Hoşgeldiniz!

Star1 Videoları İzle

Dansöz Nuran Sultan ve Mehmet Ali Erbil Cıvıklığı 02:59
Dansöz Nuran Sultan ve Mehmet Ali Erbil Cıvıklığı 8.421 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da bir tesadüf denk geldiğim video. Hangisi olduğunu bilmediğim bir yılbaşı, Star'da dansöz oynuyor ve saçı sakalı ağarmış Mehmet Ali Erbil cıvıklık yapıyor.
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 41:54
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 3.133 izlenme - 1 yıl önce Steve,geçmişte annesinin tv şovunda oynayan çocuk yıldız ve belalı çocukluk arkadaşı Chuck Wilson ile karşı karşıya gelir. Chuck, Steve'in hoşlandığı kız Kelly'yi cuma günkü dansa davet etmiştir. Bu rekabetin kızışması, aralarında geçmişten kalan hesaplar ve Chuck'ın Steve'in kendisiyle ilgili en hassas konu olan evlatlık oluşunu vurgulaması sonucu Steve,Chuck'a yumruk atar ve okuldan uzaklaştırılır. Bu durum, Steve'in kendisini sorgulamasına yol açmıştır. Gerçek annesini bulmak için bir yola çıkacaktır.Bu arada Donna,birlikte dansa gideceği, kendisinden yaşça küçük olan ve radyo programı yapan David Silver'a olan ilgisini dalga geçileceği korkusuyla arkadaşlarına itiraf edememektedir. Seslendirenler: Steve - Tolga Gariboğlu Brandon - Yekta Kopan Chuck - Kaan Girgin Bayan Sanders- Funda Ersin Norman - Mustafa Ertarakçı Dylan - Rıza Karaağaçlı Bayan Walsch - Elçin Şanal John - Serkan Altunorak Nat Bussichio - Haldun Boysan
Ajda Pekkanlı Yapı Kredi Reklamı (1994 Yılbaşı Özel) 00:42
Ajda Pekkanlı Yapı Kredi Reklamı (1994 Yılbaşı Özel) 1.259 izlenme - 9 ay önce Ajda Pekkan'ın oynadığı unutulmaz reklam filmi. Yapı kredi bankasının 50. yılı için hazırlanan bu reklamda Fatih Erkoç gibi pek çok unlu şarkıcı da yer almıştı ve bu reklam filmi 31 Aralık 1993 yılbaşı akşamı yayınlanmıştı. Keyifli nostaljiler.
Ninja Kaplumbağalar - 2. Bölüm (Star 1-1991) 21:04
Ninja Kaplumbağalar - 2. Bölüm (Star 1-1991) 2.403 izlenme - 2 yıl önce İlk yayınlandığı tarih 4 Haziran 1991'de Star tv'dedir. Mutasyona uğramış bu kaplumbağalar insana benziyorlar ve çok iyi karate yapıyorlardı. Yeraltında lağımda yaşıyor ve sürekli pizza yiyorlardı. Zaten bu çizgifilm de tek sevdiğim şey o nefis pizzalardı. Bunlara yardım eden bir de televizyoncu kız vardı April. Not: ilk Bölümü profilimden takip edebilirsiniz..
Magic Box - Star1 Tv Tantım (1990) 02:33
Magic Box - Star1 Tv Tantım (1990) 1.512 izlenme - 2 yıl önce
Pepsi Reklamı  (1991) 00:34
Pepsi Reklamı (1991) 917 izlenme - 1 yıl önce Star1 reklam kuşağında Gloria Estefan'ın rol aldığı Pepsi reklamı. Yıl 1991.
90'lı Yıllar Televizyon Arşivi 32:40
90'lı Yıllar Televizyon Arşivi 1.496 izlenme - 2 yıl önce Doksanlı yıllara ait arşivlerimizden bir derleme sizlerle... Elimizdeki binlerce vhs-beta ve betamax kasetleri siz nostalji sevenler için dijital ortama aktarma işlemi başlamıştır. Bu videoda Star1, Tele on,Hbb, Kanal D, Kanal 6, Trt, Show tv dizi, sinema, jenerik vs. vardır. İyi Seyirler.
Türkiye'nin İlk Canlı Yayın Kazasının Arka Yüzü 00:19
Türkiye'nin İlk Canlı Yayın Kazasının Arka Yüzü 846 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyon tarihinin belki de ilk canlı yayın kazasının gerçek görüntülerini sizinle paylaşarak sorumlu kişiyi adalete teslim olmaya davet ediyoruz. Orijinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50/ Benzerlerini takip etmek isteyenler için aşağıdaki bağlantıyı izleyebilirsiniz. (reklam olmazsa) http://www.facebook.com/pages/BXSTUDIOS/152160731723
Beter Böcek- Çizgi Dizi Intro 00:59
Beter Böcek- Çizgi Dizi Intro 1.235 izlenme - 2 yıl önce 90larda Star'da yayınlanan Beter Böcek(Beetle Juice)'un çizgi dizi versiyonunun giriş kısmı. Filmi kadar eğlenceliydi bence.
Star 1 - 1991 Yeni Yayın Dönemi Tanıtımı 00:45
Star 1 - 1991 Yeni Yayın Dönemi Tanıtımı 1.192 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1991. Hür girişimcinin ve naylon faturacının dostu Turgut Özal'ın vefatına iki yıl, Jr. Özal'ın elleriyle büyüttüğü, solar iken dirilttiği biricik kanalından şutlanmasına ise birkaç ay var. Özal ve Uzan ailesinin biricik mahsulü Star1, yılların tekeli TRT'yi bir senede ezip geçmişti. Bir yandan dolgun ücretlerle TRT'nin programlarını ve elemanlarını birer ikişer kaparken, öbür yandan TRT'nin asla giremeyecği güzellik yarışması, mini etek, bolca dansöz, gelecek vaadeden şair Nara, gece jimnastiği ve mikili film gibi atraksiyonlarla reytinge reyting, reklama reklam dememekteydi. Sektörü domine etmesinden dolayı o dönem altın çağını yaşayan Star1'in, yeni yayın dönemi programları da bunu açıklamakta zaten. Ana'dan, Karşı Şov'a, Portatif Hüseyin'den Şen Dullar'a, Dallas'tan Macgyver'a, Rüstem Batum'dan Cem Özer'e, Ahmet Altan'dan Ümit Aktan'a, ve hatta lig maçlarına kadar ohannes bir yelpaze. Bu videoyu tozlu arşivlerden bulan Youtube kullanıcısı terbet'e ayrıca alkışlar...
A Takımı - Star1 - Türkçe Jenerik 01:37
A Takımı - Star1 - Türkçe Jenerik 1.331 izlenme - 2 yıl önce A Takımı, Türkiye'de ilk kez 90'lı Yılların Başında o zaman ki ismi STAR 1 olan Star TV'de yayınlanmaya başlamıştır. A Takımı, Yayınlandığı Dönemlerde Türkiye'de de çok sevilmiş ve önemli bir hayran kitlesi kazanmıştır. Dizi Sonraki Yıllarda Kanal 7 ve Cine5 Televizyonlarındada Gösterilmiştir. Dizi 1983-1987 Yılları Arasında Amerika Birleşik Devletlerinde Çekilmiştir.A Takımı, 4 Üye'den (Hannibal, Face, Murdock, B.A Baracüs) Oluşmaktadır. işlemedikleri bir suç yüzünden hapise atılırlar . Ancak, Daha sonra hapisten kaçarlar ve yaşamlarına paralı askerler olarak devam ederler. belirli bir ücret karşılığında zor durumda olanlara yardım eden efsane grub'un Lider'i Hannibal Smith'dir. Templeton Peck yani Faceman ise Gruptaki en çekici üye'dir, Genelde Kadınlar ona bayılır. Murdock, Biraz çılgındır ve grubun tek pilotu'dur. B.A Baracüs ise Grubun tek siyahi ve en kuvvetli üyesidir.
Güner Ümit'in Melekleri 00:23
Güner Ümit'in Melekleri 1.275 izlenme - 2 yıl önce Doksanları kavuran en saçma iki furyadan biriydi Turnike yarışması(diğeri de stres bileziği idi.). Güner Ümit ve dane dane benleri tarafından sunulan bu ilginç yarışmada birbirinin kulağına müzik dinlerken höyküren yarışmacılardan tutun da, "Biraz daha kaldırabilir misiniz?" diye "güneğr bey"e yalvarırken, kırk yıllık izdivacı güme giden ev hanımlarına kadar bin türlü şey vardı. Fakat, onu piyasadaki birçok yarışmadan ayıran bir fark vardı ki, o da diğer çarpık bacaklı yarışmalara göre gayet muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış hostesleri idi. Bu videomuz da da işte, Güner Ümit'in yeni transfer olduğu İnterstar kanalında yaptığı Turnike yarışması için hostes ararken, bu olay sırasında da zaman zaman Uncle Samvari etkilerle "I want You!" derken görüyoruz. Merak: Hakikaten Güner Ümit, her transfer olduğunda neden hosteslerini değiştirirdi? O hstesler kanalın demirbaşı mı?
Seyyal Taner - Alladı Pulladı (Star 1) 04:40
Seyyal Taner - Alladı Pulladı (Star 1) 601 izlenme - 2 yıl önce Magicbox ın kardeşi olduğunu düşündüğümüz star1 kanalından,dönemin popüler şarkıcılarından Seyyal Taner' in,yine dönemin en popüler şarkısı ''alladı pulladı'' sizler için geliyor efendim...Gerek elbisesi gerekse elinde tuttuğu balonlarla, 'iyiki zamanımın kadını değilmişsin seyyal' dedirten görüntülerle sizleri başbaşa bırakıyorum.Ayrıca onun eline o balonları verip klibini çeken yönetmenin şu sıralar kumkapı sahilinde balon sattığı rivayet edilir..
Karpatlarin Bülent'i (Bülent Karpat) 01:31
Karpatlarin Bülent'i (Bülent Karpat) 681 izlenme - 2 yıl önce 3.10.1990 da Trabzon un Barca ya yenildiği Kupa Galipleri ilk tur 2.maçında Barça nın bir golüne santra yapılırken bile "evet,boşuna seviniyorlar çünkü ofsayt sayın seyirciler..boşuna santra yapıyorlar çünkü ofsayt sayın seyirciler.",bir GS maçında"Tugay vurursa gol olur,vuruyor,aut." ,bir Arsenal maçında"Arsenal çok tehlikeli bir noktadan korner kullanıyor",yine bir TS maçı oncesi kadroyu okurken 10K.Orhan 11B.Orhan yerine:"on korhan onbir borhan","Evet Adana Demirspor sahaya yaklasik 11 kisi cikti, Erola "Eröl", Alpaya "Elpay" demiş efsanevi spor spikeridir...Not: Medyaspor a teşekkürler...
Hakan Peker - Camdan Cama - Orjinal Klip (Star1 - 1991) 02:56
Hakan Peker - Camdan Cama - Orjinal Klip (Star1 - 1991) 467 izlenme - 2 yıl önce Hakan Peker'in 1990 yılında çıkardığı albümünde yer alan ve sözleri Aysel Gürel'e ait olan Camdan Cama şarkısının klibi.
Halit Çelenk Kırmızı Koltuk'ta Deniz Gezmiş ve Arkadaşlarını Anlatıyor 58:39
Halit Çelenk Kırmızı Koltuk'ta Deniz Gezmiş ve Arkadaşlarını Anlatıyor 58 izlenme - 2 ay önce 1991 yılında Star1 Televizyonunda Ahmet Altan ve Neşe Düzel'in sundukları Kırmızı Koltuk programının konuklarından birisi Halit Çelenk idi. Çelenk Deniz Gezmiş ve arkadaşları ile ilgili davanın seyrini, hukuka aykırılığını ve Deniz Yusuf ve Hüseyin'in son saatlerini ilk kez bir canlı yayında anlattı. Bu program aynı zamanda Halit Çelenk'in Deniz, Yusuf ve Hüseyin'i savunma çabalarının yeni bir aşamasına geçişi anlamına da geliyıordu.
Peter Gabriel - The Feeling Begins (Körfez Savaşı theme) 00:49
Peter Gabriel - The Feeling Begins (Körfez Savaşı theme) 490 izlenme - 2 yıl önce Yanan petrol kuyuları, yeşil ekranda uçuşan bombalar, yıkılmış binalar, simultan çeviriler, yıkıntılar içinde ip atlayan kız çocukları ve petrole bulanmış karabatak kuşu... Acı ve hüzünle ile özdeşleşmiş, Star1 televizyonunun 1991 Körfez savaşında kullandığı klipteki müziktir.
Ömrümü Yedin Beko! 00:34
Ömrümü Yedin Beko! 368 izlenme - 2 yıl önce Doksanların en akılda kalıcı reklam serilerinden biridir, kah uzayda CD temizlenen, kah 2015 yılında meçhul bir gezegende koloni kurulan Beko reklamları. Hangi kreatif direktörün mahsulüdür insanları sütlü çikolata gibi sarıp sarmalayarak uzaya göndermek ve çoluk çocuk hepsini Beko ürünlerinden istifade ettirmek bilinmez, ancak bu mantıksızlıklar reklamın tutmasına ve Beko'nun "bir dünya markası" sloganının adeta ete kemiğe bürünmüş hali olan sarışın çocuğun, 10 küsür sene sonra bile akılda kalmasına engel olmamıştır(bu kadar uzun tümce kurmayı bırakmalıyım). Bonus olarak da star1 reklam jeneriği müessesemizden hediye! Sıcak içiniz. Not: Reklamı YouTube'a yükeleyen alliturnam33'ü alkışlarla yaşatıyoruz.
Liderler Sınıfı - Çiğ Köfte Demokrasisi 02:48
Liderler Sınıfı - Çiğ Köfte Demokrasisi 579 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro eğitiminin bir kısmını İngiltere'de almış olan,80'li yılların ünlü ve kanımca oldukça yetenekli,ancak maalesef 90'lardan sonra unutulmaya yüz tutmuş,Yalçın Menteş ile televizyonlara epeyce skeç yapmış,hatta onunla birlikte bir tiyatro oyunu da oynamış komedi oyuncusu Atilla Arcan'ın zamanın siyasilerine göndermeler içeren parodisi 'Liderler Sınıfı'..
Trabzonspor 5 - Bursaspor 1 (Bülent Karpat Röportaj) 01:30
Trabzonspor 5 - Bursaspor 1 (Bülent Karpat Röportaj) 311 izlenme - 2 yıl önce Trabzonsporun bursasporu 5 -1 yendiği kupa maçı sonrası reportajlarını izliceksiniz.devrin önemli spor spikerlerinden Bülent Karpat abimiz bu reportajında komser kolombo rolünde ..Hamdı Aslanın reportajına özellikle dikkatinizi çekerim tahminime göre sesi alamayan reji, ekipten birisiyle seslendirme yoluna gitmiş gibime geldi.neyse izleyelim.
İnterstar Sinema Jeneriği 00:21
İnterstar Sinema Jeneriği 214 izlenme - 2 yıl önce Star'ın İnterstar olduğu yıllarda kullandığı bir jeneriği izliyoruz. Not: Bu videoyu youtube yükleyen cemvscem'i alkışlıyoruz
Beşiktaşlı Şifo & Feyyaz & Şenol - Alaturka (Star1 - 1991) 03:27
Beşiktaşlı Şifo & Feyyaz & Şenol - Alaturka (Star1 - 1991) 268 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın yıldızları Mehmet Özdilek, Feyyaz Uçar ve Şenol Fidan'dan MFO'nün Elaleme güldürme şarkısına hazırlanmış bir klip. Vokalde Feyyaz gitarda Şifo ve Şenol. Sitede yer alan versiyonun yarım olması sebebiyle paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Erkin Koray - Arap Saçı (Star1 - 1991) 03:42
Erkin Koray - Arap Saçı (Star1 - 1991) 322 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'deki rock müziğin başlangıcından günümüze tanıklık eden ve bu oluşuma bizzat yön verenlerin en başında gelen isimlerden Erkin Koray 1991 yılında çıkardığı eski albümlerindeki seçme şarkılardan oluşan "Dünden Esintiler 1" albümünde yer alan "Arap Saçı" adlı şarkısını seslendiriyor.
Erkan Ocaklı - Mısır (Star1 - 1990) 07:41
Erkan Ocaklı - Mısır (Star1 - 1990) 136 izlenme - 2 yıl önce Piyasada kimse yokken Erkan Ocaklı vardı. Karadeniz kültürünü ve müziğini Türkiye geneline yayabilecek kadar başarılı olmuş bir sanatçı. Allah mekanını cennet etsin. Bu benim jübile videomdur. Bundan sonra zagor.tv adresinde nostalji ile yaşamaya devam edeceğim.
Star 1 - Polisiye Dizi - Tuzak 00:36
Star 1 - Polisiye Dizi - Tuzak 224 izlenme - 2 yıl önce star1 tv'de 1990 yılında yayınlanan nostaljik yabancı polisiye diziden bir kısa bölüm. Nostalji videolarıma gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler..
Star1-  Tanıtım Videosu 01:02
Star1- Tanıtım Videosu 212 izlenme - 2 yıl önce Star tvnin ilk çıktığı yıllarda kanal tanıtımını yaptığı star1 diye söylemelerinden star2, star3 gelecek gibi anlıyor insan. Hala bekliyoruz ama bişeyin olduğu yok, hatta artık star1 değil sadece star olarak kaldı.
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 06:36
Laff a lympics - Türkçe Dublaj - İsviçre 230 izlenme - 2 yıl önce Yekta Kopan, Toprak Sergen gibi isimlerin dublajını yaptığı, Muttley'in gülüşüne hayran olduğumuz çocukluk günlerimizin vazgeçilmeziydi bu çizgi film. Hangimiz kötülerin kazanmasını istemedik ki?
Hadi Bakalım - Komik Klip 02:13
Hadi Bakalım - Komik Klip 300 izlenme - 2 yıl önce Sezen Aksu'nun Hadi Bakalım isimli parçasını, tiyatro sanatçılarımızdan, nokta ile virgül olarakta bilenen noktanın yani Abdullah Şahin'in oynadğı dönemin komedisini yansıtan kliibini Minik Serçemizin o eşsiz parçası eşliğinde izliyoruz efendim. Nostaljik bir içerik olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. İyi seyirler.
Star1 - TSYD Kupa Finali Tanıtımı 01:30
Star1 - TSYD Kupa Finali Tanıtımı 228 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının sezon öncesi provası niteliğinde kapıştıkları İstanbul TSYD Kupası 2000 yılına kadar düzenlenmiş ve üç takımın da 12şer kere kazandıktan sonra ''tamam kardeş payı oldu, bırakalım artık'' diyerek ortak bir kararla katılmayı bırakmaları üzerine düzenlenmemeye başlamış kupanın, Türkiye' nin ilk kaçak özel televizyon kanalı Star1 tarafından hazırlanmış tanıtım videosu. Sene 1991. Hadi bakalım kolay gelsin. Star1' in açıldığı dönemdeki tanıtım videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16013/ Türkiye' nin Star1 deki ilk canlı yayın kazası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50/ Star1' de yayınlanmış ''Siyasiler Sınıfı'' için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2826/ Star1 hakkında ayrıntılı bilgi için: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10110843
Star1 Aerobik Saati (1990) 06:17
Star1 Aerobik Saati (1990) 15 izlenme - 3 ay önce 1990'lı yıllarının sabah programları da yani... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...