Hoşgeldiniz!

starbucks

Starbucks'ın Canlı Fiş Kullanması  00:22
Starbucks'ın Canlı Fiş Kullanması 18.397 izlenme - 2 ay önce Bu ilginç olay gece vakti yaşanıyor.Gece vakti Starbucks'a içmeye giden iki arkadaş içeceklerini ve fişi alıp masaya geçmişler.Sonra bakmışlar fiş canlanıyo komedi tabi ben inanmadım
Kışın Hayatta Kalma Taktikleri (Alkışlarlayaşıyorum İçerir) 02:28
Kışın Hayatta Kalma Taktikleri (Alkışlarlayaşıyorum İçerir) 1.256 izlenme - 1 ay önce Sevgili #koknation bildiğiniz gibi yaz bitti ve kış geliyor. Hemen yüzünüz düştü ve 2 yıldır yenisini almadığınız rengi atmış LC Waikiki den alınma yeşil parkanızı düşündünüz değil mi? Sakin olun, Baba Kok yanınızda! Eğer yüzde yüz doğru ve onaylanmış tavsiyelerimi adım adım takip ederseniz 2017 sizin yılınız olacak ;D
Güzel Starbucks Kızlarıyla Öpüşme Cezalı Oyun (Türkçe Altyazılı) 03:53
Güzel Starbucks Kızlarıyla Öpüşme Cezalı Oyun (Türkçe Altyazılı) 741 izlenme - 1 ay önce Fırlama arkadaşımız Starbucks'ta çalışan güzel kızların mesaisinin bitmesini bekliyor dışarıda ve geldiklerinde onlara öpüşme cezalı bir oyun teklifinde bulunuyor. Sonrasını beraber izleyelim.
Starbucks Ta Kol Bastı 00:32
Starbucks Ta Kol Bastı 29.837 izlenme - 8 yıl önce starbucks ta kol bastı
Starbucks'da Türkçe Konuştuğu İçin Dövülen Adam 00:44
Starbucks'da Türkçe Konuştuğu İçin Dövülen Adam 672 izlenme - 3 ay önce Dino Demir isimli türk asıllı genç, starbucks'da internet üzerinde türkçe bir görüşme gerçekleştirirken, aynı kafede bulunan iki kişi tarafından yumruklanmış.
starbucks rap 02:42
starbucks rap 2.818 izlenme - 6 yıl önce starbucks rap
Starbucks'tan 4.000 Adet Latte Sipariş Etmek - Steve Jobs 00:32
Starbucks'tan 4.000 Adet Latte Sipariş Etmek - Steve Jobs 749 izlenme - 1 yıl önce Şuan Steve Jobs'un biyografi kitabını okuyorum , ortaya çıkardığı ürünlerdeki sunumlarının da tiyatral bir havayla yapıldığı , insanları şaşırttığı kitapta yer alıyordu. Az biraz internetten araştırayım dedim , güzel videolar buldum. Videoda Steve Jobs Iphone'in bir özelliğinden bahsederken deneme amaçı Starbuck'u arıyor ve 4.000 adet latte istiyor. Sonra da bunun bir şaka olduğunu , yanlış numara diyip kapatıyor. İyi seyirler.
Starbucks Reserve Roastery & Tasting Room 01:51
Starbucks Reserve Roastery & Tasting Room 344 izlenme - 9 ay önce Starbucks'ın, geçmişi, anı ve geleceği yakalayan yeni kahve deneyimi.
Starbucks Cold Brew 00:17
Starbucks Cold Brew 128 izlenme - 4 ay önce Taze öğütülmüş kahve çekirdeklerini soğuk suda 20 saat demledik. Yumuşak içimli ve kadifemsi yoğun tadıyla Cold Brew, şimdi tüm mağazalarımızda.
Coca Cola Logosu Neden Kımızı, Facebook Neden Mavi 04:13
Coca Cola Logosu Neden Kımızı, Facebook Neden Mavi 941 izlenme - 10 ay önce Coca Cola Logosu Neden Kımızı, Facebook Neden Mavi hiç merak ettiniz mi ? Ben merak ettim.İşte Cevabı. Yemekcom Video https://www.youtube.com/watch?v=osUAVkaILCw Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Starbucks Origin Espresso ile yeni keşiflere hazır mısınız? 01:04
Starbucks Origin Espresso ile yeni keşiflere hazır mısınız? 249 izlenme - 9 ay önce Starbucks Origin Espresso ile yeni keşifler.
Barista Şampiyonumuzdan Tarçınlı Kış Lattesi 01:04
Barista Şampiyonumuzdan Tarçınlı Kış Lattesi 323 izlenme - 9 ay önce Baristamız Gürkan Kumak'a 2015 Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Barista Şampiyonluğunu kazandıran “Tarçınlı Kış Latte”’si şimdi tüm mağazalarımızda.
Balkabağı Aşkına! 00:45
Balkabağı Aşkına! 11 izlenme - 3 hafta önce Tüm sene balkabağını bekleyenler Pumpkin Spice Latte'nin dönüşünü kutluyor. #PSLGeriDöndü
Tuvalet Suyundan Kahve Yapmak - Starbucks 01:28
Tuvalet Suyundan Kahve Yapmak - Starbucks 732 izlenme - 2 yıl önce Kahve zinciri Starbucks'ın Hong Kong'daki mağazalarından birinde kahve yapımında tuvalet suyu kullandığı iddia edildi. Mağaza çalışanlarının tuvaletten su doldurarak kahve yaptıklarını gösteren fotoğrafları ve videoları yayımlandı. Fotoğraflarda kahve yapımı gerekli suyun tuvaletteki çeşmeden doldurulduğu görülüyor. Normal koşullarda kahve yapımında kullanılan suların filtreden geçmesi gerekiyor. (AA)
Boğaziçi üniversitesi - Starbucks İşgali! 03:39
Boğaziçi üniversitesi - Starbucks İşgali! 476 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi'nin Güney Kampüse Starbucks açılmasına izin vermesi, öğrenciler tarafından protesto edildi. Öğrenciler yaptıkları yürüyüşün ardından kafeyi işgal etti ve evlerinden getirdikleri yiyecekleri,içecekleri masalara koyarak eylem başlattı.Öğrenciler, geceyi de Starbucks'ta geçirdi.Yaptıkları açıklamada ise “Okulun küresel şirketlere açılmasıyla birlikte kampüs çokuluslu firmaların ticari faaliyetlerini yürütebildiği bir pazar haline geldi” denildi.
Starbucks’ın İlk LGBT Temalı Reklam Filmi 01:03
Starbucks’ın İlk LGBT Temalı Reklam Filmi 488 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ünlü kahve dükkan zinciri Starbucks , eşcinsel medya kuruluşu Out.tv ile ortaklaşa gerçekleştirdiği reklam filminde drag queenler Blanca Del Rio ve Adore Delano’ya yer verdi. Sempatik reklam filminde, Starbucks’ın “arkadaşlıkları kurtardığı”nın altı çizildi.
 Starbucks'ta Kahvenin Üstüne Kara Murat 00:06
Starbucks'ta Kahvenin Üstüne Kara Murat 75 izlenme - 5 ay önce 02.06.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Starbucks'ta Kahvenin Üstüne Kara Murat başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Starbucks'a Türk Bayrağı Asılması (Adana) 02:27
Starbucks'a Türk Bayrağı Asılması (Adana) 203 izlenme - 1 yıl önce Satış yaptığı ülkelerin tanıtımlarına destekte bulunan ABD'li kahve zinciri Starbucks, Türkiye'yi ise Los Angeles'taki mağazalarında kullandı. Los Angeles'taki Woodland Hils bölgesi başta olmak üzere birçok mağazadaki posterlerde Anadolu'ya özgü geleneksel kıyafetler giymiş elinde Starbucks bardağı bulunan kadınların yanında Türk bayraklı balonların yer alması Ermeni Diyasporası'nı kızdırdı.Ermenilerin tehditleri sonucu tüm şubelerinden türkiyeyi tanıtan ve üzerinde türk bayrağı olan posterleri kaldıran starbucksa adana büyükşehir belediyesi zabıta ekipleri adanadaki tüm starbucks şubelerine türk bayrağı asarak tepkilerini göstermiş
Starbucks'ın İşaret Dili ile Sipariş Alan Arabaya Servis Noktası 01:22
Starbucks'ın İşaret Dili ile Sipariş Alan Arabaya Servis Noktası 138 izlenme - 12 ay önce Starbucks'dan engelli insanların da hizmet alabilmesi için inanılmaz bir proje. İşaret dili ile sipariş alabilen arabaya servis noktası Florida'da bulunuyor. Nedeni ise "Florida Duma ve Görme Engelliler Okulu"nun burada bulunmasıymış. Uygulamanın tüm dünyaya yayılması dileğiyle...
Starbucks Coffee Kaşıklarından Scale Aksesuar Yapımı 00:38
Starbucks Coffee Kaşıklarından Scale Aksesuar Yapımı 172 izlenme - 1 yıl önce Starbucks Kahve kaşıklarından 1/10 ölçekli scale crawler araçlar için yaptığım aksesuar. Tamiya boyalar ile kızımın da yardımı ile gerçekleştirdiğimiz ilginç çalışmanın videosu. İyi seyirler.
Starbox İş Başvurusu 01:24
Starbox İş Başvurusu 109 izlenme - 1 yıl önce Paprica Production sunar; 100 kişiye sorduk 1 popüler cevap aldık: Artık şu isimleri doğru yazın be!
 Starbucks'taki kahve isimlerini söyleyememe 00:05
Starbucks'taki kahve isimlerini söyleyememe 191 izlenme - 3 yıl önce Starbucks'taki kahve isimlerini söyleyememe
Herkese Benden Starbucks İçeceği * Hasan Yıldız #40 03:21
Herkese Benden Starbucks İçeceği * Hasan Yıldız #40 2 izlenme - 3 gün önce Ücretsiz Abone OLUN http://bit.ly/hy-youtube Videoları beğendi iseniz beğen tuşuna basmayı ve kanala abone olmalı unutmayın. Herkese Benden Starbucks İçeceği #40 #kahve #ofis #internet #starbucks #içecek #hediye #bedava HERKESE BENDEN STARBUCKS İÇECEĞİ http://bit.ly/bedava-starbucks Starbucks TR IOS https://appsto.re/tr/Ju1Mbb.i Starbucks TR Android http://bit.ly/2dqHdyq Kullandığım Kamera : GoPro Hero4 Sunay AKIN Okuyorum Serisi http://goo.gl/DKB8Ic Travel ISTANBUL Serisi http://goo.gl/Vpb0yV Kişisel Gelişim & Girişimcilik Serisi http://goo.gl/Y8YAbt Gezelim Görelim Serisi http://goo.gl/XH1pgc Hafta içi her akşam saat 16:00 'da yeni bir VİDEO geliyor,videoları kaçırmamak için kanala abone olabilirsiniz. [BLOG'umu Takip Edin] http://hasanyildiz.com [INSTAGRAM Hesabım] http://instagram.com/hasanyildiz84 [YOUTUBE] http://youtube.com/hasanyildizlife İstek, Görüş ve önerilerinizi yorum ile iletebilirsiniz. Aksi belirtilmedikçe, Videoların tüm telif hakları şahsıma aittir. Yazılı izin olmadan gerçekleşen kullanımlarda Hukuk Danışmanım gerekli prosedürleri ivedilikle başlatma hakkına sahiptir.
Gezi Parkı - İzmir Alsancak Starbucks İntikamı 00:13
Gezi Parkı - İzmir Alsancak Starbucks İntikamı 392 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Olaylarında Alsancagın Starbuckstan İntikamı..
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 00:06
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 124 izlenme - 2 yıl önce Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su - yeni vine
Starbucks Türkiye Yönetim Kurulu Toplantısı 1 00:06
Starbucks Türkiye Yönetim Kurulu Toplantısı 1 118 izlenme - 2 yıl önce Starbucks Türkiye Yönetim Kurulu Toplantısı 1 - Yeni Vine
İnci Sözlük Starbucks Ziyareti 01:11
İnci Sözlük Starbucks Ziyareti 89 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük, Starbucks'a ziyarete giderse neler olur? Cevabı videoda.
Tek Çocuk Yapmanın Pişmanlığı 07:40
Tek Çocuk Yapmanın Pişmanlığı 54 izlenme - 1 yıl önce Evet efendim çektiği videolarda bizlere daha önce hiç market vs gibi şeyleri görmediğimiz muamelesi yapan Emre şimdi de Bostancı, deniz, kedi ve yine super market tanıtımı yapmakta. İşin ilginç yanı ailesinin de bu videoya ortak olmasıdır. Ne diyelim efendim ya tek çocuk yapmayın ya da şımartmayın. Videosunun başındaki ve sonundaki bölüm sayısı gizemiyle de bir lost tadı yaşatmakta... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/156717/metroseksuel-erkegin-olmazsa-olmaz-favori-urunleri
David Ellefson- Megadeth - İstanbul Turu 03:39
David Ellefson- Megadeth - İstanbul Turu 69 izlenme - 2 yıl önce Megadeth'in basçısı David Ellefson Taksim Meydanı’nda cep telefonuyla çektiği görüntüleri Youtube'da yayınladı. bu sefer istanbul'a oryantalist değil; heavy metal bakış ile alkışlıyoruz
Starbucks 08:06
Starbucks 173 izlenme - 4 yıl önce Starbucks