Hoşgeldiniz!

Stajyer Mafya Videoları İzle

Stajyer Mafya 12 Eylül'de Vizyonda 01:49
Stajyer Mafya 12 Eylül'de Vizyonda 29.935 izlenme - 3 yıl önce Naz Elmas, Hilmi Cem ve Lemi Filozof’la başrollerini paylaştığı ‘Stajyer Mafya’ filmi için Rus mafyasının üyesi ‘İrina’ karakteri olarak kamera karşısına geçen Ebru Güzel, “Çok keyifli bir filme konuk oldum. Uzun zaman sonra bu kadar keyifli bir işin içinde olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.
Stajyer Mafya Fragman 02:10
Stajyer Mafya Fragman 18.354 izlenme - 3 yıl önce Çocukluktan beri arkadaş olan Birol ve Ayhan, hiç istemedikleri halde mafya işlerine bulaşırlar. Hiç anlamadıkları mafya işleri sırasında komik maceralar yaşarlar.
Stajyer Mafya Teaser 1 00:12
Stajyer Mafya Teaser 1 603 izlenme - 3 yıl önce Naz Elmas, Hilmi Cem ve Lemi Filozof’la başrollerini paylaştığı ‘Stajyer Mafya’ filmi için Rus mafyasının üyesi ‘İrina’ karakteri olarak kamera karşısına geçen Ebru Güzel, “Çok keyifli bir filme konuk oldum. Uzun zaman sonra bu kadar keyifli bir işin içinde olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.
Stajyer Mafya Teaser 3 00:20
Stajyer Mafya Teaser 3 575 izlenme - 3 yıl önce Stajyer Mafya 12 Eylül'de Vizyonda :)
Stajyer Mafya Teaser 2 00:13
Stajyer Mafya Teaser 2 323 izlenme - 3 yıl önce Naz Elmas, Hilmi Cem ve Lemi Filozof’la başrollerini paylaştığı ‘Stajyer Mafya’ filmi için Rus mafyasının üyesi ‘İrina’ karakteri olarak kamera karşısına geçen Ebru Güzel, “Çok keyifli bir filme konuk oldum. Uzun zaman sonra bu kadar keyifli bir işin içinde olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.
Stajyer Mafya 12 Eylül'de Vizyonda! 01:49
Stajyer Mafya 12 Eylül'de Vizyonda! 222 izlenme - 3 yıl önce Stajyer Mafya 12 Eylülde Sinemalarda..
Stajyer Mafya Teaser 4 00:16
Stajyer Mafya Teaser 4 227 izlenme - 3 yıl önce Naz Elmas, Hilmi Cem ve Lemi Filozof’la başrollerini paylaştığı ‘Stajyer Mafya’ filmi için Rus mafyasının üyesi ‘İrina’ karakteri olarak kamera karşısına geçen Ebru Güzel, “Çok keyifli bir filme konuk oldum. Uzun zaman sonra bu kadar keyifli bir işin içinde olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.
Stajyer Mafya - Fragmanı 01:49
Stajyer Mafya - Fragmanı 101 izlenme - 3 yıl önce Yayın Tarihi:12 Eylül 2014 Oyuncular:Hakan Türkşen, Naz Elmas, Ebru Güzel Filmin Özeti:Birol ve Ayhan birbirlerini çocukluktan tanıyan iki arkadaştır. Beceriksiz halleriyle de ün salmış olan ikilinin katıldığı bir düğün, hayatlarını tamamen alt üst edecektir. Birol'u zamanında işsiz olduğu için terk eden sevgilisi Gamze, başkasıyla evlenmiştir