Hoşgeldiniz!

squatgirl

Sahil Vücudu: ABS 08:12
Sahil Vücudu: ABS 673 izlenme - 3 ay önce Egzersiz bandıyla inanılmaz sonuç alabilirsiniz. Bu videoda size karın hareketleri gösteriyorum.
Sahil Vücudu: Kol, Omuz & Göğüs 09:16
Sahil Vücudu: Kol, Omuz & Göğüs 791 izlenme - 3 ay önce Bu hafta daha sıkı çalışıyoruz bile çünkü egzersiz bandıyla antrenman yapıyoruz. Kısa ama çok efektif bir antrenmanımız olsun!
Zıplamadan Evde Yağ eritiyoruz 12:37
Zıplamadan Evde Yağ eritiyoruz 448 izlenme - 2 ay önce Bazen zıplamak istiyorsun, bazen de istemiyorsun. Bu videoda hiç zıplamadan baya yağ yakıyoruz. Gel beraber ter atalım.
4 Hareketle İnce Bel ve Dümdüz bir Karın 08:33
4 Hareketle İnce Bel ve Dümdüz bir Karın 557 izlenme - 3 ay önce Forma girmek o kadar kolay ki. Benimle bu 4 egzersizleri yapın ve etkisini görün, çok mutlu olacaksınız.
4 Dakikada Tüm Vücut Sıkılaşma 03:32
4 Dakikada Tüm Vücut Sıkılaşma 545 izlenme - 3 ay önce Çok kısa ama çok harika sonuç veren bir antrenman hazırladım size. Ayakkabılarınızı çıkarın ve başlayalım!
Yeni Başlayanlar için: İnceltme Hareketleri 08:48
Yeni Başlayanlar için: İnceltme Hareketleri 373 izlenme - 2 ay önce Sıkılaşmak istiyorsanız bu sizin videonuz. Dilerseniz ilk yaptığınızda bir duvardan destek alabilirsiniz. Kolay ve çoook etkili egzersizler hazırladım :) Bu arada benim yemeklerimi merak ediyorsanız beni Instagram'dan takip edebilirsiniz, storiesten her gün paylaşıyorum.
Sağlıklı Mantarlı Makarna Tarifim 12:24
Sağlıklı Mantarlı Makarna Tarifim 395 izlenme - 3 ay önce Geçen gün kendime makarna yaptım ve siz şoka girdiniz. 'Nasıl, sen kremalı makarna mi yiyorsun?!' Yemiyorum tabi. Burada tarifimi sizinle paylaşıyorum.
En çok yapılan 8 Squat Hataları 04:42
En çok yapılan 8 Squat Hataları 266 izlenme - 2 ay önce Benim sevgili takipçilerim kesinlikle squat hareketi düzgün yapacak. Lütfen bu videoyu seyredin ve kendinizi kontrol edin. Squat hareketi doğru yaparsanız dizleriniz ağrımaz. Bacaklarınız ve kalçanız ancak ilk haftalarda kaslarınız hala zayıf olduğu için biraz ağrıyacak, kuvvetlenince geçecek.
Ücretsiz Squatgirl Uygulamayla Zayıflayın! 01:26
Ücretsiz Squatgirl Uygulamayla Zayıflayın! 67 izlenme - 2 ay önce 140'000 kişi ücretsiz Squatgirl uygulamasını indirmiş ve başarmış. Sende kilo vermek ve fit olmak ister misin? Hadi gel, bekliyoruz :) App nasıl birşey olduğunu ve nereden indirmek gerektiğini videoda gösteriyorum.
4 Farklı Squat Tekniği - SquatGirl 04:47
4 Farklı Squat Tekniği - SquatGirl 485 izlenme - 2 yıl önce Bu 4 farklı squat tekniğiyle günde 4 dakikanızı ayırarak harika bir vücuda sahip olabilirsiniz. Squat Girl ile Egzersiz Zamanı!
İç Bacak Eritme & Sıkılaştırma 05:08
İç Bacak Eritme & Sıkılaştırma 30 izlenme - 1 ay önce Bugün sırf iç bacaklarımıza odaklayalım. Var mısın? Bu arada günlük motivasyon ihtiyacın varsa, beni Instagram'dan takip etmeyi unutma. Hesbaımın ismi TheSquatgirl.
Breast lift exercises to firm and shape your breasts naturally 05:13
Breast lift exercises to firm and shape your breasts naturally 15 izlenme - 6 ay önce