Hoşgeldiniz!

stephen zhang

Yardım İsteyen Sarhoş Kıza Bakın Ne Önerdiler 04:06
Yardım İsteyen Sarhoş Kıza Bakın Ne Önerdiler 923 izlenme - 3 yıl önce Amerika’nın New York kentinde bir genç kız sarhoş taklidi yaparak; erkeklerin tepkisini ölçmek istedi. Gizli kamerayla çekilen görüntülerde kendisini Jennifer olarak tanıtan genç kız, 5 farklı adama otobüs durağına nasıl gidebileceğini sordu. Erkekler ise yürümekte güçlük çektiğini gördükleri genç kıza durağı tarif etmek yerine, evlerine götürebileceklerini söyledi. Başta teklifi kabul eden kızın, sonradan bunun bir şaka olduğunu söylemesiyle erkekler büyük hayal kırıklığı yaşadı.
Sokakta Sarhoş Taklidi Yapan Kızdan Fena Şaka! 04:06
Sokakta Sarhoş Taklidi Yapan Kızdan Fena Şaka! 369 izlenme - 3 yıl önce Güzel kızımız elinde alkol şişesiyle gündüz vakti sokakta sarhoş gibi geziyor. Tabi kızın o zayıf halini gören erkekler de doğal olarak kızı eve atmaya çalışıyor.
Sarhoş Taklidi Yapıp Yol Tarifi İsteyen Kadın (Sosyal Deney) 04:06
Sarhoş Taklidi Yapıp Yol Tarifi İsteyen Kadın (Sosyal Deney) 531 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş taklidi yaparak Hollywood Bulvarı’na doğru yol alan kadın, toplamda beş erkekle muhatap oluyor. Sadece sarhoş bir şekilde yolda yürüyen ve otobüs durağını soran kadın erkekler tarafından kenara çekiliyor, kolundan tutuluyor ve hepsi kadına aynı soruyu soruyor: ‘Evime gidelim mi?’ Kadınsanız sadece cinsiyetiniz yüzünden şiddet görebilirsiniz, iş hayatınızda tacizlere maruz kalabilirsiniz, ailenizin hanım kızı olmazsanız herkes tarafından yargılanabilirsiniz. Ayık olarak karşılaştığı bu muameleye kadınlar bir de sarhoşluklarını ekleyince, olay kontrolden çıkıyor.