Hoşgeldiniz!

Steve O Videoları İzle

Jackass 2 - At Spermi İçmek 02:05
Jackass 2 - At Spermi İçmek 2.049 izlenme - 1 yıl önce 2006 yılında çekilmiş Amerikan reality filmi Jackass 2'den bir sahneyi izliyoruz. Atlar çiftleştirildikten sonra Chris Pontius spermin tadına bakıyor.
Steve O - Göt Acısı 02:13
Steve O - Göt Acısı 624 izlenme - 2 yıl önce Jackass'ten tanıdığımız Steve-O, wee-man'a ardını tokatlattırıyor. Steve-O ya yakın çekim yapıldığında bakarsanız ne kadar yaşlandığını görüp, kendinizinde ne kadar yaşlandığını farkedebilirsiniz. Daha düzgün işler yapabilirdi ama 3 kuruşluk youtube geliri için koşturuyor şuan.
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 01:50
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 408 izlenme - 2 yıl önce Jackass ekibinin en yürekli üyelerinden Steve-O, tatil için gittiği Peru'da da rahat durmadı. Sörf yapmak için gittiği sahilde kıyıya vurmuş denizanalarını gören Steve-O, Jackass'e yakışır kareler sergiledi. Kıyıya vurmuş denizanalarının üzerine atlayan ve hatta onları kafasının üzerine bir şapka gibi koyan Steve-O, denizanalarının verdiği acıya hiç aldırmadı. Steve-O, denizanası sokmasının neye benzediğini merak edenlere eşsiz bir fedakarlıkla hizmet verdi demek yanlış olmaz.
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 01:20
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 398 izlenme - 2 yıl önce Yürek yemiş Steve-O ve Partyboy bu sefer de Afrika'da Zebra kılığına girip aslanların arasına dalmaktadır, sonuç: Yine zor kurtardılar...
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 01:52
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 165 izlenme - 2 yıl önce Jackass'in Steve-O'su bildiğimiz gibi. Yapılmayacak ne kadar iş varsa hepsini yapan çılgın adam bu defa da kafayı fişeklere taktı.
Steve-O - Ölü Şakası 02:05
Steve-O - Ölü Şakası 245 izlenme - 2 yıl önce Jackass'den tanıdığımız Steve-O videonun başında hepimizin küçükken yaptığı bir denge oyununa başlayıp sonrasına oyunu bir üst seviyeye çıkarıyor.Daha sonra başlayan şakada aldığı reaksiyonlarda görülmeye değer enfes bir video olmuş.
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 02:57
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 145 izlenme - 1 yıl önce Jackass'den tanıdığımız Steve iş başında. Plajda güneşlenen insanların üzerlerine yapay penis ile su damlatan adam insanlara kısa süreli de olsa bir şok yaşatıyor.
Killer Karaoke - Korku Yolu 03:06
Killer Karaoke - Korku Yolu 286 izlenme - 2 yıl önce Yarışmanın olayı; yürürken önüne ne çıkarsa çıksın şarkıyı söylemeyi bırakmadan yürümeye devam etmelidir yarışmacı. Güzel sesli yarışmacımızın performansını izliyoruz.
Yaşlıya Saygının Dozunu Aşmak 00:46
Yaşlıya Saygının Dozunu Aşmak 199 izlenme - 2 yıl önce Bizlere hep Batı'nın ahlaksız olduğu anlatıldı. Gerçekten de öyle mi? İşte cevabı.
Sıcak Zemine Çıplak Poposuyla Oturmaya Çalışan Steve-O 02:30
Sıcak Zemine Çıplak Poposuyla Oturmaya Çalışan Steve-O 79 izlenme - 1 yıl önce Jackass Steve-O'dan her zamanki gibi gereksiz ama eğlenceli bir deneme. Steve'in yumurta pişiren metal zemine poposunun açık yeriyle oturma deneyini izliyoruz.
Steve-O - Oksijensiz Yaşam Mümkün müdür? 00:44
Steve-O - Oksijensiz Yaşam Mümkün müdür? 122 izlenme - 2 yıl önce İnsanoğlunun uzay seyahatlerinin arttığı şu günlerde Amerikalı bilim adamı Steve-O ekibiyle geliştirdiği astronotlar için alternatif havalandırma sistemini test ediyor.
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 03:08
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 89 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 01:50
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 72 izlenme - 3 yıl önce Jackass ekibinin en yürekli üyelerinden Steve-O, tatil için gittiği Peru'da da rahat durmadı. Sörf yapmak için gittiği sahilde kıyıya vurmuş denizanalarını gören Steve-O, Jackass'e yakışır kareler sergiledi. Kıyıya vurmuş denizanalarının üzerine atlayan ve hatta onları kafasının üzerine bir şapka gibi koyan Steve-O, denizanalarının verdiği acıya hiç aldırmadı. Steve-O, denizanası sokmasının neye benzediğini merak edenlere eşsiz bir fedakarlıkla hizmet verdi demek yanlış olmaz.
Steve-O'lu Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 01:19
Steve-O'lu Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 20 izlenme - 1 yıl önce Dude Sons ekibi en çok sevdiği oyunlardan birini Jackass'ten tanıdığımız Steve-O ile yeniden gerçekleştirdi. 360 derecelik kayıt teknolojisini de kullanan ekibin acı dolu oyununu izliyoruz.
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 01:52
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 7 izlenme - 2 yıl önce Jackass'in Steve-O'su bildiğimiz gibi. Yapılmayacak ne kadar iş varsa hepsini yapan çılgın adam bu defa da kafayı fişeklere taktı.