Hoşgeldiniz!

Stephen Colbert

Bruce Willis ile Aleni Dövüş Sahnesi Çekmek 04:21
Bruce Willis ile Aleni Dövüş Sahnesi Çekmek 8.923 izlenme - 2 yıl önce Adamlar süper babaağğğ, Böyle yabancı yayınları izledikten sonra bir de benzemeye çalışan yerli yapımları izlediğimde adeta easy mode'a geçmiş gibi oluyorum.
Stephen Colbert, Gollum Davasında Erdoğan'ı Tiye Aldı 07:43
Stephen Colbert, Gollum Davasında Erdoğan'ı Tiye Aldı 4.074 izlenme - 2 yıl önce Aydınlı doktor Bilgin Çiftçi'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Yüzüklerin Efendisi filminin karakterine benzetmesine ilişkin açılan dava ABD'nin en ünlü politik komedyenlerinden Stephen Colbert'in programına kadar gitti. "Amerika'yla ilgili en sevdiğim şey iktidar sahipleriyle dala geçme hakkımın anayasa ile korunması." diyerek konuşmasına başlayan Colbert "Türkiye'de bir adam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Yüzüklerin Efendisi'ndeki Gollum'a benzediği için iki yıl hapis cezası alma tehdidiyle karşı karşıya.Yanlış anlaşılmaları engellemek için belirteyim Erdoğan Yüzüklerin Efendisi'nden bir isim değil. Kulağa Erdoğan, Aragorn'un babası olabilirmiş gibi geliyor ama öyle bir şey yok. Aragorn'un babası Arathorn!" dedi. Her şeyin Dr. Bilgin Çiftçi'nin malum fotoğrafı Facebook'ta paylaşmasıyla başladığını söyleyen Colbert, görünüşe göre Türkiye'de devletin başındaki insanlara hakaret etmek cezai bir suçmuş. Mesela Türkiye'de yaşasam muhtemelen şunu diyemem: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bıyığı burnunu bir iş makinesi kepçesi gibi gösteriyor. Doktor Çiftçi'nin muhteşem bir savunma fikri olduğunu da söyleyen Colbert ancak davaya bakan yargıçların anlayacağından şüphe ettiğini de söyledi. Bilirkişi atanmasına da göndermede bulunan Colbert, yargıcın bundan haberim yok sadece bazı bölümleri izlediğim demesine, ben bile Türkçe'de "filmi izlemedim" demenin başka yolu olduğunu biliyorum dedi. Videonun sonunda mahkeme ile ilgili bir canlandırmaya da yer veren Colbert "Kanıtlar onun Gollum olmadığını, yüzüğü ele geçirdikten sonra dönüşen Smeagol olduğu söylüyor" ifadelerini kullandı.
Helen Mirren'dan Şaşırtan Öpücük 01:07
Helen Mirren'dan Şaşırtan Öpücük 369 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı ünlü Talk Show sunucusu Stephen Colbert, konuk olarak çağırdığı Oscar ödüllü oyuncu Helen Mirren’nın öpücüğü ile dondu kaldı. 70 yaşındaki aktris sahneye çıkıp deneyimli sunucunun elini sıktıktan sonra dudağına bir öpücük kondurdu. Bir süre sersemleyen Colbert, yerine dönüp kendine gelmeye çalışırken, Helen Mirren bunu 15 yıldır yapmak istediğini ve bugün de şansını denediğini söyledi. Bunun üzerine Colbert ‘ sana ne soracağımı unuttum’ diyince stüdyoda alkışlar koptu.
Get Lucky - Stephen Colbert Cover 05:03
Get Lucky - Stephen Colbert Cover 319 izlenme - 3 yıl önce Amerikan comedyen ve televizyon sunucusu Stephen Colbert'in Daft Punk dayılarımızın Get Lucky adlı parçasına klip çekmiş. Ünlü simaları da görebilirsiniz.
Müslüman, Hristiyan ve Yahudi Parodisi - Stephen Colbert 03:22
Müslüman, Hristiyan ve Yahudi Parodisi - Stephen Colbert 166 izlenme - 2 yıl önce Stephen Colbert, Steve Carell ve Jon Stewart müslüman, hristiyan ve yahudiler arasındaki tartışmaların bir parodisini canlandırıyor. İzliyoruz.
Kate Upton'un Canlı Yayında Aşırı Sempatikliği 06:18
Kate Upton'un Canlı Yayında Aşırı Sempatikliği 53 izlenme - 1 yıl önce Çekimlere, canlı yayınlara bir çok şeylere ara veren Kate uzun süreden sonra kameraların karşısına yeniden döndü. Dönüşünü canlı yayına katılımı ile süslendiren kate'nin sevimli anlarını izliyoruz efendim.
Stephen Colbert ve Bruce Willis'den Eğlenceli Dövüş Sahnesi 04:21
Stephen Colbert ve Bruce Willis'den Eğlenceli Dövüş Sahnesi 57 izlenme - 2 yıl önce Stephen Colbert'in programına katılan Bruce Willis'den eğlenceli dövüş sahnesi. Birbirleri ile amansız kavgaya tutuşan ikilinin sahte eşyalarla birbirlerine vurmasıyla artan gerilim 60 yaşındaki Bruce Willis'in yere yığılmasıyla son buldu.