Hoşgeldiniz!

Star Gazetesi Videoları İzle

PKK Terör Örgütü Değildir - Hayko Bağdat 02:02
PKK Terör Örgütü Değildir - Hayko Bağdat 6.580 izlenme - 2 yıl önce Taraf yazarı Hayko Bağdat, star gazetesi yazarı Cem Küçük'ün defalarca, "PKK terör örgütü müdür?" diye sormasına karşın, bunun bir örgüt olmadığını ifade etti.
Yakup Köse'den Çarpıcı Can Dündar Yorumu 05:02
Yakup Köse'den Çarpıcı Can Dündar Yorumu 2.576 izlenme - 1 yıl önce Can Dündar'ın Anayasa Mahkemesi kararıyla serbest bırakılmasını değerlendiren Star gazetesi yazarı Yakup Köse, 28 şubat zihniyeti nedeniyle 22 yıldır cezaevinde yatan insanlara dikkat çekerek, bunun çifte standart olduğunu söyledi.
Fadime Özkan: CNN Türk Terörü Kamufle Etti! (Hafta Sonu 05 Mart Cumartesi) 01:26
Fadime Özkan: CNN Türk Terörü Kamufle Etti! (Hafta Sonu 05 Mart Cumartesi) 1.412 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk ekranlarında Hafta Sonu programının konukları Fadime Özkan ve Nedim Şener oldu. Gazeteci Fadime Özkan canlı yayında CNN Türk'te yaptığı açıklama "Türkiye'de meyda her zaman operasyonel işlerde kullanıldı. Medya ve siyaset ilişkisi hep sorunludu. Burada dikkat etmemiz gereken artık yeni dönemde terörün değişen biçimiyle daha sofistike vesayet kurumlarıyla, oluşumlarıyla medyanın nasıl kullanıldığı ilişkisidir. Şu anda Türkiye'nin sınandığı şey bu... Temmuz ortasından bu yanan PKK'nın ateşkesi bitirdiği günden bu yanan Türkiye'de medyanın önemli bir kısmı üstelik kendine merkez medya diyen medyada teröre övgü düzdü teröre kamuflaj oluşturdu ve bu çok sıkıntılı birşey. Ne yazık ki bunu CNN Türk'te yaptı ve savcı Kiraz'ı katleden teröristler için bahane buldu. Ya da bahane bulan insanlar ile çalışmaya devam etti. Bu Türkiye toplumunu çok rencide eden bir şey. Hergün şehitler geliyor, Türkiye çok haklı bir terörle mücadele süreci yürütüyor. PKK burada en büyük desteğini medyadan alıyor" dedi.
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 04:31
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 93 izlenme - 1 yıl önce Star Gazetesi'nden ayrılarak Karar Gazetesi'ni çıkarmaya hazırlanan Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan bir restoranda Hürriyet yazarı Akif Beki ile birlikte görüntülendi.
Nuri Pakdil Ne Mutlu Müslümanım Diyene 00:59
Nuri Pakdil Ne Mutlu Müslümanım Diyene 61 izlenme - 1 yıl önce Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri'ne katılan yazar-şair Nuri Pakdil'in sözleri sosyal medyaya damgasını vurdu.Pakdil, kürsüdeki konuşmasının sonunda "Şimdi bir slogan atacağım. Çok yoğun bir alkış bekliyorum.Sloganım şudur: Ne mutlu Müslümanım diyene!" dedi.Nuri Pakdil'in bu sözleri Twitter'da çok konuşuldu ve TT (Trend Topic) listesine girdi.
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 00:52
Canlı Yayında Oktay Vural'ı Kızdıran Soru 165 izlenme - 2 yıl önce Konuk olduğu programda başkanlık sistemiyle ilgili sosyal medyadan gelen bir soru üzerine sinirlenen Oktay Vural, "Çok vahim ifadelerdir, hadlerini bilecekler önce" dedi.
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 00:45
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 135 izlenme - 3 yıl önce Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, yardımcısı Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması, Ankara'da merak uyandırdı.
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 00:46
Gazeteler, Maltepe Mitingiyle İlgili Farklı Rakamlar Verdi 98 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın stanbul Maltepe'deki mitingine katılım sayısıyla ilgili net bir açıklama yapılmazken, gazeteler haberlerinde farklı rakamlara yer verdi.
CHP'nin Başına Zülfü Livaneli Geçecek İddiası 02:54
CHP'nin Başına Zülfü Livaneli Geçecek İddiası 33 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin kaybedilmesi durumunda Kılıçdaroğlu'nun koltuğu bırakacağı yorumları yapılırken, genel başkanlık için sürpriz bir isim gündeme geldi.
Fadime Özkan, Gazeteci, Star Gazetesi Editörü 09:14
Fadime Özkan, Gazeteci, Star Gazetesi Editörü 7 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193615/A9-Icin-ne-dediler/Fadime-Ozkan-Gazeteci-Star-Gazetesi-Editoru A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo