Hoşgeldiniz!

steveo

Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurma - Steve-O 02:06
Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurma - Steve-O 3.212 izlenme - 3 yıl önce Jackass üyesi olarak tanıdığımız steve-o, herkesçe merak edilen havalı tabanca ile vurulduğunda mermi içeri ne kadar girer sorusunun yanıtını arıyor gibi
Steve-O - Ölü Şakası 02:05
Steve-O - Ölü Şakası 302 izlenme - 3 yıl önce Jackass'den tanıdığımız Steve-O videonun başında hepimizin küçükken yaptığı bir denge oyununa başlayıp sonrasına oyunu bir üst seviyeye çıkarıyor.Daha sonra başlayan şakada aldığı reaksiyonlarda görülmeye değer enfes bir video olmuş.
Killer Karaoke - Korku Yolu 03:06
Killer Karaoke - Korku Yolu 322 izlenme - 3 yıl önce Yarışmanın olayı; yürürken önüne ne çıkarsa çıksın şarkıyı söylemeyi bırakmadan yürümeye devam etmelidir yarışmacı. Güzel sesli yarışmacımızın performansını izliyoruz.
Karaoke Yarışmasında Yılanla Korkutmak 02:42
Karaoke Yarışmasında Yılanla Korkutmak 108 izlenme - 3 yıl önce Steve-O reyizin sunuculuğu yaptığı bir programdan normal görüntüler beklememiz zaten saçma olurdu. Yarısmanın tek kuralı her ne olursa olsun şarkıya devam etmen. Düşman başına bir durum. Türkiyede böyle şeyleri zamanında Acun'da yapardı ama artık ufak balık kovalamıyor kendisi.
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 01:52
Steve-O'dan Havai Fişeklerle Gece Gece Delirmeceler 177 izlenme - 3 yıl önce Jackass'in Steve-O'su bildiğimiz gibi. Yapılmayacak ne kadar iş varsa hepsini yapan çılgın adam bu defa da kafayı fişeklere taktı.
Steve-O - Hayranlarla Fotoğraf Çektirmek 02:36
Steve-O - Hayranlarla Fotoğraf Çektirmek 108 izlenme - 3 yıl önce Jackess'ten tanıdığımız Steve-O hayranlarıyla fotoğraf çektirirken onlara ufak bir süpriz yapıyor. Yoruma yapma, beqen qeç