Hoşgeldiniz!

Stephanie Roche Videoları İzle

2014 Puskası Alabilecek Mi? 01:24
2014 Puskası Alabilecek Mi? 1.849 izlenme - 2 yıl önce 2014 Puskas yılın golü adayları 3'e düşürüldü. İşte final oylamasına kalan 3 gol! 3 golün arasında kendine yer bulan kadın futbolcu Stephanie Roche, ödülü kazaanırsa Puskas alan ilk kadın futbolcu olarak bir ilki başarmış olacak.
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 490 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Bayandan Çok Temiz Gol 00:25
Bayandan Çok Temiz Gol 68 izlenme - 2 yıl önce İrlanda'da Peamouth United forması giyen Stephanie Roche attığı golle erkek meslektaşlarını bile kıskandırdı.
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 20 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 00:15
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 10 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Yine Stephanie Roche Yine Müthiş Gol! 00:39
Yine Stephanie Roche Yine Müthiş Gol! 9 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.