Hoşgeldiniz!

Stand Up Show Videoları İzle

Cem Yılmaz - Fundamentals (fragman) 00:25
Cem Yılmaz - Fundamentals (fragman) 155.931 izlenme - 4 yıl önce Sen yat hanım.. Aloo Aloo - Grahammm! Alo Aloo kimse yok?
Ecdad Bir Soyu Kıracaksa Kırar (Atalay Demirci Stand Up Show) 01:47
Ecdad Bir Soyu Kıracaksa Kırar (Atalay Demirci Stand Up Show) 69.810 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci Stand Up Show
Atalay Demirci - stand up 06:21
Atalay Demirci - stand up 94.326 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci stand up show'uyla herkesi kırdı geçirdi.
Cem Yılmaz - Gösteri 1. Bölüm (B) 34:05
Cem Yılmaz - Gösteri 1. Bölüm (B) 73.356 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz - Gösteri 1. Bölüm (B)
Cem Yılmaz Süper Komik Süper Şaka 01:19
Cem Yılmaz Süper Komik Süper Şaka 46.919 izlenme - 8 yıl önce
cem yılmaz milenium show 08:11
cem yılmaz milenium show 69.848 izlenme - 10 yıl önce bu adamı tek geçerim
Ayakla İnsanları Güldürmek 01:24
Ayakla İnsanları Güldürmek 2.766 izlenme - 1 yıl önce Bazı insanlar vardır ağzıyla insanları güldüremez ama bu kadın ayağıyla bile insanları eğlendirebiliyor.
Cem Yılmaz - Ntv 10. Yıl Gösterisi 16:55
Cem Yılmaz - Ntv 10. Yıl Gösterisi 756 izlenme - 1 yıl önce Tarih 03/11/2006 Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde Ntv 10. yıl kutlamaları çerçevesinde Cem Yılmaz sahne alıyor. İzliyoruz efendim.
cem yılmaz şshow kopacaksınız 02:50
cem yılmaz şshow kopacaksınız 2.845 izlenme - 6 yıl önce cem yılmaz
Stand up show melih kul 18:20
Stand up show melih kul 1.143 izlenme - 5 yıl önce Melih Kul adlı showman'in Sahne Hal'de sergilediği performanstan bir kesittir.Sanatçının ilk stand-up deneyimi büyük yankı uyandırmıştır.Sanatçı halen aktif olarak tiyatro tv sinema oyunculuğuna ve senaristliğine devam etmektedir.
İlkokullu Veletle Stand-up Show 01:56
İlkokullu Veletle Stand-up Show 343 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir "1990'dan sonra doğan çocuklar çok bozdu" vakası yaşanmasın.Bu "çok kaliteli" stand-up programıyla sizi baş başa bırakıyorum.
Özkan Özgür  -   Soğanın Cücüğü Stand Up Show 09:44
Özkan Özgür - Soğanın Cücüğü Stand Up Show 169 izlenme - 2 yıl önce Özkan Özgür - Soğanın Cücüğü Stand Up Showlarından kısa kesitler.çok iyi bir sahneydi..Old City'de devamını bekliyoruz
Askerden Stand Up Show 07:31
Askerden Stand Up Show 46 izlenme - 10 ay önce YOK BÖYLE BİR ŞAKA :-) Askerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up showAskerden stand up show ASKERLER GÜLMEKTEN YIKILIYOR... ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP'DA ASKERLİK YAPAN ASKERLER
Onur Sermik'in Beynini Yakmaya Çalışan Seyirciler 01:09
Onur Sermik'in Beynini Yakmaya Çalışan Seyirciler 19 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır.