Hoşgeldiniz!

Stanislas

Köşe Vuruşundan Gol Atmak - Junior Stanislas 00:46
Köşe Vuruşundan Gol Atmak - Junior Stanislas 1.527 izlenme - 10 ay önce Tarihinde ilk kez Premier Lig'de mücadele eden, mütevazi takımlardan biri olan Bournemouth'un İngiliz futbolcusu Stanislas'ın Manchester United'a ağlara gönderdiği bu klas golü alkışlarla yaşatıyoruz. İyi seyirler...
ABD Açık şampiyonu Wawrinka şovmene yenildi 01:40
ABD Açık şampiyonu Wawrinka şovmene yenildi 192 izlenme - 1 ay önce ABD Açık şampiyonu olan Stanislas Wawrinka, şampiyonluğun ardından ABD'li şovmen Jimmy Fallon ile bir araya geldi. İkili konsol oyununda tenis oynarken, Wawrinka fena rezil oldu.
David de Gea'yı kornerden avladılar 00:37
David de Gea'yı kornerden avladılar 351 izlenme - 10 ay önce Prmeier Lig'nde Bournemouth'un yıldız oyuncusu Stanislas, Manchester United'a kornerden enfes gol attı.
Turist Gözünden İran'ın Gizli Kalmış Güzellikleri 04:26
Turist Gözünden İran'ın Gizli Kalmış Güzellikleri 67 izlenme - 12 ay önce Ortadoğu'ya üç haftalık ziyaret gerçekleştiren Stanislas Giroux'un gözünden İran'ın gizli kalmış güzellikleri.
stanislas - la belle de mai 03:41
stanislas - la belle de mai 531 izlenme - 7 yıl önce
Manchester United'a Korner'den Gol Atan Futbolcu 00:18
Manchester United'a Korner'den Gol Atan Futbolcu 24 izlenme - 10 ay önce Manchester United'a Korner'den Gol Atan Futbolcu Bournemouth, Manchester United karşısında Junior Stanislas'ın kornerden attığı golle 1-0 öne geçti.
David de Gea'yı kornerden avladılar 00:37
David de Gea'yı kornerden avladılar 16 izlenme - 10 ay önce Prmeier Lig'nde Bournemouth'un yıldız oyuncusu Stanislas, Manchester United'a kornerden enfes gol attı.
Stanislas Wawrinka'ya olay sözler! 00:47
Stanislas Wawrinka'ya olay sözler! "Sevgilinle yattı..." 13 izlenme - 1 yıl önce Avustralyalı genç raket Kyrgios, Wawrinka'ya karşı geride oynadığı maçın bir bölümünde İsviçreli raketin özel hayatıyla ilgili ilginç sözler sarf etti. Wawrinka'nın kız arkadaşı olan genç tenisçi Donna Vekic için ağır bir ihtamda bulundu. Kyrgios servis atacağı bir anda yüksek sesle; "Kokkinakis, kız arkadaşınla yattı. Bunu söylediğim için üzgünüm." dedi.