Hoşgeldiniz!

Stephen Amell Videoları İzle

Stephen Amell Antremanı 06:44
Stephen Amell Antremanı 269 izlenme - 3 yıl önce Arrow dizisinin ünlü oyuncusu Stephen Amell'in canlı antremanı karşınızda. Dizide bu hareketleri nasıl yapıyordu sorusunun cevabı bu videoda.
Stephen Amell Antreman (Arrow) 02:24
Stephen Amell Antreman (Arrow) 339 izlenme - 3 yıl önce Arrow dizisinin ünlü oyuncusu Stephen Amell'in dizi için yaptığı antremanlardan bir tanesi karşınızda. Bu antreman videolarında genel olarak sırt bölgesini çalıştırıyor.
 Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Fragman 02:11
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Fragman 130 izlenme - 2 yıl önce Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor. Bu filmin yapımcı koltuğunda da yine Michael Bay oturuyor.
Arrow 3. Sezon Türkçe Altyazılı Fragman 01:23
Arrow 3. Sezon Türkçe Altyazılı Fragman 152 izlenme - 3 yıl önce Starling Şehri'nin milyarder playboyu Oliver Queen (Stephen Amell) bir gemi kazasında babası Robert Queen'i ve sevgilisi Laurel Lance'in (Katie Cassidy) kız kardeşi olan Sara Lance'i (Jacqueline Maclnnes Wood) kaybettikten sonra beş yıl bir adada mahsur kalır. Herkes onun da yattakilerle birlikte öldüğünü düşünmektedir. Oliver Starling Şehri'ne döndükten sonra annesi Moira Queen (Susanna Thompson), şirketin eski mali işler müdürü yeni CEO'su olan üvey babası Walter Steele (Colin Salmon) ve küçük kız kardeşi Thea (Willa Holland) ile tekrar bir araya gelir.