Hoşgeldiniz!

spray

Saç Spreyi Nasıl Kullanılır ? 03:33
Saç Spreyi Nasıl Kullanılır ? 8.078 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoda Geçici Saç Spreyinin Saça Nasıl Uygulandığını Ada Ve Doğa ' Dan Öğreneceksiniz... :)
Evde Biber Gazı Yapımı 03:14
Evde Biber Gazı Yapımı 3.313 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz ev yapımı biber gazını yapıyor ve deniyor. Bu çocukta ben bir gelecek görüyorum gayet efendi bir çocuk ve araştırmayı seviyor.
boyama kabini,boya fırını 03:00
boyama kabini,boya fırını 6.445 izlenme - 8 yıl önce boyahane nasıl olur
street spray painting sprey resim sanatı 05:03
street spray painting sprey resim sanatı 7.163 izlenme - 11 yıl önce dünyanın en iyi dövmecileri ressamlardır 05376318871 - 02125712403
Otomatik mobilya boyama makinesi KR-BM 1700 11:37
Otomatik mobilya boyama makinesi KR-BM 1700 713 izlenme - 5 yıl önce KR-BM 1700 Çift salınım kollu otomatik mobilya boyama makinesi • Tamamen Türk mühendisliği ve tasarımı ile Türkiye’ de yerli olarak üretilmektedir. • Manuel boyamaya kıyasla % tasarruf sağlar. • Standart boyama sayesinde, boyanan ilk ürün ile son ürünün kalitesi eşdeğerdedir. • 5,4 m2/dk boyama kapasitesi ile bir mesai süresi içerisinde 2400 m2 ürün boyanabilir. • 8’’ dokunmatik kumanda paneli üzerinden Türkçe menu ile kolay ve pratik kullanım sağlanmıştır. Operatörün hata yapma olasılığı sıfıra indirgenmiştir. • Giriş konveyörü üzerine monte edilen Antistatik barlı toz alma ünitesi sayesinde astar zımparası sonrası üzerinde oluşan statik elektrik nedeniyle yapışan zerrecikler temizlenir ve parça nötralize edildiği için boyadan sonra da üzerine toz çekmesi engellenmiş olur. • İki salınım kolunun herbiri üzerine, ikisi yüksek basınçlı ve biri düşük basınçlı boya atımı için 3 ayrı hat ve 12 adet tabanca takılabilir. • Yüksek basınçlı tabancalar boyayı nano tanecikler şeklinde pulverize ederek püskürtür. Bu işlem hava ile yapılmadığından dolayı boyada kuruma meydana gelmez. Boyanacak parçanın üzerine homojen olarak yayılır ve bu sayede çok kaliteli bir yüzey elde edilir. • Makine içerisinde Laminer Flow kriterlerinde lineer hava akımı elde edilmiş olup, EU5-6 standartlarında filtrasyon ile partikül oranı minimize edilmiştir. • Tasarımı rakiplerine artı olarak şirketimizce geliştirilen dinamik laser tarayıcı sistem, boyanacak parçanın konumu milimetre hassasiyetinde belirlemekte ve boya kullanımında verimliliği arttırmaktadır. • Tüm gün çalışma süresince konveyör bant temizliği için yalnızca iki teneke tiner kullanımı, yine rakiplerine oranla yüksek oranda tasarruflu çalışma sağlamaktadır. • Makinemiz tam olarak çalışmaya hazır şekilde, 1 adet yüksek basınçlı pompa ve 4 adet tabanca satış fiyatına dahil olarak teslim edilmektedir.
Miracle Run 01:04
Miracle Run 1.122 izlenme - 5 yıl önce Bekar anne, Corrine Morgan-Thomas\'ı (Mery-Louise Parker), bir geriye dönüşte Phillip\'in (Bubba Lewis) ve altı yılın eski ikiz delikanlılar Steven\'i (Zac Efron) o, otistik olduklarını keşfetir. . onlarin, otistik olduklarını öğrendiği Gün , erkek arkadaş arar çünkü otistik ikizler, yetiştirmenin zor olacağını bilir. Biri oğullarının, başka oğul, başkaları söz hakkı neyi tekrarlarken bir şeyi, bir son yaşa kadar söylemeyecek. O, potansiyellerinde bırakmayı reddetir. Teşekkürler ona, geliştiğin delikanlıları destekler. Onlar ilk gününlerinde, mevcutta, lisenin, \'retardsına sataşılır ve alay edilir ve çağırılır.
Polise Baltayla Yürüyen Kadın 00:37
Polise Baltayla Yürüyen Kadın 122 izlenme - 2 yıl önce Çarşamba günü yaşanan olayda Laronda Sweatt adlı kadın bir balta ile bir polise saldırdı, diğer bir polisi de bıçakla yaraladı. Polis memuru James Spray üzerine balta ile saldıran kadın polis memuru tarafından silahla vurularak etkisiz hale getirildi. Polis daha sonra yürümeye devam eden kadına iki el daha ateş etti.
boiler emayeleme sistemi 00:35
boiler emayeleme sistemi 213 izlenme - 7 yıl önce
Wii Spray 00:45
Wii Spray 238 izlenme - 9 yıl önce
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 01:39
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 161 izlenme - 4 yıl önce Robotik Boya Makinaları Endüstriyel Tesisler Ve Malzemeleri San. Tic. Ltd.şti. www.robocoating.com endüstriyel Çözümlerimizden Bazıları ahşap Kapı Boyama Tesisi,asansörlü Fırınlar,alüminyum Toz Boya Hattı,amortisör Boyama Hattı,bakalit-kulp Dikey Boyama Makinaları,boru-profil Otomatik Boyama Hattı,bardak-şişe Boyama Tesisi,chmenosil Otomatik Boyama Makinaları,çelik Konstrüksiyon Boyama Hattı,shopprimer Boyama Hattı,fren Balata Tutkal Püskürtme-kurutma Hattı,jant Boyama Tesisi,gel-coat Püskürtme Ve Kurutma Kabini,mobilya Boyama Hattı,çelik Eşya Toz Boyama Tesisi,mobilya Boyama Tesisi,motorsiklet Parçaları Yaş Boyama Hattı,ökçe Boyama Makinaları,panel Radyatör Boyama Tesisi,plastik Doğrama Profili Boyama Hattı,plastik Parça Bantlı Kurutma Fırını,plastik Parça Boyama Makineleri,roll Test Kabini,seramik Boyama Makinası,tencere Boyama Tesisi,robotik Tüfek Boyama Hattı,vana Boyama Tesisi,yaş Emaye Kabinleri,yatay Robotlu Plastik Parça Boyama,zımpara Tezgahı,kumlama Tesisleri,otomatik Kumlama Makinaları,anahtar-priz Otomatik Boyama Hatları some İndustrial Solutions wooden Door Painting Plant, Elevator Furnaces, Aluminium Powder Coating Line, Painting Line Shock Absorber, Bakelite-handle Vertical Dyeing Machines, Pipe-profile Automatic Painting Line, Glass-bottle Painting Plant, Chmenosil Automatic Painting Machines, Steel Construction Painting Line, Painting Line Shopprımer , Brake Lining Adhesive Spray-drying Line, Wheel Painting Plant, Gel-coat Spray And Drying Cabinet, Furniture Painting Line, Steel Furniture Powder Coating Plant, Furniture Painting Plant, Painting Line Motorcycle Parts, Heel Dyeing Machines, Panel Radiator Painting Plant, Plastic Window Painting Line, Plastic Parts Belt Drying Oven, Plastic Parts Dyeing Machines, Roll Test Cabinets, Ceramic Painting Machine, Painting Plant, Robotic Painting Line Gun, Valve Painting Plant, Age Enamel Cabinets, Horizontal Robot Plastic Parts Painting, Machine , Blasting Plants, Automatic Shot Blasting Machines,
Graffiti Arşiv 04:24
Graffiti Arşiv 259 izlenme - 10 yıl önce
Siyah ile Beyazın Savaşı 01:43
Siyah ile Beyazın Savaşı 126 izlenme - 3 yıl önce CorridorDigital Adlı grubumuzun sokak ressamları ile yaptıkları kısa film çalışması.
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 00:31
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 124 izlenme - 8 yıl önce reklam panolarına saldırı kontörüm bitti kafam attı hırsımızı panolardan çıkardık.
Art,weak,sie ''zombi Style Production 01:59
Art,weak,sie ''zombi Style Production 98 izlenme - 8 yıl önce style of pendik(:
hitler reacts to pepper spray meme 03:58
hitler reacts to pepper spray meme 61 izlenme - 6 yıl önce
Learn How To Stop Cat Spraying İndoors Best Techniques - Cat Spraying İn House- Official Review 05:28
Learn How To Stop Cat Spraying İndoors Best Techniques - Cat Spraying İn House- Official Review 12 izlenme - 1 yıl önce Download the eBook Cat Spray Stop now: - http://www.ourfriends4ever.com/catspraystop/ Read the full review here:- http://www.ourfriends4ever.com/cat-spray-stop-official-review-and-insights/ Cat Spray Stop is an all-inclusive, step-by-step guide that is intended to provide the owners of cats with a simplistic way to prevent their cats from spraying, in the most effective and time-efficient way. Susane Westinghouse, the creator, and an avid veterinarian and cat expert, claims that the guide offers a broad outline and precise approaches targeted at preventing your cat from spraying, despite your cat’s stubborn or persistent personality. Additionally, it contains the exclusive TTS - Taste, Touch, Smell - method for pinning the issue, therefore the guide works to stop the cat from spraying and discourages him to ever repeat the bad behavior in the future. Susane Westinghouse's guide is easy to use and is crammed full of useful advice and tips that make this difficult process much easier for you and your cat. It provides a huge range of different approaches and options so you can find the one most suited to you and your pet - there isn't a single option that isn't covered in this guide, so you are sure to find an effective solution! With a 60-day refund guarantee, you can also be sure that you won't be throwing your money away on another fad method for preventing spraying. This guide is perfect for anyone fed up of cleaning up after their cat and who is ready to take action against this annoying problem. Its valuable and clever advice will end this problem, once and for all. Download the eBook Cat Spray Stop now: -http://www.ourfriends4ever.com/catspraystop/ Read the full review here:- http://www.ourfriends4ever.com/cat-spray-stop-official-review-and-insights/
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 00:22
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 50 izlenme - 8 yıl önce reklam panolarına saldırı kontörüm bitti kafam attı hırsımızı panolardan çıkardık.
Cstekno  Omer[cenabet] Spray 01:21
Cstekno Omer[cenabet] Spray 30 izlenme - 7 yıl önce spray yapımı d d
Manic Street Preachers - Ocean Spray 04:16
Manic Street Preachers - Ocean Spray 23 izlenme - 3 yıl önce Ocean Spray, 1986'da Galler'de kurulan Manic Street Preachers grubunun, 2001 tarihli Know Your Enemy isimli albümünden yayınlanan üçüncü single'ın ismidir. Şarkı adını, vokalist James Dean Bradfield'in o zamanlarda kanser tedavisi gören annesine götürdüğü yaban mersini içeceğinden almıştır. Bu sürecin sonunda James, annesini bu hastalık nedeni ile kaybetmiştir.
Different Models Of Lab Spray Dryer 04:29
Different Models Of Lab Spray Dryer 2 izlenme - 4 ay önce Lab spray dryer produced by Shanghai Pilotech has the characteristics of small size, low noise, easy operation, stable performance and attractive and durable.
Troy Ave - Press Spray 03:09
Troy Ave - Press Spray 4 izlenme - 11 ay önce Troy Ave - Press Spray Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
EFSANE SPRAY ! - CSGO Rekabetçi #15 49:33
EFSANE SPRAY ! - CSGO Rekabetçi #15 13 izlenme - 2 yıl önce Beğendin mi? Aramıza Katıl! http://bit.ly/1Dpbw9J Mesaj Yazın! http://bit.ly/1SvZ133 Ucuza Oyun Alın! G2A https://www.g2a.com/r/ppento3000 Csgo Kanalımız! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa Sitemizi Ziyaret Et! http://www.hotbros.net Bize Soru Sor! http://bit.ly/1zjzRjT
Icynene-Lapolla Spray Foam Insulation. A Lifetime Of Energy Savings And Comfort. 00:40
Icynene-Lapolla Spray Foam Insulation. A Lifetime Of Energy Savings And Comfort. 1 izlenme - 4 ay önce showroompartners.com When it comes to insulation for your home a great investment is choosing spray foam insulation. It lasts! It won't sag or settle and unlike most traditional insulation materials it provides an air barrier reducing air leakage. Visit Showroom Partners online for further information.
Cbd Spray Fight Against Cancer 00:28
Cbd Spray Fight Against Cancer 0 izlenme - 5 ay önce CBD spray has properties that fight against malignancy cells, visit here cbdspray.org. It is hostile to tumor that can enhance the condition of cancer patients effectively and prevent developing the tumor cells.