Hoşgeldiniz!

Sporx TV

pes 2012 de kendinizi geliştirin bölüm 04:50
pes 2012 de kendinizi geliştirin bölüm 2.409 izlenme - 6 yıl önce pes 2012 kendini geliştirme
 Ahtapot Pes'ten Derbi Tahmini! 06:08
Ahtapot Pes'ten Derbi Tahmini! 488 izlenme - 4 yıl önce SporxTV.com'un klasikleşen derbi uygulaması Ahtapot PES, muhteşem derbi öncesi skoru tahmin etti. Sporx.com editörleri tarafından hazırlanan kadrolar bilgisayara oynattırıldı. Spikerimiz Sertaç Akkaya maçı anlattı. İşte fenomen Ahtapot PES'in derbi tahmini!
Burcu Esmersoy'dan iddialı yeni yıl mesajı! 00:15
Burcu Esmersoy'dan iddialı yeni yıl mesajı! 40 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Burcu Esmersoy, Instagram'dan bu videoyu paylaştı ve "Sorunsuz, saglikli, bol sporlu, basarılarla dolu, iyi dileklerinizin, dualarinizin kabul oldugu, huzurlu, mutlu yıllar diliyorum" ifadelerini kullandı
İsmail Bütün: 02:54
İsmail Bütün: "Bu Etkinlik Bir Şölen Havasında Geçti" 14 izlenme - 1 yıl önce Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün Turkcell Gelibolu Maratonu ile ilgili düşüncelerini aktardı. - Çok güzel bir neden için buradayız bugün barış için koşuldu, bunu öncesinde ben fidan olayına gelmek istiyorum çok güzel bir anı ormanı yapıldı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bütün: "Öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Çünkü çok ciddi bir katılım var. barış için koşuyoruz sloganı ile düzenledik bu etkinliği ve geçen seneye göre de tam 2 - 2 buçuk katı kadar daha bir talep geldi koşu için. Turkcell Barış Ormanı adı altında 10.000 tane fidan diktik. Bu 10.000 fidanın anlamı buraya başvuran herkes için bir fidan dikiyoruz. Bu sene 6000 kişi başvurdu, geriye kalan 4000 ise Mart ayında yaptığımız Çanakkale'ye mektuplar diye bir etkinliğimiz vardı o etkinlikte 100 yıl öncesine mektup gönderme etkinliğiydi ve O mektupların anısına da topladık ve toplamda 10.000 tane fidanı bugün burada dikmiş bulunuyoruz" - Sizde bugün halk koşusuna katıldınız, ortam nasıldı maratonda, hem maraton, hem yarı maraton, hem 10.000, hem de 5000 kilometre nasıldı ortam nasıl anlatırsınız ? Bütün: Ortam harika. Tabi burası tarihi bir yarımada ve bu tarihi yarımadayı koşarkende bunu hissedebiliyorsunuz. Doğası da muhteşem, tarihi de muhteşem ev koşuseverler için de harika bir hava var. Belki biraz sıcak olabilir ama neticede koştuğunuzda onu çok hissetmiyorsunuz. Talep de çok çok güzel bu etkinlik adeta bir şenlik havasında geçiyor. İnşallah güzel bir şekilde de bitireceğiz. - Uluslararası katılımda oldu ünlülerin de katılımı oldu maratona bununla ilgili görüşleriniz nelerdir ? Bütün: Biz Turkcell Gelibolu maratonunu uluslararası arenada da tanıtmak istiyoruz. Bu yıl Avrupa Atletizm Federasyonu tarafından 5 yıldızlı koşu statüsüne alındık. O yüzden ne kadar uluslararası arena da bilinirse katılımcılarda o şekilde artacak. Özellikle Avustralya Yeni Zelanda, İngiltere ve komşularımızdan da katılımcılar oldu. Tanındıkça inşallah o sayı daha da yükselecek. - Son olarak Turkcell'in Türk sporuna yaptığı katkıları biliyoruz. Bununla ilgili bahsedecek olursak neler söylemek istersiniz ? Bütün: Sizler de biliyorsunuz Turkcell yıllardır aslı Türkiye'nin Turkcell'i olarak bu spor alanında özellikle katkıda bulunuyor. Atletizm Federasyonu, Yüzme Federasyonu keza Futbol Federasyonu Görme Engelliler vs. bütün bu alanlarda yatırımlarımız devam ediyor. Yaklaşık 25 Milyon Lira gibi bir bütçe ayırdık biz Türk sporuna bunu da aynı şekilde devam ettirmeyi istiyoruz.
Ronaldo'nun bir garip halleri... 00:27
Ronaldo'nun bir garip halleri... 8 izlenme - 2 yıl önce Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldo'nun çektiği videoya hiç kimse anlam veremedi.