Hoşgeldiniz!

starman

starman 02:02
starman 616 izlenme - 7 yıl önce kocasının ölümünden sonra kendine gelemeyen jenny hayden karen allen birgün kocasının kimliğine bürünmüş bir uzaylı görünce ne yapacağını şaşırır. uzaylının veya "yıldız adam"ın jeff bridges ise tek istediği evine dönmek için arkadaşlarının onu almasıdır. randevusuna gidebilmek için jenny'e ihtiyacı vardır.
David Bowie - Starman (1972) 03:30
David Bowie - Starman (1972) 163 izlenme - 3 yıl önce Starman David Bowie'i yıldız yapan şarkıdır. çevirebildiğim kadarıyla ilk kısmın ve nakaratın türkçesi şu şekilde: farkında değildim saatin ve ışıklar soluktu radyoma yaslandım kedinin biri birazcık rock'n roll parçaladığını söylüyordu sonra sönükleşir gibi oldu o yüksek ses faz dalgası gibi yavaş bir sesle geldi geri yoktu ortada bir dj, sadece belirsiz kozmik bir cızırtı bir yıldızadam var gökyüzünde gelip tanışmak istiyor bizlerle ama aklımızı uçuracağını düşünüyor bir yıldızadam var gökyüzünde uçurmamamızı söylüyor çünkü buna değer, biliyor bana şöyle diyor: bırak kaybetsin çocuklar bırak kullansın çocuklar bırak dans etsin tüm çocuklar alıntı.
David Bowie- Starman 03:31
David Bowie- Starman 296 izlenme - 7 yıl önce starman by the incredible david bowie visit this link for captions and subtitles!! www.willt.net
starman fragmanı 1 02:02
starman fragmanı 1 35 izlenme - 7 yıl önce kocasının ölümünden sonra kendine gelemeyen jenny hayden karen allen birgün kocasının kimliğine bürünmüş bir uzaylı görünce ne yapacağını şaşırır. uzaylının veya "yıldız adam"ın jeff bridges ise tek istediği evine dönmek için arkadaşlarının onu almasıdır. randevusuna gidebilmek için jenny'e ihtiyacı vardır.