Hoşgeldiniz!

steve cutts

İnsanı Anlatan Etkileyici Bir Kısa Film - Man 03:36
İnsanı Anlatan Etkileyici Bir Kısa Film - Man 1.335 izlenme - 4 yıl önce İnsanoğlunun gerçeklerini yüzümüze vuran etkileyici bir kısa film Steve Cutts yapımı Man.
İnsan - Man (Animasyon) 03:35
İnsan - Man (Animasyon) 454 izlenme - 2 yıl önce Steve Cutts adlı bir video sanatçısının animasyon tekniği ile oluşturduğu insan isimli kısa filmi. Varoluştan ölüme kadar olan insanoğlunun dünya üzerindeki sürecini anlatıyor.
İnsanı Anlatan Etkileyici Bir Kısa Film 03:36
İnsanı Anlatan Etkileyici Bir Kısa Film 627 izlenme - 3 yıl önce İnsanı Anlatan Etkileyici Bir Kısa Film bu Videoyu, Yaratıcısı Steve Cutts'a Teşekkürler
Düşüşte - In The Fall (Animasyon) 01:44
Düşüşte - In The Fall (Animasyon) 99 izlenme - 2 yıl önce Kendi çapında harika işler çıkaran animasyon sanatçısı Steve Cutts bu defa yine insan yaşamı üzerine farklı bir çalışma gerçekleştirmiş. Hayatımızı genel anlamda nasıl ve ne amaçla yaşadığımızı bu kısa video ile özetlemiştir kendisi.
İnsan - Man (Animasyon) 03:35
İnsan - Man (Animasyon) 252 izlenme - 5 yıl önce Steve Cutts adlı bir video sanatçısının animasyon tekniği ile oluşturduğu insan isimli kısa filmi. Varoluştan ölüme kadar olan insanoğlunun dünya üzerindeki sürecini anlatıyor.
Bir İnsan En İyi Böyle Anlatılırdı 01:56
Bir İnsan En İyi Böyle Anlatılırdı 92 izlenme - 3 yıl önce İnsanların çevreye ve hayvanlara verdiği zararlar bu videoya yansıtıldı.Steve Cutts hazırladığı animasyon filminde, bir insanın dünyaya nasıl zarar verdiğini göstermek istedi. 'Adam' (Man) isimli animasyonda, 500,000 yıl öncesinden günümüze kadar, insanın bu dünyada neleri değiştirdiği ve gelecekte insanın başına ne gelebileceği yansıtıldı.
In The Fall 01:44
In The Fall 88 izlenme - 6 yıl önce yönetmen steve cutts / adobe flash & after effects / musik guided