Hoşgeldiniz!

State of Affairs

State of Affairs 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:28
State of Affairs 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 878 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Here and Now" Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı 00:29
State of Affairs 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı 605 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Deadcheck" Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:42
State of Affairs 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 635 izlenme - 4 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Secrets & Lies Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:42
State of Affairs 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 484 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bellerophon Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:27
State of Affairs 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 423 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bang, Bang Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:30
State of Affairs 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 385 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: The War at Home Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:28
State of Affairs 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 383 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Cry Havoc Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:28
State of Affairs 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 351 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: AR Rissalah Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:29
State of Affairs 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 315 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Masquerad Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:29
State of Affairs 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 262 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Ghosts Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.
State of Affairs 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:29
State of Affairs 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 143 izlenme - 3 yıl önce State of Affairs 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: The War at Home Önemli bir konumda CIA çalışanı olan Charleston Tucker, dünya çapında gerçekleşme ihtimali olan ve ülkeyi tehdit eden olayları, Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Aynı zamanda Başkan’ın bir terörist saldırısında ölen oğluyla eskiden nişanlı olan Tucker, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır. Yaratıcılığını Joe Carnahan’in yaptığı dizi, The West Wing ve Scandal’ın buluşması olarak tanımlanıyor.