Hoşgeldiniz!

Spray Videoları İzle

Saç Spreyi Nasıl Kullanılır ? 03:33
Saç Spreyi Nasıl Kullanılır ? 7.783 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Geçici Saç Spreyinin Saça Nasıl Uygulandığını Ada Ve Doğa ' Dan Öğreneceksiniz... :)
Evde Biber Gazı Yapımı 03:14
Evde Biber Gazı Yapımı 3.177 izlenme - 1 yıl önce Kardeşimiz ev yapımı biber gazını yapıyor ve deniyor. Bu çocukta ben bir gelecek görüyorum gayet efendi bir çocuk ve araştırmayı seviyor.
boyama kabini,boya fırını 03:00
boyama kabini,boya fırını 6.044 izlenme - 7 yıl önce boyahane nasıl olur
street spray painting sprey resim sanatı 05:03
street spray painting sprey resim sanatı 7.159 izlenme - 9 yıl önce dünyanın en iyi dövmecileri ressamlardır 05376318871 - 02125712403
Otomatik mobilya boyama makinesi KR-BM 1700 11:37
Otomatik mobilya boyama makinesi KR-BM 1700 689 izlenme - 4 yıl önce KR-BM 1700 Çift salınım kollu otomatik mobilya boyama makinesi • Tamamen Türk mühendisliği ve tasarımı ile Türkiye’ de yerli olarak üretilmektedir. • Manuel boyamaya kıyasla % tasarruf sağlar. • Standart boyama sayesinde, boyanan ilk ürün ile son ürünün kalitesi eşdeğerdedir. • 5,4 m2/dk boyama kapasitesi ile bir mesai süresi içerisinde 2400 m2 ürün boyanabilir. • 8’’ dokunmatik kumanda paneli üzerinden Türkçe menu ile kolay ve pratik kullanım sağlanmıştır. Operatörün hata yapma olasılığı sıfıra indirgenmiştir. • Giriş konveyörü üzerine monte edilen Antistatik barlı toz alma ünitesi sayesinde astar zımparası sonrası üzerinde oluşan statik elektrik nedeniyle yapışan zerrecikler temizlenir ve parça nötralize edildiği için boyadan sonra da üzerine toz çekmesi engellenmiş olur. • İki salınım kolunun herbiri üzerine, ikisi yüksek basınçlı ve biri düşük basınçlı boya atımı için 3 ayrı hat ve 12 adet tabanca takılabilir. • Yüksek basınçlı tabancalar boyayı nano tanecikler şeklinde pulverize ederek püskürtür. Bu işlem hava ile yapılmadığından dolayı boyada kuruma meydana gelmez. Boyanacak parçanın üzerine homojen olarak yayılır ve bu sayede çok kaliteli bir yüzey elde edilir. • Makine içerisinde Laminer Flow kriterlerinde lineer hava akımı elde edilmiş olup, EU5-6 standartlarında filtrasyon ile partikül oranı minimize edilmiştir. • Tasarımı rakiplerine artı olarak şirketimizce geliştirilen dinamik laser tarayıcı sistem, boyanacak parçanın konumu milimetre hassasiyetinde belirlemekte ve boya kullanımında verimliliği arttırmaktadır. • Tüm gün çalışma süresince konveyör bant temizliği için yalnızca iki teneke tiner kullanımı, yine rakiplerine oranla yüksek oranda tasarruflu çalışma sağlamaktadır. • Makinemiz tam olarak çalışmaya hazır şekilde, 1 adet yüksek basınçlı pompa ve 4 adet tabanca satış fiyatına dahil olarak teslim edilmektedir.
Miracle Run 01:04
Miracle Run 819 izlenme - 4 yıl önce Bekar anne, Corrine Morgan-Thomas\'ı (Mery-Louise Parker), bir geriye dönüşte Phillip\'in (Bubba Lewis) ve altı yılın eski ikiz delikanlılar Steven\'i (Zac Efron) o, otistik olduklarını keşfetir. . onlarin, otistik olduklarını öğrendiği Gün , erkek arkadaş arar çünkü otistik ikizler, yetiştirmenin zor olacağını bilir. Biri oğullarının, başka oğul, başkaları söz hakkı neyi tekrarlarken bir şeyi, bir son yaşa kadar söylemeyecek. O, potansiyellerinde bırakmayı reddetir. Teşekkürler ona, geliştiğin delikanlıları destekler. Onlar ilk gününlerinde, mevcutta, lisenin, \'retardsına sataşılır ve alay edilir ve çağırılır.
Polise Baltayla Yürüyen Kadın 00:37
Polise Baltayla Yürüyen Kadın 108 izlenme - 10 ay önce Çarşamba günü yaşanan olayda Laronda Sweatt adlı kadın bir balta ile bir polise saldırdı, diğer bir polisi de bıçakla yaraladı. Polis memuru James Spray üzerine balta ile saldıran kadın polis memuru tarafından silahla vurularak etkisiz hale getirildi. Polis daha sonra yürümeye devam eden kadına iki el daha ateş etti.
boiler emayeleme sistemi 00:35
boiler emayeleme sistemi 195 izlenme - 6 yıl önce
Migos - Spray the Champagne 03:45
Migos - Spray the Champagne 82 izlenme - 2 yıl önce Migos - Spray the Champagne (Yepyeni Video Klip) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya Migos - Spray the Champagne (Official Music Video)
Wii Spray 00:45
Wii Spray 238 izlenme - 8 yıl önce
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 01:39
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 150 izlenme - 3 yıl önce Robotik Boya Makinaları Endüstriyel Tesisler Ve Malzemeleri San. Tic. Ltd.şti. www.robocoating.com endüstriyel Çözümlerimizden Bazıları ahşap Kapı Boyama Tesisi,asansörlü Fırınlar,alüminyum Toz Boya Hattı,amortisör Boyama Hattı,bakalit-kulp Dikey Boyama Makinaları,boru-profil Otomatik Boyama Hattı,bardak-şişe Boyama Tesisi,chmenosil Otomatik Boyama Makinaları,çelik Konstrüksiyon Boyama Hattı,shopprimer Boyama Hattı,fren Balata Tutkal Püskürtme-kurutma Hattı,jant Boyama Tesisi,gel-coat Püskürtme Ve Kurutma Kabini,mobilya Boyama Hattı,çelik Eşya Toz Boyama Tesisi,mobilya Boyama Tesisi,motorsiklet Parçaları Yaş Boyama Hattı,ökçe Boyama Makinaları,panel Radyatör Boyama Tesisi,plastik Doğrama Profili Boyama Hattı,plastik Parça Bantlı Kurutma Fırını,plastik Parça Boyama Makineleri,roll Test Kabini,seramik Boyama Makinası,tencere Boyama Tesisi,robotik Tüfek Boyama Hattı,vana Boyama Tesisi,yaş Emaye Kabinleri,yatay Robotlu Plastik Parça Boyama,zımpara Tezgahı,kumlama Tesisleri,otomatik Kumlama Makinaları,anahtar-priz Otomatik Boyama Hatları some İndustrial Solutions wooden Door Painting Plant, Elevator Furnaces, Aluminium Powder Coating Line, Painting Line Shock Absorber, Bakelite-handle Vertical Dyeing Machines, Pipe-profile Automatic Painting Line, Glass-bottle Painting Plant, Chmenosil Automatic Painting Machines, Steel Construction Painting Line, Painting Line Shopprımer , Brake Lining Adhesive Spray-drying Line, Wheel Painting Plant, Gel-coat Spray And Drying Cabinet, Furniture Painting Line, Steel Furniture Powder Coating Plant, Furniture Painting Plant, Painting Line Motorcycle Parts, Heel Dyeing Machines, Panel Radiator Painting Plant, Plastic Window Painting Line, Plastic Parts Belt Drying Oven, Plastic Parts Dyeing Machines, Roll Test Cabinets, Ceramic Painting Machine, Painting Plant, Robotic Painting Line Gun, Valve Painting Plant, Age Enamel Cabinets, Horizontal Robot Plastic Parts Painting, Machine , Blasting Plants, Automatic Shot Blasting Machines,
Siyah ile Beyazın Savaşı 01:43
Siyah ile Beyazın Savaşı 99 izlenme - 1 yıl önce CorridorDigital Adlı grubumuzun sokak ressamları ile yaptıkları kısa film çalışması.
Graffiti Arşiv 04:24
Graffiti Arşiv 259 izlenme - 9 yıl önce
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 00:31
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 124 izlenme - 7 yıl önce reklam panolarına saldırı kontörüm bitti kafam attı hırsımızı panolardan çıkardık.
Csgo DHV  Devami gelecek 01:41
Csgo DHV Devami gelecek 47 izlenme - 2 yıl önce 18 canla quadra :))) adamlar bide hile demezler mi allahtan oynuyoruz bu oyunu.insallah daha gelismesi icin turk arkadaslar biraz daha duyarli olursa cok sevinirim.Kufursuz bir oyun umuduyla :))
Art,weak,sie ''zombi Style Production 01:59
Art,weak,sie ''zombi Style Production 98 izlenme - 7 yıl önce style of pendik(:
hitler reacts to pepper spray meme 03:58
hitler reacts to pepper spray meme 60 izlenme - 5 yıl önce
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 00:22
Kafamız Attı Panoları Bastık !! 50 izlenme - 7 yıl önce reklam panolarına saldırı kontörüm bitti kafam attı hırsımızı panolardan çıkardık.
Cstekno  Omer[cenabet] Spray 01:21
Cstekno Omer[cenabet] Spray 30 izlenme - 5 yıl önce spray yapımı d d
Manic Street Preachers - Ocean Spray 04:16
Manic Street Preachers - Ocean Spray 13 izlenme - 1 yıl önce Ocean Spray, 1986'da Galler'de kurulan Manic Street Preachers grubunun, 2001 tarihli Know Your Enemy isimli albümünden yayınlanan üçüncü single'ın ismidir. Şarkı adını, vokalist James Dean Bradfield'in o zamanlarda kanser tedavisi gören annesine götürdüğü yaban mersini içeceğinden almıştır. Bu sürecin sonunda James, annesini bu hastalık nedeni ile kaybetmiştir.
Kafamız Attı Panoları Bastık !!! 00:37
Kafamız Attı Panoları Bastık !!! 34 izlenme - 7 yıl önce reklam panolarına saldırı kontörüm bitti kafam attı hırsımızı panolardan çıkardık.
Best Demilec Spray Foam Insulation 01:13
Best Demilec Spray Foam Insulation 7 izlenme - 2 yıl önce http://www.youtube.com/watch?v=or26AEWskxs Demilic is recognized as a leader in the field of premium polyurethane foam systems.From vehicle bedliners to pouring foam to its patented spray foam insulation, Demilic offers Authorized Contractors and consumers a variety of foam products, to meet their needs, & make their world cleaner Greener & more energy-efficient. Demilic is a leader in the field of premium polyurethane foam systems from vehicle, Bedliners to pour-in-place foam to its spray foam insulation
Best Demilec Spray Foam Insulation 01:13
Best Demilec Spray Foam Insulation 6 izlenme - 2 yıl önce http://www.youtube.com/watch?v=or26AEWskxs Demilic is recognized as a leader in the field of premium polyurethane foam systems.From vehicle bedliners to pouring foam to its patented spray foam insulation, Demilic offers Authorized Contractors and consumers a variety of foam products, to meet their needs, & make their world cleaner Greener & more energy-efficient. Demilic is a leader in the field of premium polyurethane foam systems from vehicle, Bedliners to pour-in-place foam to its spray foam insulation
EFSANE SPRAY ! - CSGO Rekabetçi #15 49:33
EFSANE SPRAY ! - CSGO Rekabetçi #15 6 izlenme - 1 yıl önce Beğendin mi? Aramıza Katıl! http://bit.ly/1Dpbw9J Mesaj Yazın! http://bit.ly/1SvZ133 Ucuza Oyun Alın! G2A https://www.g2a.com/r/ppento3000 Csgo Kanalımız! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa Sitemizi Ziyaret Et! http://www.hotbros.net Bize Soru Sor! http://bit.ly/1zjzRjT
Artun Tanıtım 05:00
Artun Tanıtım 12 izlenme - 6 yıl önce