Hoşgeldiniz!

spot

Warcraft Türkçe Altyazılı Fragman - TV Spot 00:30
Warcraft Türkçe Altyazılı Fragman - TV Spot 45.653 izlenme - 2 yıl önce 10 Haziran 2016'da gösterime girecek Warcraft filminin Türkçe altyazılı TV Spot videosu. Filmi Duncan Jones yönetiyor.
Korunmaya Yönelik Spot Film 00:58
Korunmaya Yönelik Spot Film 84.391 izlenme - 4 yıl önce Korunmaya Yönelik Spot Film
Parmak Vibratörü 04:51
Parmak Vibratörü 12.474 izlenme - 12 ay önce
Jason Bourne (Türkçe Altyazılı TV Spot) 00:28
Jason Bourne (Türkçe Altyazılı TV Spot) 12.734 izlenme - 2 yıl önce 2016'da gösterime girecek Jason Bourne filminin Super Bowl'da yayınlanan TV Spotu'nun Türkçe altyazılı hali.
Flo Rida - Sweet Spot ft. Jennifer Lopez (Audio) 03:58
Flo Rida - Sweet Spot ft. Jennifer Lopez (Audio) 29.573 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Jason Bourne (2016) İlk Görüntüler - Super Bowl TV Spot 00:30
Jason Bourne (2016) İlk Görüntüler - Super Bowl TV Spot 9.579 izlenme - 2 yıl önce 2016 yılında gösterime girmesi beklenen Jason Bourne filminin Super Bowl'da yayınlanan ilk görüntüleri. Başrolde yine Matt Damon var, filmin yönetmeni Paul Greengrass.
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti (Yeni Fragman) 00:30
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti (Yeni Fragman) 7.979 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini Matt Reeves'in üstlendiği ve Maymunlar Cehennemi serisinin yeni halkası Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti, 11 Temmuz tarihinde izleyiciyle buluşacak! Genleri değiştirilen Caesar'ın kaçışının on sene sonrasını anlatan filmde, Caesar diğer maymunlarla bir araya gelerek devasa bir maymunlar ordusu kurmuştur. Maymunların egemenliği altına giren San Francisco'da bilim insanları bu isyana sebep olan sorunu ortadan kaldırmak için çabalamaktadır. Andy Serkis'in bir kere daha performans yakalama tekniği sayesinde isyancı maymun Caesar'a hayat verdiği filmde ayrıca Keri Russell, Gary Oldman ve Jason Clarke gibi isimler de yer alıyor!
Küçük Kıyamet - Tv Spot 00:15
Küçük Kıyamet - Tv Spot 13.500 izlenme - 11 yıl önce Kucuk Kiyamet Tv Spot
Flo Rida - Sweet Spot Ft. Jennifer Lopez 03:58
Flo Rida - Sweet Spot Ft. Jennifer Lopez 7.677 izlenme - 4 yıl önce Flo Rida - Sweet Spot Ft. Jennifer Lopez Şarkı Sözü: [Jennifer Lopez:] Let's hit the sweet spot away, way, way I, I'm ready to go, I want candy tonight Let's hit the sweet spot away, way, way I, I'm ready to go, I want candy tonight [Flo Rida:] Yeah, I wanna take you back to my spot You can be the candy girl in my shop We both know what we craving, why not? Make tonight first class with no stops Girl you know, I run a love game, never play uno You wanna leave, follow me to the 2 door Rock your culo, love it when you call me your papi chulo I got a thing for you, you got a thing for me Heard she kissed the milky way and bring to life your fantasies As we hit them up so make cool a Touch them to make the seas split 2 ways You're in love with that too girl, don't play I'm just waiting to hear you say [Jennifer Lopez:] Let's hit the sweet spot away, way, way I, I'm ready to go, I want candy tonight I gotta taste and I'm hooked on you for life My, oh my, hit the sweet spot tonight [Flo Rida:] Yeah, I wanna hit the spot and make you hot And make you feel like everybody need to have it this week Baby just a hit, just speak, I got your candy Shawty Come around give it to you that deep Uh, don't you get me started, hit the after party All the night, to a rave to freak that I take you home Make you moan, watch the throne And yeah mama I'm the king of these kicks, gotta love it If you want it you can have it, no question Been a whole lot of rubber that I'm touching What you know about the candy I'm hustling, mustling Talking that Russian Bring it back like baby who you rushing I feel ready, now my talk is sweet nut this I'll be the first to give your body sweet justice So pack a luggage and let's let's... [Jennifer Lopez:] Let's hit the sweet spot away, way, way I, I'm ready to go, I want candy tonight, I gotta taste and I'm, hooked on you for life My, oh my, hit the sweet spot tonight [Bridge:] Feel your guilty pleasure, come and get it tonight You gon' get it tonight, oh ah, oh ah Know what your body's craving baby I'm a bring you to life You gonn get it tonight Don't be shy, let me take you for a ride Know what your body's craving baby I'm a bring you to life You gonn get it tonight, oh ah, oh ah [Jennifer Lopez:] Let's hit the sweet spot away, way, way I, I'm ready to go, I want candy tonight I gotta taste and I'm, hooked on you for life My, oh my, hit the sweet spot tonight
G Noktası Bulma Metodu 02:17
G Noktası Bulma Metodu 6.460 izlenme - 3 yıl önce Sex uzmanı Dr. Jennifer Berman katıldığı tv programında G noktasını bulma konusunda fayda sağlayacak açıklamalar yapmış.Artık çiftlerimiz o noktayı ararken bölgede geniş çaplı operasyon başlatmalarına gerek kalmayabilir belki bu içerik sayesinde.
Kesik Başlı Spot vs Fido 01:54
Kesik Başlı Spot vs Fido 2.318 izlenme - 2 yıl önce Bir benzerini Rocky IV'te Rocky vs. Ivan Drago olarak gördüğümüz karşılaşma. boston Dynamics'in Spot isimli yapay zeka robotunun gerçek bir köpek ile karşılaşmasını izliyoruz.
Boston Dynamics'in Robot Geyikleri 00:28
Boston Dynamics'in Robot Geyikleri 2.303 izlenme - 2 yıl önce Robotları masum ve temiz göstermeye çalışıyorlar ama biz yemeyiz bunları bildigin skynet olacak bunlar sikecekler belamızı ben sevmiyom
 Cehennem Melekleri 3 Tv Spot 00:31
Cehennem Melekleri 3 Tv Spot 2.354 izlenme - 4 yıl önce Cehennem Melekleri Geri Sayıma Başladı! Aksiyon filmlerinin usta isimlerini bir araya getiren Cehennem Melekleri serisinin son filminden yeni bir Tv spotu daha yayınlandı. Başta Sylvester Stallone olmak üzere Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Mel Gibson, Wesley Snipes, Jet Li ve Antonio Banderas gibi isimleri bir araya getiren Cehennem Melekleri 3 filminden yeni bir Tv spotu daha yayınlandı. Patrick Hughes'un yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu Sylvester Stallone, Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt ve Dave Callaham kaleme aldı. Bir zamanlar ekibin bir parçası olan Conrad Stonebanks'ın şimdilerde silah satıcısı olarak çalışması, ekibi rahatsız eder. Stonebanks ise ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi güçlü ekipmanları ile daha modernlerdir ancak, karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar? Cehennem Melekleri 3, 15 Ağustos 2014'te sinemalarda!
Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan 2014 Tanıtım Filmi 05:40
Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan 2014 Tanıtım Filmi 2.354 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan 2014 Tanıtım Filmi
Müzekart Kamu Spotu 00:45
Müzekart Kamu Spotu 2.578 izlenme - 4 yıl önce Müzekart Reklam Spotu dünya'nın En Büyük Müzesi: Türkiye
Milan Stankovic - Face Spot [clip] 03:49
Milan Stankovic - Face Spot [clip] 3.280 izlenme - 8 yıl önce orjinal clip_2009
Adolf Hitler'li Mercedes Reklamı 01:19
Adolf Hitler'li Mercedes Reklamı 1.383 izlenme - 3 yıl önce Mercedes tehlikeyi önceden fark eder, tehlike Adolf Hitler olsa bile, ilginç bir reklam olmuş.
pendik kurtköy ikinci el eşya alanlar. 05346089796, 00:13
pendik kurtköy ikinci el eşya alanlar. 05346089796, 1.229 izlenme - 3 yıl önce pendik kurtköy ikinci el eşya alan 05346089796, kurtköy eski eşya alanlar tüm semtlerinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alım satım işi yapıyor,
Inside Out Character Filmi Tv Spot 01:02
Inside Out Character Filmi Tv Spot 1.154 izlenme - 3 yıl önce Inside Out Character Filmi Tv Spot Inside Out Character TV SPOT - Mindy Kaling as Disgust (2015) - Pixar Animated Movie HD After a girl moves to a new home, her emotions are plunged into chaos as they compete for control of her mind.
Temel İlkeler Serüveni 15:34
Temel İlkeler Serüveni 1.183 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar İçin Özel Olarak Hazırlanmış, Türk Kızılayı'nın Temel İlkeleri Hakkında Bilgilendirici Animasyon Film.
Disko Krali Spot 19 Kasim 2011 02:12
Disko Krali Spot 19 Kasim 2011 1.131 izlenme - 6 yıl önce
Türk Kızılayı 'En Anlamlı Mesaj' Tv Spotu 00:45
Türk Kızılayı 'En Anlamlı Mesaj' Tv Spotu 968 izlenme - 4 yıl önce Türk Kızılayı'na Gelip Kan Verin, Hayat Kurtarın; Bu Gurur Ve Mutluluğu Siz De Yaşayın. Unutmayın; Bağışlanan Her Kan, Kurtarılan 3 Can.
Tatlıses Çiğ Köfte - Haziran 2011 Reklam Filmi 00:10
Tatlıses Çiğ Köfte - Haziran 2011 Reklam Filmi 1.278 izlenme - 7 yıl önce tatlıses çiğ köfte - haziran 2011 reklam filmi
Flo Rida - Sweet Spot Ft. Jennifer Lopez 03:58
Flo Rida - Sweet Spot Ft. Jennifer Lopez 1.416 izlenme - 6 yıl önce Flo Rida - Sweet Spot ft. Jennifer Lopez
Suicide Squad Fragmanını Bir de LEGO Olarak İzleyin! 00:41
Suicide Squad Fragmanını Bir de LEGO Olarak İzleyin! 458 izlenme - 2 yıl önce Gişedeki yolculuğu rekor ile başlayan DC evreninin kötü adamlarını bir araya getiren Suicide Squad filminin TV spotu LEGO olarak yeniden hayat buldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rekor Kıran Duygusal Reklam Filmi 01:12
Rekor Kıran Duygusal Reklam Filmi 2.385 izlenme - 5 yıl önce Rekor Kıran Duygusal Reklam Filmi 2013 Budweiser Super Bowl Ad — The Clydesdales: "Brotherhood"
Dünyayı Ağlatan Çocuk 01:31
Dünyayı Ağlatan Çocuk 993 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı Ağlatan Çocuk
101 Dalmaçyalı Serisi 1997 (Çizgifilm 2) 01:00
101 Dalmaçyalı Serisi 1997 (Çizgifilm 2) 726 izlenme - 3 yıl önce İlk başta Dalmatians 101 olarak adlandırılması düşünülürken dizinin ilk gösteriminden hemen önce ismi 101 Dalmatians: The Series olarak değiştirilmiştir. Şov öncelikli olarak üç belirli köpek yavrusuna odaklanıyor: Lucky, TV uzmanı ve lider, Kurt Tom Sawyer; sadık, bilge ve daima aç olan erkek kardeş Rolly; ve tümünün sözcüsü guru kızkardeş, çelimsiz Cadpig. Onlara renkli kişiliklere sahip arkadaşlar eşlik ediyor Spot, "Havlama Tugayı"nın bir üyesi köpek olmayı arzulayan tavuk. Serinin ana karakterleri Lucky, Cadpig, Rolly ve Spot'tur. Lucky 99 yavrunun en macaraperestidir. Onu diğerlerinden ayıran sırtında at nalı şeklinde puanlarının olmasıdır. Cadpig bir batım da doğan yavruların en çelimsizidir. 99 yavrunun en küçüğüdür ancak muhtemelen de en zekisiydi. Uzun sarkık kulakları ve büyük kafasıyla diğerlerinden farklıydı. Rolly en açgözlüsüydü. Düşüncelerini daima yiyecek üzerine kurardı ve bu çoğu kez yavruları sorunlarla karşılaştırırdı. Bununla beraber vefalı ve yardımsever bir kardeştir. Spot dalmaçyalı olmak isteyen bir tavuktur. Hatırladığım Kadarı ile 101 Dalmaçyalı'nın Bu Versiyonu Atv ' de Yayınlanmıştır.... Filmleri Bile Yapılmıştır.... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153551/101-dalmacyali-fragman-1996 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153550/102-dalmacyali-fragman-2000
İlk Yardım Hayat Kurtarır 01:25
İlk Yardım Hayat Kurtarır 707 izlenme - 4 yıl önce İlkyardım Hayat Kurtarır. Siz de ilkyardım öğrenin, hayat kurtarın. Detaylı videolar için kanalımızdaki ilkyardım video serisine göz atabilirsiniz.
Jack Reacher: Asla Pes Etme (2016) Türkçe Altyazılı TV Spot #2 00:30
Jack Reacher: Asla Pes Etme (2016) Türkçe Altyazılı TV Spot #2 324 izlenme - 1 yıl önce 21 Ekim 2016'da gösterimde olacak Jack Reacher: Asla Pes Etme filminden Türkçe altyazılı bir başka tv spotu yayınlandı.