Hoşgeldiniz!

steve carell

Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 2 02:25
Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 2 46.958 izlenme - 3 yıl önce MİNYONLAR - 4 EYLÜL 2015'TE SİNEMALARDA Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula'dan, Firavun'a, Napolyon'dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi birgün yok olmuştur. Hizmet edecek bir efendi bulamayınca Antartika'da kendi hallerinde yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960'lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika'ya doğru yola çıkar...
Foxcatcher (2014) 2. Fragman 02:18
Foxcatcher (2014) 2. Fragman 34.422 izlenme - 4 yıl önce 2014 yapımı Amerikan dram filmi Foxcatcher'ın fragmanı. Filmde ünlü oyuncular Channing Tatum ve Steve Carell'ı başrolde izliyoruz.
Aman Tanrım (2003) - Haber Sahnesi 02:16
Aman Tanrım (2003) - Haber Sahnesi 1.845 izlenme - 5 ay önce Bruce Nolan adında New York'lu bir televizyon muhabirini oynayan Jim Carrey her şeyden şikayet etmekte ve tanrıya yakarmaktadır.Tanrı Bruce'nin karşısına bir insan olarak çıkar ve kısa süreliğine kendi gücünü ona verir.Bruce Nolan'da muhabir arkadaşı olan Steve Carell'in canlandırdığı Evan Baxter'dan intikamını alır.Film Mısır'da Tanrı'nın kutsallığını ihlal ettiği için yasaklanmıştır.
Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 3 03:13
Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 3 10.358 izlenme - 3 yıl önce Minyonlar 4 EYLÜL 2015'TE SİNEMALARDA Universal Pictures ve Illumination Entertainment’in Minyonlar (The Minions) filminin hikayesi zamanın başlangıcıyla başlıyor. Tek hücreli sarı organizmalar olarak doğan Minyonlar, zaman içinde gelişir ve her zaman efendilerin en çılgınına hizmet ederler. T-reks’ten Napolyon’a kadar bu efendileri elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar hizmet edecekleri kimseleri kalmayınca büyük bir depresyona girerler. Ama Kevin adlı minyonun bir planı vardır. Genç asi Stuart ve sevimli minik Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gideceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyulacaklardır. Üçlü, sonunda kendilerini yeni potansiyel efendileri, dünyanın ilk dişi süper kötüsü olan Scarlet Overkill’e götürecek olan heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar. Soğuk Antarktika’dan 1960’ların New York’una seyahat eden Minyonlar, tüm Minyonları yok olmaktan kurtarmak olan o güne kadarki en büyük sınavlarnı vermek için modern Londra’ya varırlar. Bugün bile hâlâ kültürümüze nüfuz etmiş olan 60’ların hit müziğini taşıyan Minyonlar (Minions) filminin yapımcıları Illumination’dan Chris Meledandri ve Janet Healy. Yönetmenler Pierre Coffin ve Kyle Balda. Senaryo Brian Lynch’e ait. Chris Renaud ise filmin sorumlu yapımcısı olarak görev almakta.
Battle of the Sexes (2017) Fragman 01:49
Battle of the Sexes (2017) Fragman 3.237 izlenme - 1 yıl önce 2017 yapımı Battle of the Sexes filminin fragmanı. Filmde Emma Stone, Steve Carell, Austin Stowell, Andrea Riseborough, Elisabeth Shue, Sarah Silverman, Eric Christian Olsen ve Jessica McNamee oynuyor. Filmi Jonathan Dayton ve Valerie Faris yönetiyor.
Last Flag Flying (2017) Fragman 02:25
Last Flag Flying (2017) Fragman 1.081 izlenme - 10 ay önce 2017 yapımı Last Flag Flying filminin fragmanı. Filmde Steve Carell, Bryan Cranston ve Laurence Fishburne başrolde oynuyor.
The Way Way Back Fragman 01:01
The Way Way Back Fragman 5.929 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, AnnaSophia Robb, Toni Collette gibi isimlerin yer aldığı The Way Way Back filminin resmi fragmanı.
Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 6.261 izlenme - 5 yıl önce 70'li yıllarda San Diego'nun en ünlü haber spikeri Ron Burgundy'nin maceraları devam ediyor.
Çılgın Hırsız 2 - Gru'nun Kızları 03:38
Çılgın Hırsız 2 - Gru'nun Kızları 3.286 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Ken Jeong, Steve Carell, Kristen Wiig, Benjamin Bratt, Steve Coogan ve Russell Brand gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin Gru'nun Kızları isimli kamera arkası özel videosu.
Çılgın Hırsız 2 - Rush Game Kısa Fragman 00:23
Çılgın Hırsız 2 - Rush Game Kısa Fragman 2.503 izlenme - 5 yıl önce Seslendirmesinde Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin Rush Game isimli minionların hazırladığı kısa fragman.
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 03:36
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 1.668 izlenme - 3 yıl önce Cogumuzun “The Office” efsanesi ile tanidigi Steve Carell bir baska efsane “Between Two Ferns” in konugu... Ugrastiklari mizah tarzi benzer, kafalari bir iki adam, bir araya gelince muhabbet de keyifli oluyor haliyle. Iyi seyirler..
Çılgın Hırsız 2  / Despicable Me 2 / Türkçe Fragman 02:24
Çılgın Hırsız 2 / Despicable Me 2 / Türkçe Fragman 2.188 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Hırsız 2 / Despicable Me 2 / 4 Ekim'de Sinemalarda! 2010 yılında yayınlandıktan sonra 7'den 70'e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon Çılgın Hırsız'ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud'un oturduğu yapımın orijinal seslendirme kadrosunda ise Al Pacino Jason Segel ve Steve Carell isimleri hemen göze çarpıyor... Filmin 2013'ün yaz aylarında ABD'de vizyona girmesi planlanıyor.
Despicable Me 2 Fragman 02:31
Despicable Me 2 Fragman 1.883 izlenme - 5 yıl önce Despicable Me 2 filminin resmi fragmanı.
Çılgın Hırsız 2 Kısa Fragman 00:30
Çılgın Hırsız 2 Kısa Fragman 2.081 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Hırsız 2 filminin Kids Choice ödül töreninde yayınlanan Çocuklara Selam isimli kısa fragmanı.
Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 3 03:13
Minyonlar Türkçe Dublajlı Fragman 3 645 izlenme - 3 yıl önce Minyonlar 4 EYLÜL 2015'TE SİNEMALARDA Universal Pictures ve Illumination Entertainment’in Minyonlar (The Minions) filminin hikayesi zamanın başlangıcıyla başlıyor. Tek hücreli sarı organizmalar olarak doğan Minyonlar, zaman içinde gelişir ve her zaman efendilerin en çılgınına hizmet ederler. T-reks’ten Napolyon’a kadar bu efendileri elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar hizmet edecekleri kimseleri kalmayınca büyük bir depresyona girerler. Ama Kevin adlı minyonun bir planı vardır. Genç asi Stuart ve sevimli minik Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gideceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyulacaklardır. Üçlü, sonunda kendilerini yeni potansiyel efendileri, dünyanın ilk dişi süper kötüsü olan Scarlet Overkill’e götürecek olan heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar. Soğuk Antarktika’dan 1960’ların New York’una seyahat eden Minyonlar, tüm Minyonları yok olmaktan kurtarmak olan o güne kadarki en büyük sınavlarnı vermek için modern Londra’ya varırlar. Bugün bile hâlâ kültürümüze nüfuz etmiş olan 60’ların hit müziğini taşıyan Minyonlar (Minions) filminin yapımcıları Illumination’dan Chris Meledandri ve Janet Healy. Yönetmenler Pierre Coffin ve Kyle Balda. Senaryo Brian Lynch’e ait. Chris Renaud ise filmin sorumlu yapımcısı olarak görev almakta.
Çılgın Hırsız 2 - Köy Minionları TV Fragman 00:30
Çılgın Hırsız 2 - Köy Minionları TV Fragman 1.032 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin köy minionları isimli TV fragmanı.
Çılgın Hırsız 2 - Kamera Arkası Özel Video 03:03
Çılgın Hırsız 2 - Kamera Arkası Özel Video 1.248 izlenme - 5 yıl önce Seslendirmesinde Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Al Pacino, Steve Coogan, Ken Jeong gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin kamera arkası özel videosu karşınızda.
Çılgın Hırsız 2 Kek Sahnesi 01:03
Çılgın Hırsız 2 Kek Sahnesi 1.059 izlenme - 5 yıl önce Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Al Pacino, Steve Coogan, Ken Jeong gibi isimlerin seslendirmesini yaptığı Çılgın Hırsız 2 (despicable me 2) filminin kek sahnesi.
Çılgın Hırsız 2 - Yeni İş Sahnesi 00:35
Çılgın Hırsız 2 - Yeni İş Sahnesi 973 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Al Pacino, Steve Coogan, Ken Jeong gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin yeni iş adlı sahnesi.
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 00:32
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 1.021 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde gibi ünlü isimlerin yer aldığı ve sihirbazlık dünyasında geçen komedi türündeki The Incredible Burt Wonderstone filminin kısa tv fragmanı.
Çılgın Hırsız 2 - Tatil Günleri TV Fragman 00:30
Çılgın Hırsız 2 - Tatil Günleri TV Fragman 499 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove gibi isimlerin yer aldığı Çılgın Hırsız 2 filminin Tatil Günleri isimli tv fragmanı.
Müslüman, Hristiyan ve Yahudi Parodisi - Stephen Colbert 03:22
Müslüman, Hristiyan ve Yahudi Parodisi - Stephen Colbert 173 izlenme - 2 yıl önce Stephen Colbert, Steve Carell ve Jon Stewart müslüman, hristiyan ve yahudiler arasındaki tartışmaların bir parodisini canlandırıyor. İzliyoruz.
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 00:34
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 196 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde gibi isimlerin yer aldığı ve iki sihirbazın arasındaki çekişmeyi anlatan komedi türündeki The Incredible Burt Wonderstone filminin TV fragmanı.
Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 02:37
Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 125 izlenme - 5 yıl önce Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 ile 70'li yıllarda San Diego'nun en ünlü haber spikeri Ron Burgundy'nin maceraları devam ediyor.
Foxcatcher Official Teaser Trailer (2014) - Steve Carell Drama HD 01:05
Foxcatcher Official Teaser Trailer (2014) - Steve Carell Drama HD 15 izlenme - 4 yıl önce Foxcatcher Official Teaser Trailer (2014) - Steve Carell Drama HD
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 01:18
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 12 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Will Ferrell, Paul Rudd gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Anchorman: The Legend Continues filminin resmi fragmanı.