Hoşgeldiniz!

steve ballmer

Ünlü iş adamı trambolin ile smaç bastı 00:31
Ünlü iş adamı trambolin ile smaç bastı 735 izlenme - 2 yıl önce Microsoft'u bir dünya devi haline getiren isimler arasında yer alan milyarder işadamı Steve Ballmer, sahibi olduğu Los Angeles Clippers'ın Brooklyn Nets ile oynadığı karşılaşmada unutulmaz bir şov yaptı.
Bal Reklamından Bozma Windows 1.0 Reklamı 01:05
Bal Reklamından Bozma Windows 1.0 Reklamı 486 izlenme - 3 yıl önce Steve ve Bill'in IBM'den arakladıkları paralarda kurulan Microsoft şirketinin apar topar piyasaya çıkardığı Windows 1.0 sürümünün ilk reklamı da oldukça düşük bütçeliymiş. Karşınızda Microsoft'un şu anki CEO'su Steve Ballmer ve devrim niteliğindeki işletim sistemi Windows 1.0. Yanlış duymadınız sadece 99 dolara hemen arayın 3 kavanoz polen hediyemizdir.
Bal Reklamlarından Dünya Devliğine - Windows 98 Reklamı 00:38
Bal Reklamlarından Dünya Devliğine - Windows 98 Reklamı 278 izlenme - 3 yıl önce İlk sürüm windows 1.0'dan sonra süreç çok farklı işledi Microsoft için. 90'ların ortasına gelindiğinde ortaya çok farklı bir sonuç çıktı. işte karşınızda Steve Ballmer ve Bill Gates. Night at the Ruxbury moduyla. What is lovee?? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/110595/bal-reklamindan-bozma-windows-10-reklami
Microsoft - I Love This Company 01:14
Microsoft - I Love This Company 166 izlenme - 3 yıl önce Microsoft'un yönetim kurulu başkanı Steve Ballmer'ın şeberdiği anlar... Zaten topluca uyuz oluyoruz size, neden sınırları zorluyorsunuz ulan? Eline, gözüne, dizine dursun sana yedirdiğimiz paralar...
Steve Ballmer ve Teri - Developers 00:19
Steve Ballmer ve Teri - Developers 113 izlenme - 3 yıl önce Steve Ballmer üniversite döneminde Bill Gates ile tanışmış ve beraber Apple'dan bir macintosh ödünç alıp(!) Windows işletim sistemini kurmuşlardır. Teriyle ünlü Steve abimizi burada da yine terler içinde developers diye bağırıp millete el çırptırmaya çalışırken görüyoruz. Buyrun. Not: Video baya bir eski bu yüzden düşük çözünürlükte olabilir.
Steve Ballmer - Developers (Remix) 03:01
Steve Ballmer - Developers (Remix) 162 izlenme - 3 yıl önce Steve Ballmer ve "developers" adlı ter kokan konuşmasına yapılmış bir remix. Normali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/79369/steve-ballmer-ve-teri-developers
Ünlü İş Adamı Trambolin İle Smaç Bastı! 00:31
Ünlü İş Adamı Trambolin İle Smaç Bastı! 24 izlenme - 2 yıl önce Microsoft'u bir dünya devi haline getiren isimler arasında yer alan milyarder işadamı Steve Ballmer, sahibi olduğu Los Angeles Clippers'ın Brooklyn Nets ile oynadığı karşılaşmada unutulmaz bir şov yaptı.
Developers 03:01
Developers 4 izlenme - 4 yıl önce Developers
Ünlü İş Adamı Trambolin İle Smaç Bastı 00:31
Ünlü İş Adamı Trambolin İle Smaç Bastı 2 izlenme - 2 yıl önce Microsoft'u bir dünya devi haline getiren isimler arasında yer alan milyarder işadamı Steve Ballmer, sahibi olduğu Los Angeles Clippers'ın Brooklyn Nets ile oynadığı karşılaşmada unutulmaz bir şov yaptı.