Hoşgeldiniz!

su altında

Gizem Karaca Röportajı | Pazar Sürprizi | 02 Kasım 2014 04:45
Gizem Karaca Röportajı | Pazar Sürprizi | 02 Kasım 2014 15.854 izlenme - 3 yıl önce "Gizem Karaca su altındaki öpüşme sahnelerini öve öve bitiremedi!" Gizem Karaca ilk sinema deneyimi olan 'Seni Seviyorum Adamım' filmiyle ilgili Show TV'de yayınlanan Pazar Sürprizi programına röportaj verdi. Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerini paylaştığı “Seni Seviyorum Adamım” içinizi titretecek aşk hikayesiyle 21 Kasım’da seyirciyle buluşuyor... http://www.izlesene.com/seniseviyorumadamim http://seniseviyorumadamim.com/ https://www.facebook.com/seniseviyorumadamim https://twitter.com/ADAMIMfilm http://instagram.com/seniseviyorumadamimfilm Yönetmen Biray Dalkıran Yapımcı Galip Gültekin, Berk Sağlık, Sonku Gültekin Oyuncular Gizem Karaca, Barış Kılıç, Ayşen Gruda, Yıldız Kültür, Serhat Özcan, Asuman Dabak, Orçun Kaptan, Emre Koç, Aslı Omağ, Murat Serezli, Görkem Yeltan, Aslı Bankoğlu, Cemre Burcu Tosun, Hakan Türkşen, Gökçe Suyabatmaz, Kemal Erek, Kubilay Güleçoğlu, Erol Refikoğlu Seni Seviyorum, Adamım, Gizem Karaca Barış Kılıç video klip, Gizem Karaca fotoğrafları, Gizem Karaca Barış Kılıç öpüşme sahnesi, Gizem Karaca röportaj, Barış Kılıç röportaj, Gizem Karaca en güzel sahneler
 Su Altında Ateş Etmek 02:13
Su Altında Ateş Etmek 6.799 izlenme - 3 yıl önce Bir silahı açık hava yerine ondan 800 kat daha yoğun bir ortamda ateşlersek neler olur? Bu videoda su altında bir silah kullanarak merminin ateşlenmesi sonrasında olanları ve bu konunun fiziksel analizini öğreneceğiz.
İtfaiyeci Sam - Pontypandy Su Altında 08:39
İtfaiyeci Sam - Pontypandy Su Altında 4.206 izlenme - 3 yıl önce İtfaiyeci Sam'in Pontypandy Su Altında bölümü. İtfaiyeci Sam'in en iyi bölümlerini Türkçe ve tek parça olarak hemen izleyin. İtfaiyeci Sam (Özgün adıyla Fireman Sam), itfaiyecilik mesleğini ve birilerine yardım etmeyi çocuklara öğreten çizgi film. Olay örgüsü Nia Ceidiog ve Rob Lee tarafından yazılmıştır. 167 bölümden oluşmaktadır.
Su Altında Görüntülenen Godzilla Benzeri Kertenkele 01:46
Su Altında Görüntülenen Godzilla Benzeri Kertenkele 1.113 izlenme - 1 yıl önce Kuyruğunu sallayarak yüzen kertenkelenin görüntüsü adeta bir Godzilla'yı andırıyor. Galapagos Adaları yakınlarında yiyecek ararken görüntülenen hayvan şaşkınlık yarattı. Steve Winkworth isimli dalgıcın kaydettiği o görüntüleri izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Su Altında Katalog Çekim 02:53
Su Altında Katalog Çekim 4.225 izlenme - 8 yıl önce modellerin su altında muhteşem katalog çekimi..
su altında 10 gün 10 gece 01:13
su altında 10 gün 10 gece 4.255 izlenme - 8 yıl önce istanbul beylikdüzün'deki migros 30 ağustos etkinliklerinde başlayan su altında 10 gün 10 gece yaşayacak...
Su Altında Yumurta Kırmak 00:58
Su Altında Yumurta Kırmak 2.741 izlenme - 5 yıl önce
Su Altında Patlama 00:26
Su Altında Patlama 3.342 izlenme - 8 yıl önce su altında patlama
giden günleri olan kediye bu kedi rakip :) 02:24
giden günleri olan kediye bu kedi rakip :) 3.532 izlenme - 8 yıl önce daha çok uzar bu çokkk
su altında rekorun korkunç bedeli 01:09
su altında rekorun korkunç bedeli 2.561 izlenme - 8 yıl önce
Su Altında - Gangnam Style 04:12
Su Altında - Gangnam Style 1.130 izlenme - 5 yıl önce
Su Altında Disko 02:57
Su Altında Disko 926 izlenme - 4 yıl önce
Kadına Yapılan Şiddeti Su Altında Yaşatmak 01:47
Kadına Yapılan Şiddeti Su Altında Yaşatmak 99 izlenme - 5 ay önce Toplumsal konularda yaptığı çalışmalarla dikkat çeken su altı fotoğrafçısı Nejdet Demirtaş, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için Antalya’da dünya rekortmeni sporcuları kullanarak fotoğraf çalışması yaptı. Demirtaş, su altında çektiği fotoğraflarla hazırladığı ‘Ayna’ isimli fotoğraf sergisini İstanbul’da ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
su altında waka waka kafayı yemiş bunlar 00:19
su altında waka waka kafayı yemiş bunlar 1.609 izlenme - 7 yıl önce
Su Altında Harlem Shake Dansı 00:29
Su Altında Harlem Shake Dansı 1.270 izlenme - 4 yıl önce Su Altında Harlem Shake Çılgınlığı
Harlem Shake (su altı) 00:29
Harlem Shake (su altı) 1.263 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake (su altı)
su altında giden bir araba 01:26
su altında giden bir araba 1.069 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz demi izleyin
Su Altında Bikini Çekim! 02:33
Su Altında Bikini Çekim! 591 izlenme - 4 yıl önce Su Altında Bikini Çekim!
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 02:47
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 301 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel fotoğrafçı Brett Stanley, su altında direk dansı yapan dansçıların sergiledikleri gerçeküstü görüntüleri böyle kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
su altında kalma yarışması 03:33
su altında kalma yarışması 851 izlenme - 8 yıl önce su
Su Altında Rekorun Korkunç Bedeli !! 01:09
Su Altında Rekorun Korkunç Bedeli !! 943 izlenme - 8 yıl önce rekoru kırdı ama sunuçları baya ağır oldu
su altında hayat :) 00:19
su altında hayat :) 842 izlenme - 8 yıl önce ilginç
Su Altında Patlama Ve Tsunami 00:16
Su Altında Patlama Ve Tsunami 511 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
su altında bomba patlarsa! 00:16
su altında bomba patlarsa! 538 izlenme - 6 yıl önce su altında bomba patlarsa!
Dünya'da Su Altında Yapılabilecek En Tuhaf 8 Şey 01:20
Dünya'da Su Altında Yapılabilecek En Tuhaf 8 Şey 360 izlenme - 3 yıl önce Videomuzda su altında yapılabilecek 8 tuhaf şey sıralanmış. Listede Türkiye'yi de görmek sevindirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Su Altında Yumurta Kırılırsa Ne Olur? 00:55
Su Altında Yumurta Kırılırsa Ne Olur? 325 izlenme - 4 yıl önce İranlı Bir Öğretmen, Su Altında Kırılan Bir Yumurtanın Nasıl Bir Hal Alacağını Test Etti. endonezya'da Çalışan İranlı Bir Dalış Öğretmeni, Öğrencileriyle Önemli Bir Sorunun Yanıtını Aradı: "su Altında Bir Yumurta Kırarsanız Neler Olur?" öğrencileri İle Birlikte Dalış Yapan İranlı Öğretmen Yanlarında Getirdikleri Yumurtayı Denizin İçinde Kırdı. Yumurtanın Sarı Kısmı Hiçbir Şekilde Dağılmayarak "su Altında Bir Yumurta Kırarsanız Neler Olur?" Sorusunun Cevabı Öğrenilmiş Oldu.
Anakonda ile su altında yapılan müthiş mücadele 01:05
Anakonda ile su altında yapılan müthiş mücadele 126 izlenme - 2 yıl önce Anakonda ile su altında yapılan müthiş mücadele
Su Altında Ateş Etmek 02:13
Su Altında Ateş Etmek 274 izlenme - 2 yıl önce Bir silahı açık hava yerine ondan 800 kat daha yoğun bir ortamda ateşlersek neler olur? Bu videoda su altında bir silah kullanarak merminin ateşlenmesi sonrasında olanları ve bu konunun fiziksel analizini öğreneceğiz.
Okyanusun Derinlerinde  Muhteşen Yerçekimi Gösterisi 03:38
Okyanusun Derinlerinde Muhteşen Yerçekimi Gösterisi 225 izlenme - 2 yıl önce Fransız dalgıç tarafından çekilen kısa film harika görüntüler sunuyor. Okyanus içinde ağırlığın ve yerçekiminin ortadan kalktığını ve uzaydaki yerçekimsiz ortama benzer bir ortamın oluştuğunu gösteren dalgıç, akıntı içindeki sürüklenmesiyle de muhteşem hareketli görüntüler ortaya çıkarmış. Görüntüye herhangi bir deniz canlısının da girmemesi videonun denizde değil sanki uzayda çekildiği hissiyatını yaşatıyor.
Su altında harikalar yaratan minik kız 01:58
Su altında harikalar yaratan minik kız 92 izlenme - 1 yıl önce Su altında harikalar yaratan minik kız