Hoşgeldiniz!

spor ayakkabı

Beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir? 00:34
Beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir? 1.598 izlenme - 2 yıl önce Şık bir beyaz spor ayakkabıyı, sadece çabuk kirlendiği için giymekten vazgeçmiyoruz! MigrosTV'de hayatı kolaylaştıran önerilerden biri daha; beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir?
Spor Ayakkabı Giydirilen Horoz 00:22
Spor Ayakkabı Giydirilen Horoz 146 izlenme - 2 ay önce 2018 Kış olimpiyatlarının yolunu arayan zavallı horozun telaşını izliyoruz efendim. Kendisi cirit atma şampiyonu...
Köpük Hanım ile Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir? 02:50
Köpük Hanım ile Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir? 7 izlenme - 2 gün önce Köpük Hanım ile Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 04:04
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 498 izlenme - 1 yıl önce Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? Davehax süpermen ayakkabı bağcıklarının nasıl bağlanacağını ve yapılacağını öğretiyor.
Seksi Dans Kraliçesi Shakiranın Reklamı 00:34
Seksi Dans Kraliçesi Shakiranın Reklamı 2.986 izlenme - 8 yıl önce seksi dans kraliçesi shakiranın reklamı
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 00:30
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 4.358 izlenme - 10 yıl önce yorumsuz.........
Taşlı, Simli, Havalı Ayakkabı 02:21
Taşlı, Simli, Havalı Ayakkabı 1.536 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/tasli-simli-havali-ayakkabi/ Sıradan bez bir ayakkabı ile neler yapabileceğinize inanamayacaksınız! "Pul, sim, taş varsa ben oradayımdır!" diyenler ekran başına. Öyle bir ayakkabı yaptık ki...
Tekmenin Popoda Yarattığı Tsunami Etkisi 00:36
Tekmenin Popoda Yarattığı Tsunami Etkisi 770 izlenme - 3 yıl önce Yavaş çekim tekmenin popo üzerinde yarattığı etkileri olarak bir reklamda kullanılan görüntülerdir.
aceka spor 00:10
aceka spor 1.486 izlenme - 9 yıl önce spor ayakkabının yeni ismi.
Orjinal nike spor ayakkabı 00:41
Orjinal nike spor ayakkabı 361 izlenme - 3 yıl önce Orjinal nike spor ayakkabı http://www.korayspor.com/orijinal-nike-spor-ayakkabi-fiyatlari Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Spor Ayakkabılarınızı Nasıl Süsleyebilirsiniz? 01:48
Spor Ayakkabılarınızı Nasıl Süsleyebilirsiniz? 630 izlenme - 4 yıl önce Kumaş spor ayakkabılarınızı kumaş kalemi ile boyayarak yeniden tasarlayabileceğinizi biliyor musunuz? Pratik ve eğlenceli spor ayakkabı boyama önerisi MigrosTV‘de. http://migrostv.migros.com.tr/
fila real runners bebeği 00:41
fila real runners bebeği 568 izlenme - 7 yıl önce veleti yakalayabilene aşk olsun d
Metro Bekleyen İnsanlara Eğlenceli Anlar Yaşatan Uygulama 02:35
Metro Bekleyen İnsanlara Eğlenceli Anlar Yaşatan Uygulama 260 izlenme - 3 yıl önce Reebok'ın bir ayakkabı modeli için Güney Kore'de gerçekleştirilen uygulamada, metro bekleyen insanların yüzleri karşılarında bir rakip ile ekranda beliriyor ve savaşmaları isteniyor. Geri sayım bitip düello başladıktan sonra ise insanlar duvarın farklı yerlerinde bulunan butonlara basmaları gerekiyor. Ve sürenin sonunda kazanan açıklanıp ödülünü alıyor.
Adi Dassler - Adidas'ın Tarihçesi 02:57
Adi Dassler - Adidas'ın Tarihçesi 275 izlenme - 3 yıl önce 1920’li yıllarda Adolf ve Rudolf Dassler kardeşler annelerinin çamaşır odasında, dünyanın en hafif spor ayakkabılarını üretme hedefiyle işe koyuldular. Evlerinde elektrik olmadığı için bisikletten elde ettikleri enerjiyle deriyi keserek ayakkabıya dönüştüren Dassler Kardeşler, çamaşır odasındaki üretimlerine 1924 yılında Almanya’nın Herzogenaurach kasabasında “Dassler Kardeşler Spor Ayakkabıları Fabrikası”nı kurarak devam ettiler. Ancak, ABD’li atlet Jesse Owens’i 1936 Berlin Olimpiyatları’nda dört altına götüren ayakkabıları yapıp efsane haline gelen iki kardeşin arası bu tarihten sonra açıldı. Rivayete göre; Naziler askerlere postal yapmak için fabrikayı devraldıktan sonra savaşın sonlarına doğru Adi Dassler, işgalci ABD birlikleriyle dostluk kuruyor. Bu sırada Rudi asker olduğu için ABD tarafından esir alınıp kampa düşüyor. Savaş sonrasında iki kardeş bir süre daha birlikte çalışıyor ancak Rudi, nüfuzunu kullanıp kendisini esir kampından kurtarmadığı için kızgın olduğu Adi’den ayrılma kararı alıyor. Böylelikle Dassler Kardeşler Spor Ayakkabıları Fabrikası 1948 yılında dağıtılıyor. İki kardeş Dassler adını ürünlerinde kullanmamak üzere anlaşıyorlar ve yollarına ayrı devam ediyorlar. Bu küslük dünya çapında tanınan iki büyük marka yaratıyor. Adi “Adidas”ı, Rudi’de “Puma”yı kuruyor.
İnternetten Spor Ayakkabı Siparişi Verdiler Paketten Patlıcan Çıktı 02:08
İnternetten Spor Ayakkabı Siparişi Verdiler Paketten Patlıcan Çıktı 27 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da üniversiteli iki kuzen, internetten ayakkabı sipariş etti ama kutudan 2 çift patlıcan çıktı. İki kuzen ayakkabı satın aldıkları sitedeki numarayı aradı ancak telefonu açan şahsın patlıcanları bir güzel yiyin keyfine varın" sözleri karşısında şoke oldular.
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 01:02
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 269 izlenme - 3 yıl önce Gerçek mi sahte mi bilemedim ama ilginç bir video. Muhtemelen zamanında organ.avi yapmış amcanın, 18'lik delikanlı kalbi satışını izliyoruz.
Nostaljik Işıklı Ayakkabı Reklamı 00:30
Nostaljik Işıklı Ayakkabı Reklamı 221 izlenme - 3 yıl önce Küçükken sizi prestij sahibi yapan bazı şeyler vardı mesela 48lik monami pastel boya, akülü araba, furby, action man gibi, işte bu ışıklı ayakkabılar da onlardan biriydi. Bir dönem çoğu veletin kafası koparcasına ayaklarına bakarak yürümesine ,arkadaşlarına hava atacağım diye bastıra bastıra sert adımlar atmasına sebebiyet vermiş ayakkabıdır. Benim olmadı bu ayakkabılardan , sonra biz bunlara sahip olmayanlar grubu olaraktan ; olanların heveslerini baltalamayı asli görev edinmiştik. 'Sanki seninkinin teki yanmıyor ya demi baksanıza yanmıyor onunki', 'Zaten gündüz ışık hiç gözükmüyor ben sana diyeyim ancak gece görünür bu gündüz boşuna pil harcıyorsun', 'Beden dersinde hoca ışıklı ayakkabısı olanları almayacakmış sözlü notu kıracakmış ben onların yalancısıyım ', 'Bir şey diyeceğim o ayakkabıyla suya girme bence geçen bir çocuğa elektrik çarpmış bizim mahallede ' şeklindeki kıskançlık dolu yalan yanlış cümlelerle çirkefliklerimizi yapmıştık.
Spor Ayakkabı Isıtılmış Bıçak İle Kesilirse 04:12
Spor Ayakkabı Isıtılmış Bıçak İle Kesilirse 58 izlenme - 1 yıl önce Spor Ayakkabı Isıtılmış Bıçak İle Kesilirse Spor ayakkabısı dahil bir çok nesneyi yüksek ısıda ısıtılmış bıçak ile kesen insanlar.
Spor Ayakkabılar Preslenirse Ne Olur? 13:50
Spor Ayakkabılar Preslenirse Ne Olur? 74 izlenme - 2 yıl önce Spor ayakabbıları teker teker pressleyen ekibin videosu. Bu videoda bizim Hidrolik Pres ile 6 farklı ayakkabı ezme vardır !! - Led Işık Ayakkabı - Nike Air Max Ayakkabı (patlayan 2 defa basıldığında) - Çelik burunlu Emniyet Ayakkabı - Puma Futbol Ayakkabı - Yüksek Topuk Ayakkabı - Kappa Parlak Walking Boots
Neymar'ın Işıklı Spor Ayakkabıları 00:42
Neymar'ın Işıklı Spor Ayakkabıları 87 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın Devler Ligi'ndeki Arsenal galibiyeti sonrası stattan ayrılan Neymar'ın ayağındaki ayakkabılar dikkat çekti. Brezilyalının ışıklı pabuçlarını takım arkadaşı Rafinha video kayda alarak instagram'dan paylaştı ve görüntüler hızla yayıldı.
Derdiyoklar İkilisi 09:53
Derdiyoklar İkilisi 123 izlenme - 3 yıl önce Zamanında çok meşhur olan Derdiyoklar'dan muhteşem bir performans
20tl Ye Bot Aldım Avantgardeasttan 00:06
20tl Ye Bot Aldım Avantgardeasttan 294 izlenme - 8 yıl önce modamoda sokağa sığındısokak mı modaya uydu moda mı sokağa . bu yıl ikisi adeta bir anlaşma imzaladı birlikte hareket ediyorlar moda ve sokak birleşti ve ortaya melez bir style çıktı . anlamak zor ama sokak çok hızlı gelişti. kendi kendini yenileme konusunda sokaklar artık o kadarda yavaş ilerlemiyor . şıklık podyumdan sokağa kaçtı moda devleri bunu fark etmedi bile ellerinden balık gibi kayıp kaçtı asıl yuvasını buldu diyebilirim.dolayısıyla sokaklarda tasarım kokusu hissedilir dereceye geldi . birkaç örnek yakaladım sizler için. küçük ip uçları taşıyan detay ve renkler bu yıl size alışveriş ilhamı verebilir. sokak mı modaya uydu modamı sokağa
adidas porsche 356 spor ayakkabı 00:40
adidas porsche 356 spor ayakkabı 109 izlenme - 3 yıl önce adidas porsche 356 spor ayakkabı http://www.korayspor.com/adidas-porsche-design-modelleri Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Sıkan Ayakkabı Nasıl Büyütülür 02:08
Sıkan Ayakkabı Nasıl Büyütülür 107 izlenme - 2 yıl önce Bayanların en çok dertlerinden biri olan ayakkabıların en güvenilebilir adresi olarak katkı da bulunan herkese teşekkür ediyorum. Herkesin kaliteli ve markalı ayakkabı sahibi olması için büyük caba sarf ederek ürünlerimizde kampanya yaparak cep yakmayan fiyatlarla ayakkabı almanızda yardımcı oluyoruz. Sitemize gelerek kampanyalı ürünlerden sizlerde faydalanabilirsiniz. https://ayakkabi.al/index.php?route=product/special
Nike yeni sezon spor ayakkabı modelleri 00:40
Nike yeni sezon spor ayakkabı modelleri 133 izlenme - 3 yıl önce Nike yeni sezon spor ayakkabı modelleri http://www.adidasbebekayakkabi.com/2014/12/nike-spor-ayakkabi-2/
Nike Spor Ayakkabı 2015 00:30
Nike Spor Ayakkabı 2015 168 izlenme - 3 yıl önce Nike spor ayakkabı 2015 http://www.galatasaraynike.com/nike-s...
Eskiyen Ayakkabıda Renk Değişimi Yapmak 01:03
Eskiyen Ayakkabıda Renk Değişimi Yapmak 26 izlenme - 1 yıl önce Ayakkabılarımız eskidi veya rengi artık hoşumuza gitmiyor. Eee atalım mı hemen? İçinizdeki Derya Baykal buna izin vermiyorsa videoyu izleyin kardeşlerim.
Nike Spor Ayakkabı Modelleri 00:29
Nike Spor Ayakkabı Modelleri 118 izlenme - 3 yıl önce nike spor ayakkabı modelleri http://www.nikeayakkabiindirim.com/ar...
Adidas SL72 W Spor Ayakkabı Modelleri 00:30
Adidas SL72 W Spor Ayakkabı Modelleri 99 izlenme - 4 yıl önce Adidas Sl72 W Spor Ayakkabı Modelleri Http://www.conversemodelleri2013.org/04092014-adidas-g95961-sl72-w.html En Yeni Spor Ürünlerini Bu Kanaldan Takip Edebilirsiniz..
Nike 00:33
Nike 64 izlenme - 3 yıl önce nike http://www.2012topukluayakkabimodelleri.com/2014/12/16/nike/