Hoşgeldiniz!

Steampunk Videoları İzle

Datamancer - Steampunk Laptop (Kurmalı Dizüstü) 00:24
Datamancer - Steampunk Laptop (Kurmalı Dizüstü) 1.555 izlenme - 1 yıl önce Bir antika saat sarma tuşu kullanarak çalışan ve daha sonra keman hoparlör kumaş altında gizli küçük bir buton kullanılarak kapatılabiliyor. Değişik laptop kurma kollu falan, bir nevi ender gelişen osasuna atakları gibi birşey.
Marslılarla Savaş - The Great Martian War 03:31
Marslılarla Savaş - The Great Martian War 1.691 izlenme - 1 yıl önce "PLAZMA" isimli grubun The Great Martian War isimli mockumentary filminden uyarladığı video. Sahte belgeselin konusu (Mockumentary): Birinci Dünya Savaşında müttefik devletlerin karşısında Almanya yokmuş, tripodlu marslılar varmış. Bu alternatif dünyada da 1914-1918 arası bir savaş olmuş, bizim dünyamızda almanlar saldırıyor, bu dünyada da marslılar saldırıyor. Videoda kullanılan müzik: "88" by Working for a Nuclear Free City. Film: history.co.uk/shows/the-great-martian-war Kaynak: https://vimeo.com/107454954
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 422 izlenme - 1 yıl önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"