Hoşgeldiniz!

Steve Jobs Videoları İzle

Steve Jobs (2015) 2. Fragman 02:13
Steve Jobs (2015) 2. Fragman 619.818 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Steve Jobs filminin 2. resmi fragmanı yayınlandı. Başrollerde Michael Fassbender, Kate Winslet ve Jeff Daniels var.
Steve Jobs (2015) Türkçe Altyazılı Fragman #1 02:26
Steve Jobs (2015) Türkçe Altyazılı Fragman #1 26.605 izlenme - 2 yıl önce Ekim 2015'te vizyona girecek olan Steve Jobs biyografisi "Steve Jobs"un ilk fragmanı, Türkçe altyazılı olarak yayınlandı. Filmde Jobs'u Michael Fassbender canlandırıyor.
Steve Jobs (2015) Fragman #1 02:30
Steve Jobs (2015) Fragman #1 17.861 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Steve Jobs filminin 1. resmi fragmanı. Filmde Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen ve Jeff Daniels başrolde.
Steve Jobs - Aç Kal Budala Kal (Alt Yazılı) 14:33
Steve Jobs - Aç Kal Budala Kal (Alt Yazılı) 35.339 izlenme - 9 yıl önce Sadece motivasyon için değil, düşünmek için de...
Steve Jobs: The Man in the Machine (2015) Fragman 02:15
Steve Jobs: The Man in the Machine (2015) Fragman 3.629 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı belgesel film Steve Jobs: The Man in the Machine'in fragmanı. Filmde eski Apple CEO'su Steve Jobs'un hayatına bir bakış sunuluyor.
Steve Jobs (2015) Filmden İlk Görüntüler 00:59
Steve Jobs (2015) Filmden İlk Görüntüler 4.007 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın hayatına odaklanan 2015 yapımı Steve Jobs filminin ilk görüntüleri yayınlandı. Filmde Jobs'u Michael Fassbender canlandırırken, ona Kate Winslet, Seth Rogen ve Jeff Daniels eşlik ediyor.
Steve Jobs - Milyoner Hippi Belgeseli (45dk) 45:10
Steve Jobs - Milyoner Hippi Belgeseli (45dk) 3.017 izlenme - 2 yıl önce "bbc yapımı belgesel, apple’ın kurucu ortaklarından steve wozniak ve ‘www’ mucidi sir tim berners-lee söyleşileriyle bir steve jobs portresi sunuyor ve apple’ın bugünkü haline nasıl geldiğini anlatıyor. bir zamanlar üniversiteyi bırakmış, uzun saçlı bir genç olan steve jobs, sınırsız tutkusuya, aynı zamanda da bir zorbanın mizacına sahip bir mükemmeliyetçiydi. çelişkilerin adamı, devrimci tavrını ve pazarlama konusundaki becerilerini bilgisayar teknolojisindeki müthiş yeniliklerle birleştirdi. ve apple’ı yarattı. aralarında apple’ın kurucu ortağı steve wozniak’ın da bulunduğu önemli isimler, apple’ın yükselişi, düşüşü ve steve jobs’un idaresinde yeniden yükselişine ilişkin sıra dışı öyküler anlatıyor. aktör ve apple tutkunu stephen fry, ‘www’ mucidi sir tim berners-lee ve marka gurusu rita clifton söyleşileriyle ‘milyoner hippi: steve jobs’, apple’ı banliyö garajlarından küresel egemenliğe taşıyan formülü deşifre ediyor.' (ntvmsnbc.com'dan alıntıdır)
JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 5.237 izlenme - 4 yıl önce Apple'ın efsanevi CEO'sunun hayatı İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
 İşte Apple'ın İlk Reklam Filmi 00:59
İşte Apple'ın İlk Reklam Filmi 4.294 izlenme - 3 yıl önce Dünya devi Apple, ilk reklam filmini bundan tam 30 yıl önce 1984’te çekti. Apple Bilgisayar’ın kurucularından Steve Jobs’un beğendiği ama yönetim kuruluna beğendiremediği film, ekranlarda sadece 1 kez gösterildi. 60 saniyelik reklam, Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott tarafından çekildi. Statüko ve tek düzeliğe karşı çıkışın işlendiği reklam filmi, tam 1 milyon dolar harcanmasına rağmen, titiz bir çalışma olmadığı, aceleye getirildiği gerekçesiyle eleştirilerin hedefi olmuştu.
Steve Jobs'un, Bill Gates'i Fırçalaması - Pirates of Silicon Valley (1999) 03:11
Steve Jobs'un, Bill Gates'i Fırçalaması - Pirates of Silicon Valley (1999) 1.632 izlenme - 2 yıl önce "Pirates of Silicon Valley" Filminden bir kesit. Bu sahnede, Steve Jobs, Bill Gates'i yanına çağırır, hırsızlıkla suçlar, bi güzel de fırçalar "bizim prototiplerimizi alıp windows diye birşey yapıyormuşsun, ne ayaksın la sen?" gibisinden çıkışır. Bu durum karşısında Bill Gates süt dökmüş kediye döner ve "zekası" ile, Steve Jobs'u öyle birşey yapmadığına ikna eder, her şey normale döner.
Steve Jobs İş Görüşmesi 02:28
Steve Jobs İş Görüşmesi 970 izlenme - 2 yıl önce Steve Jobs'ın Apple'da esip gürlediği zamanlarda yaptığı efsane olan bir kaç olay bunun dışında asansörde kovulanlarda var.Her ne kadar garip görünsede bir vizyon var ortada ve doğru bir karar.
Starbucks'tan 4.000 Adet Latte Sipariş Etmek - Steve Jobs 00:32
Starbucks'tan 4.000 Adet Latte Sipariş Etmek - Steve Jobs 824 izlenme - 2 yıl önce Şuan Steve Jobs'un biyografi kitabını okuyorum , ortaya çıkardığı ürünlerdeki sunumlarının da tiyatral bir havayla yapıldığı , insanları şaşırttığı kitapta yer alıyordu. Az biraz internetten araştırayım dedim , güzel videolar buldum. Videoda Steve Jobs Iphone'in bir özelliğinden bahsederken deneme amaçı Starbuck'u arıyor ve 4.000 adet latte istiyor. Sonra da bunun bir şaka olduğunu , yanlış numara diyip kapatıyor. İyi seyirler.
Steve Jobs (2015) Fragman 01:10
Steve Jobs (2015) Fragman 814 izlenme - 2 yıl önce Heyecanla beklenen Steve Jobs filminin fragmanı yayınlandı Bu akşam sezon finali yayınlanacak olan Mad Men izleyicileri, Steve Jobs filminin ilk fragmanı ile ekranlarda görmüş olacak. Daha önce de hayatı beyaz perde taşınan efsane isim Steve Jobs’ın hayatı hatırlayacağınız üzere o zaman çokça eleştiri almış ve istenilen gişe hasılatına ulaşamamıştır. Yeni filminin ilk fragmanıyla birlikte hem senariste hem de yönetmene baktığımızda Steve Jobs’un yeni filmine sadece sektörle ilgilenenler değil geniş bir izleyici kitlesi katılacak görünüyor. Bu filmin fragmanının bu akşam Mad Men’in final sezonu arasında ekranlarda izleyicilere sunulacağını belirtelim. Danny Boyle’un yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerinde Steve Jobs’ı canlandıracak olan Michael Fassbender’ın göreceğimiz film, Walter Isaacson’un aynı adlı romanından uyarlama olarak hazırlanıyor. Peki bu akşam ne izleyeceğiz? Filmin içeriğine dair pek bir detayın verilmediği videoda, Steve Jobs’un hayatına dair önemli anların neler olduğu ön plana çıkıyor. Bu anlamda hala gizemini korumaya devam eden filmin 9 Ekim’de vizyona girmesi bekleniyor.
Jobs - Fragman (2013) 02:19
Jobs - Fragman (2013) 1.730 izlenme - 4 yıl önce Apple'ın 2011'de hayata veda eden efsanevi CEO'su Steve Jobs'ın hayatını anlatan Jobs filminin yayınlanan ilk fragmanı. Başrolde Ashton Kutcher'ın yer alacağı film 2013'ün yaz aylarında vizyona girecek.
Yeni Steve Jobs Filminden Yeni Fragman 01:00
Yeni Steve Jobs Filminden Yeni Fragman 431 izlenme - 1 yıl önce 9 Ekim’de vizyona girecek yeni Steve Jobs filmine ait yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanın ilk teaser kadar etkileyici olmaması mı yoksa ilk Steve Jobs filminin yarattığı hayal kırıklığından mıdır bilinmez, yeni fragman yeterli heyecanı yaratmışa benzemiyor..
Steve Jobs Ortak Çalışmanın Önemini Anlatıyor 04:14
Steve Jobs Ortak Çalışmanın Önemini Anlatıyor 67 izlenme - 3 ay önce
2 dakikada steve jobs'un hayatı ve kariyeri 02:04
2 dakikada steve jobs'un hayatı ve kariyeri 1.183 izlenme - 5 yıl önce 2 dakikada steve jobs'un hayatı ve kariyeri
Sinema Tarihinin En Zeki ve En Yaratıcı Karakterleri 05:18
Sinema Tarihinin En Zeki ve En Yaratıcı Karakterleri 1.064 izlenme - 3 yıl önce top ten karakterler
steve jobs - aç kal budala kal 14:33
steve jobs - aç kal budala kal 1.185 izlenme - 6 yıl önce
Steve Jobs vs Dragons' Den (Türkçe Altyazılı) 02:21
Steve Jobs vs Dragons' Den (Türkçe Altyazılı) 461 izlenme - 2 yıl önce Steve Jobs'un üniversite öğrencilerine yaptığı çarpıcı konuşmanın Dragons' Den'e uygulanmış halini izleyeceğiz.
Tek Eliyle Robot Misali Yufka Açan Taylandlı Teyze 00:32
Tek Eliyle Robot Misali Yufka Açan Taylandlı Teyze 607 izlenme - 2 yıl önce Taylandlı Teyzemizin ,Türk mutfağında baklava, börek gibi tatlı veya tuzlu hamur işlerinin yapımında kullanılan, ince açma hamuru nasıl seriye bağladığına tanık oluyoruz.
steve jobs mezunlara 3 hikaye anlatıyor - altyazı türkçe 14:33
steve jobs mezunlara 3 hikaye anlatıyor - altyazı türkçe 1.053 izlenme - 5 yıl önce www.ziza.net dünya teknoloji devlerinden apple'ın kurucusu steve jobs'un ağzından hayatından üç hikaye.. www.ziza.net/web/gunce sadece tasarladığı muhteşem teknolojik eserlerle değil hayat felsefesiyle de milyonları kendine hayran bırakan jobs 2005 yılında bir mezuniyet töreninde yaptığı konuşmasıyla da hafızalarda iyice yer etmişti. steve jobs'un 2005 yılında stanford üniversitesi mezuniyet töreni'nde yaptığı konuşmasında yeni mezun olacak üniversitelilere yaşamından üç hikaye
Kafaya Steve Jobs Resmi Kazıtmak 01:03
Kafaya Steve Jobs Resmi Kazıtmak 493 izlenme - 3 yıl önce Kafaya Steve Jobs Resmi Kazıtmak
Steve Jobs'un Tanıtımını Yaptığı Sıra İphone Bozuldu 04:15
Steve Jobs'un Tanıtımını Yaptığı Sıra İphone Bozuldu 823 izlenme - 5 yıl önce Steve Jobs'un Tanıtımını Yaptığı Sıra iphone bozuldu
Bir Garip Apple Store Randevu Tartismasi 05:32
Bir Garip Apple Store Randevu Tartismasi 488 izlenme - 2 yıl önce Dayı 3000 lira para verdi diye apple'ı aldığını zannetmiş. Tamam para verdin hizmet beklemek hakkın lakin karşındaki de apple'ın sahibi değil sadece bir çalışan. Çalışan insanları ezmeye kalkışanlardan oldum olası nefret etmişimdir.
Steve Jobs Anısına - Macintosh Reklamı (1984) 01:12
Steve Jobs Anısına - Macintosh Reklamı (1984) 332 izlenme - 2 yıl önce steve jobs'un vefatı üzerine olayı dramatize edip sosyal medyada gördüğünüz şeyleri buraya yazmayacağım. ailesi tarafından evlatlık veriler orta sınıf bir ailede büyüyen bir insanın dünyanın en büyük vizyoneri olması bile herkes için bir ilhan kaynağıydı. teknolojiyi sıradanlıktan çıkardı, hayatımıza yeni renkler kattı. en büyük katkısı kullanıcı dostu arayüzleri ile apple cihazları oldu. pixarı satın alarak bugun 7 den 77 herkesin sevdiği animasyon filmleri bir adım öteye taşıdı. asılda steve jobs hepimize hayallerimizin peşinden koşmamazı söyledi onunda son vasiyeti bu oldu. klipte george orwell'in 1984 kitabına atıfta bulunulmuştur
iPhone 6'nın Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı! 00:35
iPhone 6'nın Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı! 481 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın 9 Eylül Tarihinde tanıtması beklenen iPhone 6 'nın yeni fotoğrafları ortaya çıktı. İşte iPhone 6 kasasının fotoğrafları
Jobs - Türkçe Altyazılı Yapım Süreci 02:50
Jobs - Türkçe Altyazılı Yapım Süreci 687 izlenme - 3 yıl önce İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
1984  Macintosh Tanıtımı ve Genç Steve Jobs 05:10
1984 Macintosh Tanıtımı ve Genç Steve Jobs 277 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında çekilen bu videoda, Macintosh'un tanıtım anına şahit olacaksınız. Bi' yandan "Oha, adam amma gençmiş!" derken öte yandan da şu anda bize kıytırık gelen özelliklere o tarihte insanların çığlıklar ve alkışlarla tepkiler vermesine hayret edeceksiniz.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Steve Jobs 02:08
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Steve Jobs 327 izlenme - 2 yıl önce İsmail Abi'nin genleri hep Steve Jobs mış.Tabi çok güzel göndermelerde var Bill Gates'in gelmesi falan güzel günlerdi. 77.Bölümden alınmıştır.