Hoşgeldiniz!

Stoker Videoları İzle

Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 45.799 izlenme - 4 yıl önce Old Boy / İhtiyar Delikanlı filminin ünlü yönetmeni Park Chan-wook'ın İngilizce çektiği ilk İngilizce film olma özelliği taşıyan LANETLİ KAN, 26 Nisan'da vizyona giriyor. Babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatan filmin kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer alıyor.
Lanetli Kan Film Müziği - Becomes the Colour 04:40
Lanetli Kan Film Müziği - Becomes the Colour 3.685 izlenme - 4 yıl önce Lanetli Kan filminin orijinal müziği
Stoker Fragmanı 02:27
Stoker Fragmanı 2.431 izlenme - 5 yıl önce Stoker “Dracula”dan esinlenilen filmde “India” adlı bir kızı ve annesini, babası öldükten sonra “esrarengiz bir adam” olan amcası ziyarete geliyor..26 Nisan 2013'te vizyonda.
Lanetli Kan - Dans Sahnesi 01:45
Lanetli Kan - Dans Sahnesi 1.528 izlenme - 4 yıl önce Lanetli Kan filminin başrol oyuncuları Nicole Kidman ve Matthew Goode'nin yaptıkları dansın özel klibi.
Stoker - Fragman 2 01:00
Stoker - Fragman 2 397 izlenme - 4 yıl önce “Dracula”dan esinlenilen filmde “India” adlı bir kızı ve annesini, babası öldükten sonra “esrarengiz bir adam” olan amcası ziyarete geliyor..
Lanetli Kan: Masumiyetin Sonu (Stoker) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan: Masumiyetin Sonu (Stoker) - Türkçe Altyazılı Fragman 665 izlenme - 4 yıl önce Lanetli Kan: Masumiyetin Sonu (Stoker) / Türkçe Altyazılı Fragman
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 237 izlenme - 4 yıl önce Old Boy / İhtiyar Delikanlı filminin ünlü yönetmeni Park Chan-wook'ın İngilizce çektiği ilk İngilizce film olma özelliği taşıyan LANETLİ KAN, 26 Nisan'da vizyona giriyor. Babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatan filmin kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer alıyor.
Stoker Özel Klip Fragmanı 01:15
Stoker Özel Klip Fragmanı 266 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Matthew Goode, Nicole Kidman ve Mia Wasikowska gibi isimlerin yer aldığı dram gerilim türündeki Stoker filminin resmi özel klip fragmanı.
Lanetli Kan – Stoker – e Altyazılı FragmanıTürkç 02:08
Lanetli Kan – Stoker – e Altyazılı FragmanıTürkç 265 izlenme - 4 yıl önce Oldboy’un yönetmeni Chan-wook Park’ın İngilizce çektiği ilk film olma özelliğini taşıyan Stoker, babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India’nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatıyor. Senaryosu Wentworth Miller’a ait film 2013ün ilk çeyreğinde vizyona girecek.
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 102 izlenme - 2 yıl önce Old Boy / İhtiyar Delikanlı filminin ünlü yönetmeni Park Chan-wook'ın İngilizce çektiği ilk film olan LANETLİ KAN, 26 Nisan'da vizyona giriyor.
Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman 108 izlenme - 4 yıl önce Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman