Hoşgeldiniz!

Stavros Pazarentsis Videoları

Stavros Pazarentsis Hicaz Taksim 05:02
Stavros Pazarentsis Hicaz Taksim 1.841 izlenme - 6 yıl önce
Stavros Pazarentsis Fasıl Videosu 05:07
Stavros Pazarentsis Fasıl Videosu 1.875 izlenme - 6 yıl önce stavros pazarentsis fasıl videosu
Stavros Pazarentsis Poso Mou Leipei Klarino Sotis Volanis 04:43
Stavros Pazarentsis Poso Mou Leipei Klarino Sotis Volanis 1.422 izlenme - 6 yıl önce
Stavros Pazarentsis - My Dream 04:33
Stavros Pazarentsis - My Dream 388 izlenme - 2 yıl önce Stavros Pazarentsis'in My Dream isimli dertlere gark edecek cinsten solosunu dinleyeceksiniz.Sanatçı aynı zamanda Stavrakis ismini de kullanmaktadır.Dedeleri tarafından eğitilen iki kuzenden birisidir.Kuzeni ile aynı ismi taşımasından ötürü sürekli diğer Stavros ile karıştırılır. iki kuzen hakkında: http://bit.ly/StavrosPazarentsi diğer klarnet virtüözü Stavros: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85826/stavros-pazarentsis-sevda-3-5-nobetcilerine-ithafen
Stavros Pazarentsis - Gözüm 08:45
Stavros Pazarentsis - Gözüm 282 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar arasında unutulanlar var haber alınamayanlar, sanırım onlardan biriyim; kör kuyularda merdivensiz kalanlardan, biri de benim. Bu şarkılara suçu atıp kaçabilirim ama gel gör ki yalnızım ne yalan söyleyeyim. Hatta dün kendimi yalnız bırakmamak için bütün gece aynanın karşısında oturdum. Zayıflık mı güçsüzlük mü bilemedim e o zaman şarkıya gelelim; Taksim Trio'nun 2007 yılında çıkardığı albümünden Gözüm, Stavros Pazarentsis klarnetinden. Dinliyoruz.
Stavros Pazarentsis - Sevda (3-5 Nöbetçilerine İthafen...) 04:57
Stavros Pazarentsis - Sevda (3-5 Nöbetçilerine İthafen...) 187 izlenme - 2 yıl önce Çarşı izninden sonra karakola döndük, rutin aramalar sırasında cepler boşaltıltı koynumuz hasretle doluydu. Düzine düzine termoform çoraplar, Kekilli, Hülyalı şafak kağıtları göz kamaştırıyordu...bir tanesi hadiseydi zaten, arkalı önlü. Fener tarağı ile birlikte bir cüzdan düştü, kartvizit cebinden bir vesikalık göründü; heralde birinin sözlüsüydü. Her neyse hasretler dürüldü yerine doğru sürüldü ön sayfasından bir meme ucu göründü, herşeyi bir kenara bırakan gece nöbet gurubu durmadı, yürüdü gece uzundu. Klarnet sanatçısı Stavros Pazarentsis'ten, Nükhet Duru'nun yorumladığı müziği Atilla Özdemiroğlu'na, Sözleri Aysel Gürel'e ait olan Sevda parçasısın enstrümantal yorumu. Dinliyoruz.
Stavros Pazarentsis - Ola Se Thimizoun - Olmasa Mektubun 07:28
Stavros Pazarentsis - Ola Se Thimizoun - Olmasa Mektubun 102 izlenme - 2 yıl önce Ciğer zımparası klarnet sanatçısı Stavros Pazarentsisden olmasa mektubun yorumu sizlerle.Yalnız mutluysanız ve neşeniz yerindeyse pek tavsiye etmem durduk yerde bambaşka bir havaya girebilirsiniz.
Stavros Pazarentsis - Tears 05:54
Stavros Pazarentsis - Tears 88 izlenme - 2 yıl önce Birini içten içe sevdiğimde alkole sığınmam, aklıma şiirler gelir; Sonbahardı... Seninle geçiyorduk o yoldan; Topraklardan, havadan bir hüzün taşıyordu. Bize yaklaşıyordu. Gönlümüzde yepyeni bir duygu yaşıyordu. Rüzgarların değildi bu musiki, bu hüzün; Hatırladın değil mi? Kuşlar ağlaşıyordu... Havada bir serinlik... Tatlı bir hayal gibi... Toprak nasıl meçhuldü tıpkı istikbal gibi? O gün tabiat başka bir türlü yaşıyordu. Kalbin acı, gözlerin yaşla dolmuştu senin; Yapraklar gibi yere dökülüyordu senin; O nağme mesafeyi, zaman aşıyordu. O bir beste değildi: Kuşlar ağlaşıyordu. En hazin şey muhakkak öksüz kalan ocaktır. Bu ocak hüzünlerle dolup boşalacaktır. Eski bir sonbaharı, küçük kuşları anmak Belki veda etmektir sana birkaç satırla... Yine bir sonbaharda ordan yalnız geçersen Beraber geçtiğimiz serin günü hatırla! Stavros Pazarentsis'ten içten içe hüzünlü bir enstrümantal. Dinliyoruz
Yeşilçam 14:56
Yeşilçam 17 izlenme - 9 ay önce Türk sinemasının emekçileri.. Müzikler: Stavros Pazarentsis & Serkan Çağrı