Hoşgeldiniz!

Sporting Cristal Videoları İzle

Asist Yaparak Gole Sebebiyet Veren Hakem 01:22
Asist Yaparak Gole Sebebiyet Veren Hakem 2.159 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maç ilginç anlara sahne oldu. Konuk ekibin kalecisi kullanırken topu hakeme çarptırınca top, ev sahibi ekibin futbolcusunun önünde kaldı ve ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu.
Mimbela kaleciyi fena avladı 00:45
Mimbela kaleciyi fena avladı 1.543 izlenme - 2 yıl önce Alianza Lima orta sahası Willyan Mimbela, Sporting Cristal ile oynanan Peru Ligi mücadelesinde müthiş bir gole imza attı
Genç Futbolcu Yair Clavijo Sahada Hayatını Kaybetti 02:28
Genç Futbolcu Yair Clavijo Sahada Hayatını Kaybetti 1.081 izlenme - 4 yıl önce Sporting Cristal'in Futbolcusu Yair Clavijo Sahada Hayatını Kaybetti
Perulu kaleci yoktan var etti! 00:57
Perulu kaleci yoktan var etti! 938 izlenme - 4 yıl önce Peru Birinci Ligi'nde oynanan Sporting Cristal-UTC Cajamarca maçında Sporting Cristal kalecisi Diego Penny'nin hatası pahalıya patladı.
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 00:46
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 177 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maçta ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu. Aurich kalecisinin degajı hakemin ayağına çarparak Irven Avila'nın önünde kaldı. Avila ise yaptığı vuruşla topu ağlara göndermeyi başardı.
Peru'da Harika Aşırtma Golü 01:20
Peru'da Harika Aşırtma Golü 80 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde oynanan Cesar Vallejo-Sporting Cristal maçında ev sahibinden Daniel Chavez harika bir aşırtma golü attı.
Mario Suarez 90'a Müthiş Vurdu! 00:38
Mario Suarez 90'a Müthiş Vurdu! 136 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid ve Sporting Cristal arasında oynanan hazırlık maçında Mario Suarez ceza sahasının dışından müthiş vurdu ve galibiyeti getiren golü attı.
Akıl Durduran Organizasyon 00:16
Akıl Durduran Organizasyon 52 izlenme - 2 yıl önce Racing ile Sporting Cristal arasında oynanan maçta ev sahibi ekip muhteşem bir frikik golüne imza attı.
Messi'ye Özendi! Ruben Botta'dan Şık Gol... 00:43
Messi'ye Özendi! Ruben Botta'dan Şık Gol... 79 izlenme - 4 yıl önce Tigre İle Sporting Cristal'in Karşı Karşıya Geldiği Mücadeleye Tigreli Oyuncu Ruben Botta'nın Attığı Şık Gol Damgasını Vurdu!
Bu Korner Çok Başka! Sağ Taraftan, Sağ Ayağıyla... 00:40
Bu Korner Çok Başka! Sağ Taraftan, Sağ Ayağıyla... 27 izlenme - 2 yıl önce Peru'da Sporting Cristal ile Cienciano arasında oynanan maçta ... Cristal forması giyen Carlos Lobaton kornerden inanılmaz bir gole imza attı.
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 00:46
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 15 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maçta ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu. Aurich kalecisinin degajı hakemin ayağına çarparak Irven Avila'nın önünde kaldı. Avila ise yaptığı vuruşla topu ağlara göndermeyi başardı.
Mimbela kaleciyi fena avladı 00:45
Mimbela kaleciyi fena avladı 15 izlenme - 2 yıl önce Alianza Lima orta sahası Willyan Mimbela, Sporting Cristal ile oynanan Peru Ligi mücadelesinde müthiş bir gole imza attı
Kornerden Sürpriz Gol! 00:57
Kornerden Sürpriz Gol! 18 izlenme - 2 yıl önce Peru'da Sporting Cristal ile Cienciano arasında oynanan kupa mücadelesinde Carlos Lobaton kornerden sürpriz bir gole imza attı ve takımına galibiyeti getirdi.
Perea'dan maçı koparan gol! 00:53
Perea'dan maçı koparan gol! 8 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sport Huancayo'lu Luis Perea, Sporting Cristal ağlarına uzaktan nefis bir gol bıraktı.
Hakem sayesinde gol attı! 00:52
Hakem sayesinde gol attı! 5 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde lider Sporting Cristal'de forma giyen Iren Avila, takımının Juan'le oynadığı maçta ilginç bir gol attı.