Hoşgeldiniz!

Stanislas

Köşe Vuruşundan Gol Atmak - Junior Stanislas 00:46
Köşe Vuruşundan Gol Atmak - Junior Stanislas 1.540 izlenme - 2 yıl önce Tarihinde ilk kez Premier Lig'de mücadele eden, mütevazi takımlardan biri olan Bournemouth'un İngiliz futbolcusu Stanislas'ın Manchester United'a ağlara gönderdiği bu klas golü alkışlarla yaşatıyoruz. İyi seyirler...
Turist Gözünden Anadolu Ekspres Yolculuğu 03:41
Turist Gözünden Anadolu Ekspres Yolculuğu 34 izlenme - 2 ay önce Fotoğrafçı Stanislas Giroux, İzmir'den Van'a seyahatini muhteşem bir kısa filme dönüştürdü. Batıdan Doğuya 2 haftalık bir seyahat gerçekleştiren Stanislas'in ortaya çıkardığı 4 dakikalık kısa film...
ABD Açık şampiyonu Wawrinka şovmene yenildi 01:40
ABD Açık şampiyonu Wawrinka şovmene yenildi 193 izlenme - 10 ay önce ABD Açık şampiyonu olan Stanislas Wawrinka, şampiyonluğun ardından ABD'li şovmen Jimmy Fallon ile bir araya geldi. İkili konsol oyununda tenis oynarken, Wawrinka fena rezil oldu.
David de Gea'yı kornerden avladılar 00:37
David de Gea'yı kornerden avladılar 354 izlenme - 2 yıl önce Prmeier Lig'nde Bournemouth'un yıldız oyuncusu Stanislas, Manchester United'a kornerden enfes gol attı.
Stanislas - La Belle De Mai 03:41
Stanislas - La Belle De Mai 531 izlenme - 8 yıl önce
Turist Gözünden İran'ın Gizli Kalmış Güzellikleri 04:26
Turist Gözünden İran'ın Gizli Kalmış Güzellikleri 83 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu'ya üç haftalık ziyaret gerçekleştiren Stanislas Giroux'un gözünden İran'ın gizli kalmış güzellikleri.
Stanislas Wawrinka'nın Tenis Raketini Kırması 00:06
Stanislas Wawrinka'nın Tenis Raketini Kırması 25 izlenme - 6 ay önce Avustralya Açık'ta 35 yaşındaki İsviçreli tenisçi Roger Federer, rakibi Wawrinka'yı 3-2 yenerek turnuvanın ilk finalisti oldu. Stanislas Wawrinka yenilginin acını raketinden çıkardı
David de Gea'yı kornerden avladılar 00:37
David de Gea'yı kornerden avladılar 18 izlenme - 2 yıl önce Prmeier Lig'nde Bournemouth'un yıldız oyuncusu Stanislas, Manchester United'a kornerden enfes gol attı.
Stanislas Wawrinka'ya olay sözler! 00:47
Stanislas Wawrinka'ya olay sözler! "Sevgilinle yattı..." 16 izlenme - 2 yıl önce Avustralyalı genç raket Kyrgios, Wawrinka'ya karşı geride oynadığı maçın bir bölümünde İsviçreli raketin özel hayatıyla ilgili ilginç sözler sarf etti. Wawrinka'nın kız arkadaşı olan genç tenisçi Donna Vekic için ağır bir ihtamda bulundu. Kyrgios servis atacağı bir anda yüksek sesle; "Kokkinakis, kız arkadaşınla yattı. Bunu söylediğim için üzgünüm." dedi.