Hoşgeldiniz!

stop motion

Shaun The Sheep 059 - Two's Company 07:00
Shaun The Sheep 059 - Two's Company 52.447 izlenme - 3 yıl önce Koyun Şaun İngiliz asıllı stop-motion tarzında animasyondur, yapımcı Aardman Animations, Birleşik Krallık'ta ilk gösterimi CBBC kanalında Mart 2007'dedir. İlk serisi dünya çapında bir başarı sayılır ve Aardman şu anda üçüncü bir dizi üretiyor.
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 05:19
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 48.766 izlenme - 2 yıl önce Amansız polis hiç affetmiyor. Yanlış yapan herkese ceza kesiyor. Çünkü trafik onun çalışma alanı. Herzaman önceden uyarısını yapıyor ve o kurallara uyulmasını bekliyor. Esasında bu kuralları kendi zevk ve keyfi için yapmıyor. Herkesin daha düzenli bir ortamda huzurlu yaşaması için yapıyor. Bakın bu bölümde neler oluyor Kaçamak yapıp oynamak isteyen küçük kurnaz max ne hale düşüyor.Polis arabasının yardım çağırabileceği birileri her zaman var. Bakın bu bölümde kimi çağırıyor.
Kütük Kesilirken Stop Motion Tekniğiyle Çekilmiş İlginç Görüntüler 01:40
Kütük Kesilirken Stop Motion Tekniğiyle Çekilmiş İlginç Görüntüler 3.478 izlenme - 3 ay önce Bu videolarda istenilen şeyleri hareket ettirmek, kafa karıştırıcı ve ilginç görüntüler elde etmek mümkün. Ancak Brett Foxwell, WoodSwimmer videosunda oldukça ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şimşek Mekkuin Animasyon Filmi | Stop Motion Tekniği İle hazırlanmış Disney Arabalar Filmi 10:22
Şimşek Mekkuin Animasyon Filmi | Stop Motion Tekniği İle hazırlanmış Disney Arabalar Filmi 5.121 izlenme - 2 yıl önce Disney arabalar filminden şimşek mekkuin ile hazırlanmış stop motion animasyon filmi. Videonun devamında şimşek mekkuinin play doh oyun hamuru ile nasıl yapıldığını izleybilirsiniz.
Kinder Sürpriz Yumurta Açımı - Stop Motion Animasyon 01:19
Kinder Sürpriz Yumurta Açımı - Stop Motion Animasyon 5.102 izlenme - 3 yıl önce Kinder sürpriz Şirinler oyuncak serisi yumurtamızı Stop Motion tekniği ile açıp kısa bir animasyon film haline getirdik. İyi seyirler! :) Oyuncak TV kanalımızda sürpriz yumurta videoları, birbirinden güzel oyun hamuru videoları ve çeşitli oyuncak videoları izleyebilirsiniz! Kanalımızda her hafta yeni videolar yayınlanmaktadır. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;) Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/oyuncaktv Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/oyuncaktv Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/oyuncak_tv Oyuncak TV Blog: http://oyuncaktvblog.blogspot.com sürpriz yumurtalar sürpriz yumurta açımı kinder sürpriz yumurta stop motion
Resimli Anlatım ile Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi | Stop Motion 02:01
Resimli Anlatım ile Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi | Stop Motion 2.047 izlenme - 2 yıl önce Honda'nın motor üreticisi bir firmayken nasıl otomobil üretimine geçtiğini stop motion tekniğini kullanarak çizim ile anlattı. Videoda, teknisyenlerin garajdan bir bisiklet yapımıyla başlayan hikayenin ilkel bir motosiklete ve ardından otomobile nasıl dönüştüğünü anlatıyor, ve belki de uzaya...
Grease - Summer Nights Lego Stop Motion Animation 03:57
Grease - Summer Nights Lego Stop Motion Animation 1.694 izlenme - 6 yıl önce grease - summer nights lego stop motion animation
Stop Motion Tekniği ile Kekten Super Mario Oyunu 01:11
Stop Motion Tekniği ile Kekten Super Mario Oyunu 660 izlenme - 2 yıl önce Gamerboy Media animatörü ve film yapımcısı Aron Mani, stop motion tekniği ile hazırladığı super mario pastasını animasyon haline getirdi. Videonun çekimi yaklaşık 1 hafta sürdü.
Bir Animasyonun Yaratılma Süreci 01:10
Bir Animasyonun Yaratılma Süreci 354 izlenme - 3 yıl önce Time Lapse Görüntüler İle Bir Animasyonun Yaratılma Süreci Bir animasyonun yaratılma sürecine stop motion görüntüler ile tanıklık ediyoruz.
Şekilden Şekile Giren Peçete 01:40
Şekilden Şekile Giren Peçete 230 izlenme - 3 yıl önce El becerisi ve mükemmel kağıt sanatı... Origami, isminden de anlaşılacağı gibi "Kağıt Katlama Sanatı" ancak, hayatın her alanında katlanabilen her türlü malzemeye esin kaynağı olmuş. İşte, katlamayla oluşan bin bir çeşit figür...
Stop Motion Rubiks Cube 01:10
Stop Motion Rubiks Cube 561 izlenme - 9 yıl önce
Stop Motion Bir Arabanın Kaplanması 01:57
Stop Motion Bir Arabanın Kaplanması 158 izlenme - 3 yıl önce Golf modeli bir aracın kaplanmasını kaydedilerek ve bize stop motion olarak sunuluşunu izlerken hayran kalmamak elde değil.
Mutlaka İzlemeniz Gereken 15 Yaratıcı Stop Motion Çalışması 02:40
Mutlaka İzlemeniz Gereken 15 Yaratıcı Stop Motion Çalışması 93 izlenme - 3 yıl önce Durağan haldeki 3 boyutlu objelere, arka arkaya çekilen fotoğrafların birleşimi sonucu hareket ediyormuş izlenimi verilen "Stop Motion" tekniğinin tarihi 1800 yılların sonuna kadar dayanıyor. Bu zamana kadar, kısa ve uzun metrajlı hallerini izlediğimiz "Stop Motion" animasyonları; Vine, Instagram ve buna benzer saniyelik video paylaşımlarının yapılabildiği sosyal medya araçlarının hayatımıza girmesiyle birlikte daha popüler hale gelmiştir. 15 adet stop motion animasyonlarını sizler için derledik efenim.
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 02:01
Araba Teknolojisinin Evrimsel Değişimi 62 izlenme - 2 yıl önce Honda'nın motor üreticisi bir firmayken nasıl otomobil üretimine geçtiği stop motion tekniği kullanılarak çizim ile anlatılmış.
Stop Motion Balkabağı 00:55
Stop Motion Balkabağı 80 izlenme - 5 yıl önce Bu harika animasyonu yapmak için yaklaşık 400 balkabağı kullanıldı! Muhteşem değil mi?
T-Shirt Savaşları 03:47
T-Shirt Savaşları 51 izlenme - 3 yıl önce 2 tane genç arkadaşın 2 günde yaptıkları bu videoyu size sunuyorum, gerçekten çok zahmetli bir iş bir o kadarda eğlenceli her ikisini de kutluyorum iyi seyirler.
Her Morning Elegance - Oren Lavie 03:36
Her Morning Elegance - Oren Lavie 39 izlenme - 2 yıl önce Herhalde bu kadar muhteşem bir stop motion video yapılmamıştır şimdiye dek. Sadece stop motionla ne türlü harikalar yaratılabileceğini görmüyoruz.. fevkalade bir tasarım ve öykü de mevcut. Ne desem kifayetsiz..
Kağıt Savaşları 06:06
Kağıt Savaşları 43 izlenme - 3 yıl önce Hayvanları canlı canlı pişirmeleriyle, malafat festivalleri ile tanıdığımız capon milletinin aslında alayının sykodelik olmadığını bazılarının evde tek başına kaldığında iyi işler çıkardığını göreceğiz. Tuhaf filmleriyle beynimizi eriten caponlar stop motion tekniği ile ortaya güzel bir eser çıkartmış. Özet geçersek her şey 250 gram için...
ParaNorman (2012) – Kamera Arkası 01:32
ParaNorman (2012) – Kamera Arkası 92 izlenme - 5 yıl önce Stop motion tekniğiyle çekilen ‘Paranorman’ filminin karakteri Norman nasıl mı yapıldı?