Hoşgeldiniz!

spor yapmak

Antrenörüm Diyerek Çocukları Koşturup Soymak 00:52
Antrenörüm Diyerek Çocukları Koşturup Soymak 13.477 izlenme - 11 ay önce İstanbul Beşiktaş’ta kendisini futbol antrenörü diye tanıtan şahıs, testi geçmesi için çocukları 500 metre koşuya tabii tutmuş, koşu esnasında ise çocukların montlarını çıkartıp, telefonlarını falan bırakmasını istemiş. Çocuklar koşunca da kendisi ters tarafa fıyyyyy.
Spor Yaparken Orgazm Olan Kadın 03:39
Spor Yaparken Orgazm Olan Kadın 9.929 izlenme - 2 yıl önce Fitness salonunda spor yapan hatun gerçekten orgazm olduğundan mıdır yoksa zorlandığından mı öyle bağırıyordur bilinmez tuhaf tuhaf sesler çıkartıyor.
Serenay Aktaş Spor Yaparsa 00:15
Serenay Aktaş Spor Yaparsa 5.624 izlenme - 2 yıl önce Serenay Aktaş Spor Yaparsa...Survivor'da Yarışan Serenay Aktaş Spor Yaparken Çekildiği Görüntüyü Instagram'dan Paylaştı. Güzel Oyuncunun Bu Videosu Kısa Sürede 20 Dakika 1000 Kişi Tarafından Beğenildi...
 Sevgili İle Evde Spor Yapmak 02:26
Sevgili İle Evde Spor Yapmak 5.546 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisi ile evde spor yapan genç izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Taş sevgilisiyle Youtube kanalı için evde spor yapıp (ne kadarı sporu andırıyorsa tabi) internete yükleyen elemanın videosu efendim. İyi seyirler.
Kurcala - Belediye Parkları 00:59
Kurcala - Belediye Parkları 4.730 izlenme - 1 yıl önce Nasıl sağlıklı yaşarım? Bir haftada zayıflayabilir miyim? Nasıl kas yaparım? Bu sorular artık tarih oluyor! Belediyelerden dev hizmet! Belediye parklarında spor yapmak artık çok kolay!
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 00:52
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 846 izlenme - 7 ay önce Adana'da her şey ters olduğu gibi; Atatürk Parkı'nda spor yaparken ters spor yapan dayılar da görmek sizi şaşırtmasın. Bir gün Adana'ya yolunuz düşerse siz de dayılardan görebilirsiniz.
Spor Yapmak İyidir 02:25
Spor Yapmak İyidir 982 izlenme - 1 yıl önce Bugünkü meme ihtiyacınızı karşılayan bu videoyu izleyerek spor yapmak için gaza gelmeniz mümkün. Ellen Adarna ablamız spor öncesi ısınma hareketleri ve spor yapıyor.
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 00:14
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 1.615 izlenme - 2 yıl önce birbirlerine destek vererek spor yapan çift
Sevgili İle Evde Spor Yapmak 02:26
Sevgili İle Evde Spor Yapmak 1.290 izlenme - 1 yıl önce Sevgilisi ile evde spor yapan genç izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Taş sevgilisiyle Youtube kanalı için evde spor yapıp (ne kadarı sporu andırıyorsa tabi) internete yükleyen elemanın videosu efendim. İyi seyirler.
Melo ve Eşinden Her Mekik Sonrası Öpücük 00:30
Melo ve Eşinden Her Mekik Sonrası Öpücük 1.858 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo'nun eşi Roberta Nagel, Melo ile Instagram hesabından spor yaptıkları videoyu paylaştı.
spor yapmak için biraz geç kalmış 01:02
spor yapmak için biraz geç kalmış 4.927 izlenme - 5 yıl önce
Sörf Tahtasıyla Spor Yapmak 00:58
Sörf Tahtasıyla Spor Yapmak 1.404 izlenme - 2 yıl önce Teknolojiyle beraber gelişen yeni spor aletlerine sörf tahtası'da eklenmiş. O değilde turunculu adamın odağına hayran kaldım nereye kilitlediyse kafayı bir dönüp bakmamış bile noluyo diye.
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 01:39
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 914 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yaşlı insanların zinde kalabilmek için yaptığı çalışmalar görenleri hayrete düşürüyor. Zinde kalabilmek için her gün spor yapan, spor merkezlerine ve parklara akın eden dede ve nineler, izleyenleri güldürürken düşündürüyor. Yaş 70 İş Bitmemiş dedirten bu yaşlı insanların azimlerini tebrik etmemek ayıp olurdu herhalde. İyi seyirler.
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 00:14
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 548 izlenme - 2 yıl önce Videodaki çift birbirlerine destek vererek spor yapıyorlar. Spor yapmanın faydalarından bir tanesini daha öğreniyoruz.
5 Yaşında Boyundan Büyük İşler Yapan Küçük Çocuk 01:39
5 Yaşında Boyundan Büyük İşler Yapan Küçük Çocuk 398 izlenme - 2 yıl önce Claudio Stroe, sadece 5 yaşında ama amuda kalkarak çektiği şınav ile hayret uyandırıyor resmen. Yaptığı işin zorluğunu çocuğun yüzüne bakarak da anlayabiliyoruz. Küçük yeteneğin muhteşem hareketi kameralara böyle yansımış efendim. Takdir ettim, iyi seyirler.
4 Dakikada Egzersiz 07:12
4 Dakikada Egzersiz 216 izlenme - 2 yıl önce Çağımızın hastalığı şişmanlık kalp-damar hastalıkları, kanser gibi birçok hastalığın başkıca nedeni. Fazla kilolardan kurtulup sağlıklı bir vücuda kavuşmanın çözümü ise sağlıklı beslenme ve egzersiz.
Detoks ve Spor İlişkisi Nasıldır? 01:30
Detoks ve Spor İlişkisi Nasıldır? 204 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/detoks-ve-spor-iliskisi-nasildir/ Spor yapmayı seviyor aynı zamanda da detoks uygulaması ile arınmak mı istiyorsunuz? Detoks Uzmanı Sevilay Öztürk‘e detoks ve spor arasındaki ilişkiyi sorduk.
Yüksek Kalori Yaktıran Spor Salonu 01:25
Yüksek Kalori Yaktıran Spor Salonu 90 izlenme - 2 yıl önce Bu spor salonu bildiklerinizden biraz farklı. Yüksek Kalori Yaktıran Spor Salonunda durmak yok, herkesin kalori yakmak için canla başla çalıştığı bu salonu görmelisiniz
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 02:30
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 127 izlenme - 2 yıl önce Efendim 81 yaşındaki bu yaşlı amcamız her gün fitness yaparak adeta ölüme meydan okuduğunu gösteriyor bizlere. "Yaş 70 ama iş bitmemiş." teorisinin çıtasını 80'e yükselten dayının harika fitness şovunu izliyorsunuz. Darısı dede ve ninelerimizin başına diyelim. İyi seyirler..
Harekete Geçmenin Önemi Nedir? 00:54
Harekete Geçmenin Önemi Nedir? 6 izlenme - 2 ay önce Fitwell Beslenme Koşu Cenk Özyılmaz, sağlık ve yaşam konusunda faydalı bilgileri MigrosTV ekranlarında paylaşmaya devam ediyor. Son yıllarda obezitenin artması, kalp ve damar sağlığını tehdit ederken, tansiyon riskini de beraberinde getiriyor. Peki günlük egzersizin düzenli olarak yapılması, yani harekete geçmek insan hayatı ve sağlığı için neden önemlidir? Yanıtını videomuzda izleyin. "Spor öncesi ve sonrası beslenme nasıl olmalıdır?" videomuzu da kaçırmayın!
Anne ve Bebeğinin Eğlenceli Sabah Sporu 00:56
Anne ve Bebeğinin Eğlenceli Sabah Sporu 60 izlenme - 2 yıl önce Anne ve Bebeğinin Eğlenceli Sabah Sporunu izleyelim
spor faydalımı sizce 00:27
spor faydalımı sizce 139 izlenme - 8 yıl önce spor yaparken dikkat
Spor Yapmayı Abartan Gençler 03:14
Spor Yapmayı Abartan Gençler 30 izlenme - 2 yıl önce spor salonunda çalışmayı abartan gençler
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 02:30
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 29 izlenme - 2 yıl önce Efendim 81 yaşındaki bu yaşlı amcamız her gün fitness yaparak adeta ölüme meydan okuduğunu gösteriyor bizlere. "Yaş 70 ama iş bitmemiş." teorisinin çıtasını 80'e yükselten dayının harika fitness şovunu izliyorsunuz. Darısı dede ve ninelerimizin başına diyelim. İyi seyirler..
Spor Yapmak 05:01
Spor Yapmak 32 izlenme - 4 yıl önce 65beste ve titanic93
Spor Yapmak 05:24
Spor Yapmak 19 izlenme - 4 yıl önce 65beste ye teşekkür ediyorum.yapımcıtitanic93
Spor yapmak için kendini heba edenler 02:04
Spor yapmak için kendini heba edenler 4 izlenme - 12 ay önce Spor yapmak için kendini heba edenler.
Futbol Maçında Görülmemiş Uçan Tekme 00:26
Futbol Maçında Görülmemiş Uçan Tekme 2 izlenme - 12 ay önce Spor yapmak için kendini heba edenler.