Hoşgeldiniz!

steve o

Jackass 3D -  Boklu Kokteyl 02:31
Jackass 3D - Boklu Kokteyl 1.881 izlenme - 2 ay önce Jackass 3D filmininin en iğrenç sahnelerinden biri.Tabi nerde iğrençlik varsa Steve-O ordadır.Elemanı bok dolu tuvalet kabinine oturtup fırlatıyorlar aşağı düşerkende zaten tam bir bok şöleni yaşanıyor.Nice ergenler uyarılara rağmen bunlara özenip kendilerini harcadı. Neyse iyi seyirler efendböoarrkkkk
Jackass 2 - At Spermi İçmek 02:05
Jackass 2 - At Spermi İçmek 4.208 izlenme - 3 yıl önce 2006 yılında çekilmiş Amerikan reality filmi Jackass 2'den bir sahneyi izliyoruz. Atlar çiftleştirildikten sonra Chris Pontius spermin tadına bakıyor.
Steve O - Göt Acısı 02:13
Steve O - Göt Acısı 902 izlenme - 3 yıl önce Jackass'ten tanıdığımız Steve-O, wee-man'a ardını tokatlattırıyor. Steve-O ya yakın çekim yapıldığında bakarsanız ne kadar yaşlandığını görüp, kendinizinde ne kadar yaşlandığını farkedebilirsiniz. Daha düzgün işler yapabilirdi ama 3 kuruşluk youtube geliri için koşturuyor şuan.
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 01:20
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 812 izlenme - 3 yıl önce Yürek yemiş Steve-O ve Partyboy bu sefer de Afrika'da Zebra kılığına girip aslanların arasına dalmaktadır, sonuç: Yine zor kurtardılar...
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 01:50
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 549 izlenme - 3 yıl önce Jackass ekibinin en yürekli üyelerinden Steve-O, tatil için gittiği Peru'da da rahat durmadı. Sörf yapmak için gittiği sahilde kıyıya vurmuş denizanalarını gören Steve-O, Jackass'e yakışır kareler sergiledi. Kıyıya vurmuş denizanalarının üzerine atlayan ve hatta onları kafasının üzerine bir şapka gibi koyan Steve-O, denizanalarının verdiği acıya hiç aldırmadı. Steve-O, denizanası sokmasının neye benzediğini merak edenlere eşsiz bir fedakarlıkla hizmet verdi demek yanlış olmaz.
Steve-O'dan Meme Arasına Basket Atma 01:24
Steve-O'dan Meme Arasına Basket Atma 141 izlenme - 1 yıl önce Jackass'in efsane isme Steve-o kişisel Youtube hesabından yayınladığı videolar ile de adından sıkça söz ettiriyor. Mazosizm'in zirvesindeki adam daha önce Laura Lux ile gerçekleştirdiği meme arasına basket olayını şimdi Laci Kay Somers ile gerçekleştirdi.
Steve-O - Ölü Şakası 02:05
Steve-O - Ölü Şakası 302 izlenme - 3 yıl önce Jackass'den tanıdığımız Steve-O videonun başında hepimizin küçükken yaptığı bir denge oyununa başlayıp sonrasına oyunu bir üst seviyeye çıkarıyor.Daha sonra başlayan şakada aldığı reaksiyonlarda görülmeye değer enfes bir video olmuş.
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 01:52
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 177 izlenme - 3 yıl önce Jackass'in Steve-O'su bildiğimiz gibi. Yapılmayacak ne kadar iş varsa hepsini yapan çılgın adam bu defa da kafayı fişeklere taktı.
Killer Karaoke - Korku Yolu 03:06
Killer Karaoke - Korku Yolu 322 izlenme - 3 yıl önce Yarışmanın olayı; yürürken önüne ne çıkarsa çıksın şarkıyı söylemeyi bırakmadan yürümeye devam etmelidir yarışmacı. Güzel sesli yarışmacımızın performansını izliyoruz.
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 02:57
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 150 izlenme - 3 yıl önce Jackass'den tanıdığımız Steve iş başında. Plajda güneşlenen insanların üzerlerine yapay penis ile su damlatan adam insanlara kısa süreli de olsa bir şok yaşatıyor.
Yaşlıya Saygının Dozunu Aşmak 00:46
Yaşlıya Saygının Dozunu Aşmak 231 izlenme - 3 yıl önce Bizlere hep Batı'nın ahlaksız olduğu anlatıldı. Gerçekten de öyle mi? İşte cevabı.
Steve-O - Oksijensiz Yaşam Mümkün müdür? 00:44
Steve-O - Oksijensiz Yaşam Mümkün müdür? 156 izlenme - 3 yıl önce İnsanoğlunun uzay seyahatlerinin arttığı şu günlerde Amerikalı bilim adamı Steve-O ekibiyle geliştirdiği astronotlar için alternatif havalandırma sistemini test ediyor.
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 03:08
Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi 91 izlenme - 4 yıl önce Elektrik Şoku Eşliğinde Şarkı Söyledi
Sıcak Zemine Çıplak Poposuyla Oturmaya Çalışan Steve-O 02:30
Sıcak Zemine Çıplak Poposuyla Oturmaya Çalışan Steve-O 84 izlenme - 3 yıl önce Jackass Steve-O'dan her zamanki gibi gereksiz ama eğlenceli bir deneme. Steve'in yumurta pişiren metal zemine poposunun açık yeriyle oturma deneyini izliyoruz.
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 01:50
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 79 izlenme - 4 yıl önce Jackass ekibinin en yürekli üyelerinden Steve-O, tatil için gittiği Peru'da da rahat durmadı. Sörf yapmak için gittiği sahilde kıyıya vurmuş denizanalarını gören Steve-O, Jackass'e yakışır kareler sergiledi. Kıyıya vurmuş denizanalarının üzerine atlayan ve hatta onları kafasının üzerine bir şapka gibi koyan Steve-O, denizanalarının verdiği acıya hiç aldırmadı. Steve-O, denizanası sokmasının neye benzediğini merak edenlere eşsiz bir fedakarlıkla hizmet verdi demek yanlış olmaz.
Steve-O'lu Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 01:19
Steve-O'lu Bacak Arasına Tahterevalli ile Vurma Oyunu 34 izlenme - 2 yıl önce Dude Sons ekibi en çok sevdiği oyunlardan birini Jackass'ten tanıdığımız Steve-O ile yeniden gerçekleştirdi. 360 derecelik kayıt teknolojisini de kullanan ekibin acı dolu oyununu izliyoruz.