Hoşgeldiniz!

stifler

Amerikan Pastası 3 - Dans Sahnesi (2003) 02:53
Amerikan Pastası 3 - Dans Sahnesi (2003) 3.186 izlenme - 9 ay önce Amerikan Pastası filminin efsane sahnelerinden biri.Stifler ile Gayın karşılıklı dans atışmalarını izliyoruz.Şarkılar sırasıyla: Michael Sembello - Maniac Belinda Carlisle - Heaven Is A Place On Earth Eurythmichs - Sweet Dreams Venus - Banarama Duran Duran - The Reflex
Metin2 Eternal Loncasi 05:04
Metin2 Eternal Loncasi 8.676 izlenme - 10 yıl önce
Aşkın Hikayesi 03:01
Aşkın Hikayesi 6.401 izlenme - 11 yıl önce güsel hikaye
Dj Marko Stifler (House Electro Sensation White Megamix 2011) 10:04
Dj Marko Stifler (House Electro Sensation White Megamix 2011) 858 izlenme - 7 yıl önce Dj Marko Stifler (House electro Sensation White Megamix 2011)
derin mevzu stifler 03:28
derin mevzu stifler 376 izlenme - 8 yıl önce sessiz seviyorum seni ! güneşin dogması bulutların dağılması gibi.. sessiz seviyorum sni çiçeğin açması yagmurun durması karın erimesi gibi.. sessiz seviyorum seni azrailin can alması umutların yıkılması gibi.. sessiz seviyorum seni yapragın düşmesi bebegin küsmesi gibi.. gözyaşının yanaga düşmesi gibi.. şimdi söy.........le seviyorum diye haykırayımmı .. yoksa sessizmi seveyim seni.
dj marko stifler house electro sensation white megamix 2011 10:04
dj marko stifler house electro sensation white megamix 2011 580 izlenme - 7 yıl önce dj marko stifler house electro sensation white megamix 2011
Three Doors Down - Be Like That American Pie 04:20
Three Doors Down - Be Like That American Pie 821 izlenme - 7 yıl önce american pie screens
Yalansız Sevdim Stifler 04:33
Yalansız Sevdim Stifler 154 izlenme - 8 yıl önce ben mi oldum şimdi tek suçlu sevgili...sen verdin ayrılık emrini...hatırlıyor musun beraberdik kalkmıştık "sevda sahuruna" seninle ve "ölene kadar" demiştik bizim orucumuz...oysa sen küçük çocukların orucundan tutmuşsun meğer...sadece "öğlene kadar"...ve benim orucumu da sen bozdun ayrılık haberinle...sadece dört kelim...e..."ayrılık için iftar vakti..."
Fabricat Ft Stfiler - West Side Çek 02:36
Fabricat Ft Stfiler - West Side Çek 86 izlenme - 8 yıl önce www.myspace.com/fabricattt
Yankı  Senkron  Stifler - Yeraltın'da Anatomi 02:51
Yankı Senkron Stifler - Yeraltın'da Anatomi 39 izlenme - 7 yıl önce
Hilem Stifler  Lycan Stifler - Kalbimden Kulağına Hiitabe 02:43
Hilem Stifler Lycan Stifler - Kalbimden Kulağına Hiitabe 17 izlenme - 7 yıl önce
Stifler - Tank Gibi 2 (Güneyaka) 2015 02:37
Stifler - Tank Gibi 2 (Güneyaka) 2015 7 izlenme - 3 yıl önce Mp3 Download Linki: http://www.dosya.tc/server38/JDonww/S... Beat : Arda Gezer & Echo Mix & Mastering: Echo Adamlığımı bozmadım ondan uzaktım ortamdan Antep'te rapper diyen bir çok da korkak var Hala dedikodu edin sünepe korkaklar GüneYaka tank gibi kimseden korkmaz lan Rap buysa sar çekcem hepinizi mahvetcem Darp etcem rap varsa azmedip kaybetçen Sar baştan erkekçe çıkıp sende laf etcen Hiphop sıçar GüneYaka sike sike belletçem. Bi çok yerde isim ettim peşimden geçinmek istedin Moruk nerde kahpelik bu rapin içinde Şu rapi sikim çıkar için asla köpek olmadık ve Bizi tanır Antep bu GüneYaka Antep.. Ben yazar manyakça sen bakar aptalca Horoz peşinde koşmayı amcığına açıkla Bozuk sistemin içinden hayatı seyret Köpek kimse istemez ki pisliğine deymek!!! ----------------------------------------­----- Deyme pisliğime deyme Vur tekme kal yerde rap bizle gelme Ölüm ol gelme Yaşam ol gelme Sar baştan dinle Sar baştan dinle ----------------------------------------­---- Cümle alem gördü gör ki boynuz kulak öldürür Söz de kadim dostum için bikaç adam öldürür Yankı buldu aynı it köpekle diklenişi Komedisin her kapakla denk piyasa siklenişin Bedeninin tipi kayık tirip atar idol olur Yapılan bu ucubelik kimisine sanat olur Akıtılan o kan hiphop için kapatılan çene Karadamarı tıkatıp velediyle gavat olur Vur tekme kal yerde rap bizle gelme sen Cehennemden daha soğuk yerde bile gebersen Durma koş pause eder Beyin Bu Beyin Bu Track atın moruk hadi Fame bu Fame bu Ver ceza kes götü bağlayın kaçak iti Kuzu gibi velet söyle gaymısın fame mısın Madem sorun geliştirmek hiphopu tamam GüneYaka gibi moruk rapi koru o zaman!!!