Hoşgeldiniz!

Strateji Oyunları Videoları İzle

Gizem Avcıları İş Başında 2 Oyununun Oynanış Videosu 05:37
Gizem Avcıları İş Başında 2 Oyununun Oynanış Videosu 64.056 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/gizem-avcilari-is-basinda-2.html Strateji Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/ Çizgi Film kahramanlarımızın Gizem görevine çıktığını öğrenecek olan siz oyuncularımız videoda izlemiş olduğunuz işlemleri yaparak dostlarımıza yardımcı olacak ve bir gizemi çözmeye çalışacaksınız.
Habbo Beta Batuhan Vs Melis198 10:00
Habbo Beta Batuhan Vs Melis198 6.617 izlenme - 2 yıl önce Habbo Beta'nın Aşkı Büyük Olur Macera Dolu Bir Oyun Serüvenine Ne Dersiniz? Batuhan Ve Melis'in Aşkı.. Sürükleyici Bir Oyun Oldu. Bizi Takip Etmeye Devam Edin.
Jöle Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır 01:47
Jöle Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır 376 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/jole-patlatma.html Strateji Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/ Oldukça sevimli jölelerimizin patlatma oyununda onların birbirlerine aynı renklerini yan yana denk getirerek patlamalarını sağlayacak ve puanlarınızı kazanarak sonraki zorlu bölümlere geçiş yapabileceksiniz.
Çapraz Dama Oyununun Tanıtım Videosu 01:33
Çapraz Dama Oyununun Tanıtım Videosu 244 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna Http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/capraz-dama.html strateji Oyunları Oyna Http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/ zeka Ve Beyin Jimnastiği Yapılmakta Olan Dama Oyunlarından Birisi Olan Çapraz Dama Oyununa Sizlerde Yukarıdaki Linklerimizi Kullanarak Giriş Yapabilir Ve Rakipleriniz İle Dama Keyfini Doyasıya Çıkarabilirsiniz.
Metin2 Bot Kullananlar 00:29
Metin2 Bot Kullananlar 323 izlenme - 4 yıl önce Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore'de yayına başladı.[5]2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı. Oyunun Türkiye sunucularında toplam 45 sunucu bulunmaktadır.
Tatlı İntikam Oyununun Tanıtım Videosu 04:13
Tatlı İntikam Oyununun Tanıtım Videosu 161 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/komik-oyunlar/tatli-intikam.html Komik Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/komik-oyunlar/ Sinirli bir yapıya sahip olan aile babası karakterimizin ailesine bir şaka yapabilmesi için ona yardımcı olacak ve korkutma görevinde karakterimizin ne kadar korkunç olabileceğini kanıtlayabileceksiniz.
Top 10: En Başarılı Strateji Oyunları 06:34
Top 10: En Başarılı Strateji Oyunları 116 izlenme - 2 yıl önce Bu Haftaki Top 10 Listemizi En Başarılı Bulduğumuz Strateji Oyunlarından Oluşturduk. Multiplayer ..
Lego Lord Of The Ring Oyununun Tanıtım Videosu 01:24
Lego Lord Of The Ring Oyununun Tanıtım Videosu 152 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/lego-lord-of-the-ring.html Strateji Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/ Sitemizde oyuncularımız için yayınlamış oduğumuz oyunda savaş keyfini doyasıya çıkarmak için yukarıdaki linklerimizi kullanmanız yeterli olacaktır.
En İyi 5 Strateji Oyunu 05:18
En İyi 5 Strateji Oyunu 34 izlenme - 1 yıl önce TheOddSons olarak "En İyi 5" serimizin ilk amatör videosunu hazırladık. Bu liste normalde mutlaka kişiden kişiye değişecektir ama biz listeyi strateji oyunlarının popülerlik derecesine göre sıraladık. strateji oyunları pc
Strateji Oyunu 00:27
Strateji Oyunu 84 izlenme - 4 yıl önce Strateji oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunlar sizler için geliyor.
Max Payne 3: Yeni Seri #1 Biraz Oynamıştım 09:15
Max Payne 3: Yeni Seri #1 Biraz Oynamıştım 51 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Arkadaşlar yeni bir seri ile kaşınızdayız. Oyun Rockstars'ın Oyunlarının Arasında En Sevdiklerimden Biridir. Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın..
Strateji Oyunları 00:27
Strateji Oyunları 71 izlenme - 4 yıl önce Strateji severler bu oyunlara bayılacaksınız. Birbirinden eğlenceli onlarca strateji oyun
Vahşi Batı 1 Oyununu Oynama Videosu 03:23
Vahşi Batı 1 Oyununu Oynama Videosu 35 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna Http://www.oyunmoz.com/vahsi-bati-1/ strateji Oyunları Http://www.oyunmoz.com/strateji-oyunlari kendinizi Bir Hayvan Yetiştiricisi Olarak Hiç Düşündünüz Mü ? Tabi Bunun Avantajı Ve Dezavantajını Düşünerek Eğer Yapılacaksa Bu İşe Girişilmelidir. Oyunumuzda İse Hem Bir Kovboy, Hem De Vahşi Bir Batıda İyi Bir Silah Ustasını Canlandıracaksınız. Etrafınız Yerliler Ve Size Düşmanlarla Doludur. Bunlara Karşı Almanız Gereken Önlemler Vardır Oyunda. Eğer Titizlikle Yaparsanız, Düşmanlarınızın Sayısını Azaltarak Paranızın Üstüne Yenilerini Koyabilme İmkanını Da Elde Edebilirsiniz. Bulunduğunuz Bölgede Hayvan Çalma Olayları Çok Olduğu İçin Çoğu Kişi Artık Bunlardan Bıkarak Başka Yerlere Göç Etmeye Başlamışlardır. Sizler De Karakterimizi Canlandırarak, Hakkınızı Savunabilir, Gerekirse Onları Ortadan Kaldırmak İçin Elinizden Geleni Yapabilirsiniz.
Strateji Oyunları 00:21
Strateji Oyunları 37 izlenme - 4 yıl önce Strateji Oyunları
Strateji Oyunları 00:27
Strateji Oyunları 34 izlenme - 4 yıl önce Strateji Severler Bu Oyunlara Bayılacaksınız. Severek Oynayacağınız Onlarca Strateji Oyunu.
Rising Cities - Çekirge 2. Bölüm - Keskin Bıçak55 43:26
Rising Cities - Çekirge 2. Bölüm - Keskin Bıçak55 20 izlenme - 2 yıl önce Bütün simülasyon ve strateji oyunu tutkunlarına yönelik ücretsiz oyun Rising Cities'de en güçlü belediye başkanı ol! Metropolün seni bekliyor! Rising Cities tarayıcı oyunu, stratejik hesaplama ve planlama becerisi gerektirir. Belediye başkanlığına lâyık olduğunu göster ve şehrin gelişmesini sağlayacak gereklerle başa çık. Ülkenin ormanlık ve çayırlık bir bölgesini bayındır bir metropole dönüştürmek, geçimini ve idaresini sağlamak senin görevin. Bir inşaat oyunu olan Rising Cities, modern strateji oyunlarının bütün öğelerini barındırır: uzun vadeli ve ileriye dönük planlama yap!
Strateji Oyunları 00:27
Strateji Oyunları 25 izlenme - 4 yıl önce Strateji Severler Bu Oyunlara Bayılacaksınız.
En Ünlü Strateji Oyunları Hangileridir? 00:55
En Ünlü Strateji Oyunları Hangileridir? 11 izlenme - 2 yıl önce Eğer sıkı bir oyuncuysanız, zaman içerisinde oyun dünyasında bazı trendlerin piyasayı ele geçirdiğini, bazı türlerin bazı dönemlere damga vurduğunu görürsünüz. Call of Duty 4: Modern Warfare’in çıkışından sonra geçen (ve hâlâ kısmen devam eden) seneler içerisinde her yerin askeri FPS’lerle dolması, ya da Diablo serisinin akıl almaz başarısından sonra bir anda “Klik klik” seslerinin tüm dünyayı doldurması buna örnektir. Ama aynı zamanda madalyonun bir de öteki tarafı vardır. Bazı türler de zaman içerisinde kaybolurlar. Hiçbir oyun türü tamamen ölmez (en azından oyuncu camiasında bu nostalji açlığı mevzubahis olmaya devam ettikçe), ama bazı seneler o türe dair sağlam bir örnek bulmak için aylar beklemeniz gerekebilir. Gerçek zamanlı stratejiler son zamanlarda biraz öyleler. Westwood EA bünyesinde kaybolduğundan ve Ensemble kapanıp, Blizzard en ünlü GZS serilerinden birini MMO diyarına taşıdığından beri
Strateji Oyunları 00:25
Strateji Oyunları 21 izlenme - 4 yıl önce Strateji Severlerin İlgisini Çeken Binlerce Oyun
Flash Oyun- Necronator 2 Bölüm 1 Part 1 02:46
Flash Oyun- Necronator 2 Bölüm 1 Part 1 5 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar kanalım yenidir. Ama Bandicam kulladığım için ses yok. Bunun için afedersiniz. İyi bir başlangıç yapmışım,iyi seyirler