Hoşgeldiniz!

Stalinist

arnavutluk - shqipria e kuqe - shtet stalinist 02:32
arnavutluk - shqipria e kuqe - shtet stalinist 302 izlenme - 7 yıl önce alabania - shqipria e kuqe - shtet stalinist (alamut1@hotmail.de)
Öz yönetimle oluşturulmak istenen Stalinist bir baskı sistemidir 02:43
Öz yönetimle oluşturulmak istenen Stalinist bir baskı sistemidir 2 izlenme - 3 ay önce Öz yönetimle oluşturulmak istenen Stalinist bir baskı sistemidir.
YPG Stalinist, komünist bir devlet kurmak istiyor Suriye ve Rusya buna razı olmuş 01:30
YPG Stalinist, komünist bir devlet kurmak istiyor Suriye ve Rusya buna razı olmuş 2 izlenme - 3 ay önce YPG Stalinist, komünist bir devlet kurmak istiyor Suriye ve Rusya buna razı olmuş.
PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder 01:09
PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder 9 izlenme - 1 yıl önce PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder Adnan Oktar’ın 26 Mart 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Ypg Komünist, Stalinist, Allah’sız Bir Yapılanmadır, Pkk’nın Diğer Adıdır 01:04
Ypg Komünist, Stalinist, Allah’sız Bir Yapılanmadır, Pkk’nın Diğer Adıdır 2 izlenme - 4 ay önce YPG komünist, Stalinist, Allah’sız bir yapılanmadır, PKK’nın diğer adıdır.
PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder 01:09
PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder 8 izlenme - 1 yıl önce PKK ve YPG kan dökücü komünist ve Stalinist olduğu müddetçe Allah bela vermeye devam eder.
Stalinist Kürdistan kurulsa özgür yaşamaya devam ederiz düşüncesi neden yanlış 04:13
Stalinist Kürdistan kurulsa özgür yaşamaya devam ederiz düşüncesi neden yanlış 3 izlenme - 10 ay önce Stalinist Kürdistan kurulsa özgür yaşamaya devam ederiz düşüncesi neden yanlış?
Türkiye'de Stalinist PKK tehlikesi olmasa özerkliği biz kendimiz savunuruz 01:45
Türkiye'de Stalinist PKK tehlikesi olmasa özerkliği biz kendimiz savunuruz 2 izlenme - 12 ay önce Türkiye'de Stalinist PKK tehlikesi olmasa özerkliği biz kendimiz savunuruz.
Güneydoğu'da Stalinist bir özerklik oluşturulmasına izin vermeyiz 02:34
Güneydoğu'da Stalinist bir özerklik oluşturulmasına izin vermeyiz 0 izlenme - 6 ay önce Güneydoğu'da Stalinist bir özerklik oluşturulmasına izin vermeyiz.