Hoşgeldiniz!

Statüko

Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli 04:36
Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli" 20 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran ile röportaj - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran: - "Artık bu statükodan Galatasaraylıların vazgeçmesi taraftarıyım. Statükodan kastım, İnan Kıraç ve onun biat kültüründen oluşan bir kadrodur"- "Körfez ve Çin sermayesine Galatasaray'ı açacağız, iş birliği yapacağız.- "Bizce Duygun Yarsuvat dönemi, Galatasaray için kaybedilmiş bir dönem oldu"- "Pastanın üzerinde çilek değil, çilekli pasta istiyoruz, taraftarımız rahat olsun" MEHMET FATİH DUMAN - Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan isimlerden Turgay Kıran, statükoya karşı yönetime talip olduklarını söyledi.
Erdoğan: 05:43
Erdoğan: 21 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "10 Ağustos'ta cumhurbaşkanı seçildiğimde, bu reformlar adım adım devam edecek.
Erdoğan: ''Paralel devletin aktörleri ortaya çıkmaya başladı'' - 05:36
Erdoğan: ''Paralel devletin aktörleri ortaya çıkmaya başladı'' - 12 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail bu kafayla giderse kesinlikle uluslararası mahkemelerde yargılanacaktır.
Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Bayburt'ta 02:14
Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Bayburt'ta 10 izlenme - 4 yıl önce Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "Cumhuriyet Halk Partisi hep siyaset evinin dışında durdu, siyaset evini abluka altına aldı ve istediğini de dışarıdan statükonun, askerlerin desteğini alarak yaptırmaya çalıştı" dedi.
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da 02:48
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da 9 izlenme - 3 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da- Bakan Çelik: (1) "AK Parti olarak, kategorik olarak parti kapatılmasına karşıyız"- "CHP gibi demokrasi düşmanı bir partinin varlığı devam etsin ki AK Parti'nin kıymeti daha da artsın"- "Her halükarda CHP'nin kalması lazım, müze gibi durması lazım, bu millete yapılan kötülüklerin müzesi olarak kalması lazım" Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "AK Parti olarak, kategorik olarak parti kapatılmasına karşıyız" dedi.
Öztrak: ''Ona cumhurbaşkanlığı yetmiyor, başkan olmak istiyor'' - 02:41
Öztrak: ''Ona cumhurbaşkanlığı yetmiyor, başkan olmak istiyor'' - 4 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Bizlerin ortaya koyduğu ortak proje, Türkiye'nin barışa, huzura, özgürlüğe, demokratik değerlerin daha da fazla gelişmesine, kardeşliğe çıkışıdır" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 01:54
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 5 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Parlamenter demokrasiye, laikliğe, Atatürk'e, cumhuriyete, tarihi değerlere saygılı ve bunları bir potada birbirleriyle kaynaştırabilecek bir cumhurbaşkanı adayını Türk halkının tercihlerine sunmuş bulunuyoruz" dedi.
İhsanoğlu, ''Tepede en ufak hata, millete pahalıya mal olur'' - 05:52
İhsanoğlu, ''Tepede en ufak hata, millete pahalıya mal olur'' - 2 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Türkiye gerçekten büyük bir değişimin arefesinde.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 01:29
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 0 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Tayyip Erdoğan'ın trenine binilmez. O hızlı tren, milletin.