Hoşgeldiniz!

stephen king

Cell (2016) Fragman 02:30
Cell (2016) Fragman 5.770 izlenme - 7 ay önce 2016 yapımı Cell filminin fragmanı. Filmde Samuel L. Jackson ve John Cusack oynuyor, film Stephen King'in romanından uyarlandı.
Hayvan Mezarlığı Fragmanı 01:17
Hayvan Mezarlığı Fragmanı 11.351 izlenme - 4 yıl önce Trailer for Pet Sematary (1989). Pek çok aile için taşınmak yeni bir başlangıçtır.Ancak Creedler için bu, sonun başlangıcı olabilir.Çünkü taşındıkları yer Hayvan Mezarlığı'nın tam yanıdır.Bu mezarlık yeniden canlanma gücü olan gizemli yerlilerin gönüllü olduğu toprakları barındırmaktadır.Korku ustası Stephen King sizi ve Creed'leri cehenneme götürüp geri getirecek.(Ama Creed'lerin dönüş bileti olmayabilir). Bu korku dolu gezide rehberiniz, hayatın sırlarını ve bazen ölümün bir kurtuluş olduğunu bilen yaşlı Jud Crandall...
Rose Red Konağı Fragman 02:21
Rose Red Konağı Fragman 7.640 izlenme - 3 yıl önce Psikoloji profesörü Dr. Joyce Reardon (Nancy Travis) konaktaki lanetli güçleri uyandırmak için bütün gerçekleri bulmak için, konağın uyuyan doğaüstü güçlerini uyandırmasını amaçlayan bir psişik gezi düzenler paranormal özellikli 6 kişiyi konağa çağırır. Konakta daha önce yaşayanların ve ölenlerin sırları böylece ortaya çıkacaktır. Rose Red Konağı'nı sıradan bir konak sanmayın.
Gizemli Yabancı (Hearts In Atlantis) Fragmanı 02:29
Gizemli Yabancı (Hearts In Atlantis) Fragmanı 5.998 izlenme - 3 yıl önce Orta yaşlı bir fotoğrafçı olan Boby Garfield, bir çocukluk arkadaşının ölümüyle sarsılır. 1960 yılında 11 yaşında yaşadığı yaz anılarına ve büyüdüğe şehre geri döner. O yaz, Boby'nin yakın arkadaşları Carol ve Sully ile paylaştığı arkadaşlık dolu bir yazdır. Annesi Liz ile beraber yaşadığı evlerinin bir odasını kiralamak üzere gelen Ted Brautigan'in,aralarına katılması ile yaşamları değişik bir anlam kazanır. Boby'nin kaybettiği babasının hatırası, çoğu zaman annesinin acımasızlığıyla arka planda kalmaktadır. Ama Ted, Boby'nin hayatındaki bu boşluğu ona yetişkin birinin dostluğunu ve ilgisini sunarak doldurur ve dış dünyayla ilgilenmesini sağlar. Fakat Ted beraberindeki karanlık geçmişiyle Boby'i hem şaşırtan hem de korkutan garip güçler getirmiştir. Sahip olduğu psişik güç Boby'e de geçmiştir. Boby, yazın bitiminde ihtiyar Ted'in yardımıyla hem kaybettiği babası hakkında hem de sevgi ve hayat hakkında yeni şeyler öğrenecektir. Ama Ted'in peşindeki kötü güçler gittikçe yaklaşmaktadır.
Yaratık Fragman 01:54
Yaratık Fragman 3.633 izlenme - 4 yıl önce Çin çukuru denen bir maden çukurunda,sıkışıp kalmış \'Tak\' adında bir yaratık vardır,insanların vücutlarını ele geçirir ve ortalığa dehşet saçar,önüne geleni öldürür.Kasabanın yakınlarından tesadüfen geçen insanlar da onun tuzağına düşerler. Gerilim ve korku romanlarının Dünyaca ünlü,usta yazarı Stephen King\'in aynı adlı kitabından Tv için uyarlanan 2005 yapımı bir gerilim...
sometimes they come back fragman 01:43
sometimes they come back fragman 1.418 izlenme - 3 yıl önce Jim Norman yirmi yıl aradan sonra doğup büyüdüğü kasabaya geri döner. Artık bir öğretmendir ve bu şirin kasabadaki hayatı tam bir kabusa dönüşecektir. Bu öyle bir kabustur ki sadece kendisini değil karısınıda tehtid eder hale gelmiştir. Onun geçmişi ile iligili bu kabuslar önceleri bir anlam taşımazken sonradan hatırladığı bir kaza ile ilgili olduğunu fark eder. Yıllar önce meydana gelen korkunç bir kazada kardeşini kaybetmiş ve bir araba dolusu sarhoş serseri de ölmüştür. Şimdi o serseriler teker teker gelerek ondan intikamlarını almaya çalışmaktadır. Jim, kendisine yakın olan öğrencilerin teker teker öldürülmeye başladığını ve o korkunç kazada hayatını kaybeden serserileri, evini talan edip karsını ve küçük oğluna terör estirince bir kovalamaca başlar ve Jim kendisini o kazanın olduğu tünelde bulur. Artık onlarla yüzleşecek ve bu korkun kabuslara bir son verecektir.
Thinner (Fragman) 01:46
Thinner (Fragman) 1.743 izlenme - 2 yıl önce Stephen King'in romanından uyarlanan, Tom Holland'ın çektiği 1996 yapımı Falcı (Thinner) filminin fragmanı
Katil Otomobil Fragman 02:34
Katil Otomobil Fragman 961 izlenme - 3 yıl önce Sadece bir otomobil,ama asla sıradan değil.Derinliklerinde bir şeytan gizli ve adı Chirstine.Kırmızı-beyaz,1958 model bu Playmouth marka araba korku ve doymak bilmez intikam duygusuyla,yoluna çıkan herşeyi yok ediyor.
Stephen King - It (1990) 06:35
Stephen King - It (1990) 796 izlenme - 2 yıl önce Stephen King'in sinamayada uyarlanmış romanı. Başka akla ne gelebilirki! Yıllardır en çok korktuğum filmler arasında saydığım film. Filmde; tipik korku filmi modunda insanlara normalde sevimli gözüken panayır, patlamış mısır, balon gibi kavramların son derece korkunç bir biçimde gösterilmiş vaziyettedir. Kontrol edilemeyen ve en zayıf yönlerinizi ele alan hayalet bi palyaçoda cabası(o). Çocukken izlendiğinde ortaya çıkaracağı sonuçlar; tüm lunapark ve palyaço sevginizi bi anda öldürür. Resimlere yalnız başına bakma fobisi yaratır.
Kedi Gözü Fragman 01:24
Kedi Gözü Fragman 869 izlenme - 3 yıl önce Bir sokak kedisi gerilim ve korku üç masalların birbirine bağlayan unsurdur.
Cell Official Trailer 2016 Samuel L Jackson Stephen King Horror Thriller Movie Hd 02:30
Cell Official Trailer 2016 Samuel L Jackson Stephen King Horror Thriller Movie Hd 1 izlenme - 2 gün önce CELL Official Trailer 2016 Samuel L Jackson Stephen King Horror Thriller Movie HD
Kuduz Köpek Fragman 01:23
Kuduz Köpek Fragman 657 izlenme - 3 yıl önce Şehrin dışında ıssız bir yerde oturmakta olan Vic ile Donna, yıkılmak üzere olan evliliklerini kurtarma çabası verirken küçük oğulları Tad’de karabasan korkuları geçirmektedir. Vic, iş için şehir dışına gitmeden önce karısı Donna’ya bozulan arabalarını kasabanın dışındaki eski bir tamirciye götürmesini ister…
Korkunç Palyaço Pennywise - It - 1990 02:21
Korkunç Palyaço Pennywise - It - 1990 459 izlenme - 2 yıl önce Çocukları kandırmada üstüne olmayan Pennywise, palyaço görünümünde bir kabustan başkası değildir. Ustura keskinliğindeki dişleri ile Derry kasabasındaki çocukların karabasanıdır. Stephen King'in romanından uyarlanan 'It' filmdeki bu sahne ile, o zamanlar birçok çocuğun mazgallardan uzak durma ve palyaçolardan nefret etmesine sebeb olmuştur.
IT - Fragman (Stephen King) 01:22
IT - Fragman (Stephen King) 423 izlenme - 2 yıl önce Belkide bir çok çocuğun Hayvan Mezarlığı'ndan sonra Stephen King'le tanışmasına vesile olan en sayko filmlerden bir tanesidir kendileri.Palyaçolardan korkmamızın en açık nedenidir. Bu filmin bir diğer özelliği ise sinemada gösterilmemesidir, bu film bir TV filmidir, daha sonra video kasetlerde satışa sunulmuştur. Bilindiği üzere Stephen King'in en ünlü romanlarından bir tanesidir, Lawrence D. Cohen ise senaryonun bir kısmına el atmıştır ve 1990 yılında halka arz edilmiştir.
Esaretin Bedeli - Kaçış 14:59
Esaretin Bedeli - Kaçış 493 izlenme - 2 yıl önce Bir azim düşünün ki, tam 19 yıl boyunca bir heykel oyma keskisi ile duvarı delmek ve muhteşem bir kaçışı planlamak. IMDB sitesinde 600binden fazla kişinin oylarıyla 10 üzerinden 9,2 puan almış ve gelmiş geçmiş en iyi film seçilmiştir. Aynı zamanda tüm türler arasında dünyanın en beğenilen ilk 3 filmi arasındadır.
Stephen King's IT Trailer 2016 | IT Remake Teaser Trailer | Fan Trailer by Hollywood Redux 00:52
Stephen King's IT Trailer 2016 | IT Remake Teaser Trailer | Fan Trailer by Hollywood Redux 89 izlenme - 7 ay önce Stephen Kind IT Trailer (Remake, Fan Trailer) In quintessential Stephen King story, IT, seven childhood misfits form an alliance against a malevolent force that’s taken up residence in the waterways of small town, Derry, Maine. IT takes many forms, but most often appears as Pennywise the Dancing Clown, beckoning children to a watery grave while innocently offering balloons. When a main character’s brother is killed, the group of outsiders takes on IT together and wins. 27 years later, the kids, now middle-aged adults, must return to their hometown for another showdown when IT returns and starts devouring children, again. Stephen King’s many-paged, well-loved tome depicting the two times a human life must die to its former self, has been waiting for a film adaptation for a long time. After the TV miniseries in 1990, most remembered for Tim Curry’s performance as the story’s antagonist, Pennywise the Dancing Clown, there have been no other attempts to adapt the massive story, until the Cary Fukunaga project popped up at Warner Bros recently. Fukunaga left the project while still in pre-production and there was a brief time where the adaption seemed to have been shelved. Dismayed by the development, Hollywood Redux created a fan trailer, featured above, to build interest in the project and show how much a new adaptation of the story was desired by fans. Then, Warner Bros brought on director Andy Muscietti to helm the project and get the movie back on track. Now, a producer on the project, Roy Lee, has said the intention for the film adaptation of Stephen King’s It is to go into production this year and is still envisioned by the director as a two movie telling of the story. Muscietti is writing the script now and the film will have a solid R rating. Check out our fan trailer and comment below if you’re hungry for a new IT film, too! Visit HollywoodRedux.com for more content like this! Get more from Hollywood Redux: Subscribe to Hollywood Redux on YouTube - https://www.youtube.com/subscription_... Like Hollywood Redux on Facebook - https://www.facebook.com/HollywoodRedux Follow Hollywood Redux on Instagram - http://instagram.com/HollywoodRedux Follow Hollywood Redux on Twitter - http://www.twitter.com/HollywoodRedux Follow Hollywood Redux on Google+ - https://google.com/+HollywoodRedux The new Stephen King IT movie will be released September 18th 2017. New Clown Scene Stephen King IT 2016 Non-profit Horror Teaser Trailer Fan Film Andy Muschietti Eso Stephen King IT 2017
Mengene - Fragman (1995) 01:20
Mengene - Fragman (1995) 266 izlenme - 2 yıl önce Bu film hatırlayanınız az olabilir, bende o yıllarda bizzat vhs den ve tvden izlemiştim, tabi o dönem +18 sadece tutti frutti zamanları geçerliydi. Efenim film cenabet bir mengenenin onu bunu dümdüz etmesiyle alakalı. Kan, aksiyon, korku, morku her şey mevcut. Bulun tekrar izleyin derim.
The Shawshank Redemption - Islah olmak mı? 02:27
The Shawshank Redemption - Islah olmak mı? 207 izlenme - 1 yıl önce "Yüz kere izledin" diyenlere sinir oluyorum, hele bir de "yine mi bu film?" diyenler var. Öyle anlarda televizyon kumandasını daha sıkı tutup, şöyle kanepe üzerinde toparlanır gibi yaparak dikiyorum gözlerimi ekrana, duymamış gibi yapıyorum. Esaretin Bedeli'nin birkaç yüz kere izlenecek bir film olduğunu anlatmaya çalışırken Müdür Norton'ın yüzündeki ifadeyi kaçırmamak için. Efendim mükemmel filmden, mükemmel bir sahne: "Islah olmak mı? Bi düşüneyim."
Hayvan Mezarlığı - Trailer (1989) 01:16
Hayvan Mezarlığı - Trailer (1989) 217 izlenme - 2 yıl önce Stephen King'in en ünlü romanlarından biri olan ve 1989 yılında beyaz perdeye uyarlanan Hayvan Mezarlığı(Pet Sematary) filminin , en azından filmin kendisi kadar ürkütücü fragmanı. Not; Küçükken kedilerin kuyruğuna kız kaçıran bağlamak, kuyruklarından çekmek gibi sadistçe davranışların nedeni bu film olmuştur sanırım.
La Torre Oscura -Trailer- 03:29
La Torre Oscura -Trailer- 440 izlenme - 4 yıl önce Una Frikada como una casa de pagès para mis colegas de www.ka-tet-corp.com
Sometimes They Come Back - Fragman  (1991) 01:44
Sometimes They Come Back - Fragman (1991) 191 izlenme - 2 yıl önce Stephen King romanından uyarlanandan uyarlanan film, ülkemizde 'Geri Döndüler' olarak gösterime girmiştir. Topkapı kasetçileri bu filmden çok ekmek yemişlerdir, kapış kapış kiralandığını gözlerimle görmüşlüğüm var. Filmin konusu: Jim Norman yirmi yıl aradan sonra doğup büyüdüğü kasabaya geri döner. Artık bir öğretmendir ve bu şirin kasabadaki hayatı tam bir kabusa dönüşecektir. Bu öyle bir kabustur ki sadece kendisini değil karısınıda tehtid eder hale gelmiştir. Onun geçmişi ile iligili bu kabuslar önceleri bir anlam taşımazken sonradan hatırladığı bir kaza ile ilgili olduğunu fark eder. Yıllar önce meydana gelen korkunç bir kazada kardeşini kaybetmiş ve bir araba dolusu sarhoş serseri de ölmüştür. Şimdi o serseriler teker teker gelerek ondan intikamlarını almaya çalışmaktadır. Jim, kendisine yakın olan öğrencilerin teker teker öldürülmeye başladığını ve o korkunç kazada hayatını kaybeden serserileri, evini talan edip karsını ve küçük oğluna terör estirince bir kovalamaca başlar ve Jim kendisini o kazanın olduğu tünelde bulur. Artık onlarla yüzleşecek ve bu korkun kabuslara bir son verecektir.
Stephen King Vs Edgar Allan Poe. Epic Rap Battles Of History Season 3. 02:24
Stephen King Vs Edgar Allan Poe. Epic Rap Battles Of History Season 3. 294 izlenme - 2 yıl önce Stephen King Vs Edgar Allan Poe. Epic Rap Battles Of History Season 3.
The Shining - RedRum 02:24
The Shining - RedRum 130 izlenme - 2 yıl önce 1980 yapımı Stanley Kubrick'in Stephen King'in aynı adlı romanından uyarladığı filmde akıllarda kalan efsane sahneyi siz site sakinlerine paylaşmak istedim efendim. İyi seyirler dilerim.
Stephen King ve James Franco'lu 11/22/63'den Yeni Fragman 00:30
Stephen King ve James Franco'lu 11/22/63'den Yeni Fragman 76 izlenme - 12 ay önce Stephen King Romanı 11/22/63'den uyarlanan ve Hulu'da yayınlanacak dizi 15 Şubat 2016'da izleyici ile buluşacak. James Franco, Chris Cooper ve Josh Duhamel'in başrollerini paylaştığı son zamanların en iyi kadrolarından birini oluşturmayı başaran 11/22/63'in fragmanını izliyoruz.
It Kütüphane Sahnesi 01:59
It Kütüphane Sahnesi 62 izlenme - 2 yıl önce Küçükken altıma ettiren filmden bir sahne bunun yüzünden palyaçolardan nefret ediyordum.
Top 10 Best Horror/thrıller Movıes 03:41
Top 10 Best Horror/thrıller Movıes 226 izlenme - 5 yıl önce top 10 best horror/thrıller movıes ıfyou do not agree wıth thıs lıst please do not be rude and leave rude comments. everybody has theır own opınıons. whether you agree wıth thıs vıdeo or not pleast be respectful
Stephen King - Cameo Rolleri 09:26
Stephen King - Cameo Rolleri 59 izlenme - 2 yıl önce Cameo Görüntü: Bir oyun, film, video oyunu, televizyon gibi gösteri sanatlarında, insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa olarak görülmesine denir. Cameolar tanıdığımız oyuncular, şarkıcılar, siyasetçiler, bilim adamları ya da yönetmenler olabilirler.Sitede daha önceden paylaşmış olduğum ve bu işin Cameo’yu en sık ve düzenli olarak kullanan kişi ise Alfred Hitchcock'tur. Hitchcock 36 filminde 1 saniyeden 2 dakikaya kadar uzanan bir zaman aralığı içinde cameo olarak yer almıştır. Hitchcıck'tan sonra aklan gelen daha doğrusu aklıma gelen ilk kişi ünlü yazar Stephen King'tir. Kitaplarını konu edinen sinema filmlerinde ve dizilerde kadraja girmeyi başarmıştır ve seyirciyi her seferinde şaşırtmıştır.
30 Saniyede The Shining 01:00
30 Saniyede The Shining 66 izlenme - 2 yıl önce Stanley Kubrick'in en iyi filmlerinden biri olan The Shiningi animasyon olarak izleyeceğiz. Daha önce Pulp Fictionu paylaşmıştım. Şimdi bunu paylaşıyorum. Adamlar animasyonları filmleri izleyerek yapıyorlar he.
La Torre Oscura -Trailer- 03:29
La Torre Oscura -Trailer- 67 izlenme - 4 yıl önce Una Frikada como una casa de pagès para mis colegas de www.ka-tet-corp.com