyecek yok.
Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri 01:39
Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri 106 izlenme - 3 yıl önce Çinlilerin Kendilerine Özgü Spor Hareketleri
Spor Aletleri 00:28
Spor Aletleri 85 izlenme - 3 yıl önce Spor Aletleri | Http://www.sporhit.com/kardio-ve-spor-aletleri,la_1119-2.html
En İlkel Spor Salonu 02:52
En İlkel Spor Salonu 68 izlenme - 3 yıl önce Ukraynada bulunan spor parkındaki aletler adeta ilkelliğin simgesi gibi