Hoşgeldiniz!

su aygırı

Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 01:46
Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 7.892 izlenme - 4 hafta önce Japonya'da hayvanat bahçesini ziyarete gelen turist tayfası, belirli bir ücret karşılığı karpuz ile beslenen su aygırıların beslenme anlarına şahit oluyor. Bütün halindeki karpuzları tek hamlede darma duman eden hayvanların o enteresan görüntülerine şahit oluyoruz.
su aygırı aslanı yutuyor 00:25
su aygırı aslanı yutuyor 123.136 izlenme - 4 yıl önce
Aslan Karizmayı Fena Çizdirdi 01:51
Aslan Karizmayı Fena Çizdirdi 36.428 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'daki Ulusal parkta aslan su aygırına saldırdı. Ormanları kralı aslan işte bu noktada çok büyük bir hata yaptığını sonradan anladı.
su aygırı aslanları tınlamıyor 01:57
su aygırı aslanları tınlamıyor 90.852 izlenme - 5 yıl önce
Yavru Zebrayı Kurtarmak İsterken Öldüren Su Aygırı 01:07
Yavru Zebrayı Kurtarmak İsterken Öldüren Su Aygırı 23.274 izlenme - 1 yıl önce Vahşi yaşam fotoğrafçısı Roel van Muiden tarafından Güney Afrika'da çekilen bu kareler görenlerin yüreklerini burktu.Çamura saplanmış zebra yavrusu kurtarmak isteyen su aygırı zebrayı boynuzlarıyla havaya kaldırarak çamurdan kurtarıyor fakat
Sadece Osurmak İsteyen Su Aygırı 01:02
Sadece Osurmak İsteyen Su Aygırı 22.948 izlenme - 2 yıl önce osurmak isteyen su aygırı
oyun hamuru su aygırı yapımı 01:20
oyun hamuru su aygırı yapımı 1.096 izlenme - 5 ay önce bu videomda sizler için sudan çıkan su aygırı yapıyorum. Çok eğlenceli çalışma oldu. Umarım beğenirsiniz. Kanalımı takip etmeyi unutmayın. ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEY. İyi seyirler...
su aygırı antilopu timsahtan kurtarıyor 01:10
su aygırı antilopu timsahtan kurtarıyor 12.699 izlenme - 7 yıl önce yaman çıktın antilop
su aygırı 10 aslan gücünde 01:57
su aygırı 10 aslan gücünde 6.177 izlenme - 6 yıl önce su aygırı 10 aslan gücünde
Su Aygırı Gaz Çıkarırsa 01:02
Su Aygırı Gaz Çıkarırsa 3.698 izlenme - 3 yıl önce Su Aygırı Gaz Çıkarırsa
Su Aygırı Aslanın Kafasını Parçalıyor Aslan Ölüyor 01:50
Su Aygırı Aslanın Kafasını Parçalıyor Aslan Ölüyor 2.464 izlenme - 2 yıl önce Su Aygırı Aslanın Kafasını Parçalıyor Aslan Ölüyor
Aslanla Timsahın Yemek Savaşı 01:08
Aslanla Timsahın Yemek Savaşı 2.933 izlenme - 2 yıl önce Kenya'da ölü hipopotamı yemek için timsahla aslanın verdiği savaş
Aslanlar Su Aygırına Neler Yapıyor Öyle! 01:39
Aslanlar Su Aygırına Neler Yapıyor Öyle! 2.532 izlenme - 3 yıl önce Aslanlar Su Aygırına Neler Yapıyor Öyle!
Aslanlarda Korkar 00:32
Aslanlarda Korkar 734 izlenme - 1 yıl önce Yaptıkları av sonrası dinlenen aslan sürüsünün davetsiz iki ziyaretçisi hipopotam. Buralar bizim dercesine aslanların üzerine yürüyünce aslanlar için oradan uzaklaşmaktan başka çare kalmıyor.
su aygırı ve köpek dansı 01:04
su aygırı ve köpek dansı 2.666 izlenme - 5 yıl önce su aygırı ve köpek dansı
Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa.. 00:16
Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa.. 442 izlenme - 8 ay önce Karpuzu su aygırının ağzına atınca, su aygırı karpuzu bakın ne hale getiriyor.. 09.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa..' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kuruyu Fazla Kaçırınca Ben 00:15
Kuruyu Fazla Kaçırınca Ben 807 izlenme - 1 yıl önce Bence hem Kuru'yu hem Şimşek'i fazla kaçırmayacan aga, kaçırdın mı ahan da böyle hatta na böyle olursun.
Turbo Motorlu Su Aygırı 01:02
Turbo Motorlu Su Aygırı 741 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat Bahçesindeki Herkesi Şaşirtan Suaygırı Bu Videoda
Antilobu, Timsahtan Su Aygırı Kurtardı 00:58
Antilobu, Timsahtan Su Aygırı Kurtardı 806 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Kenya'nın Masai Mara bölgesinde çekildi. Aç bir timsah, nehri geçmekte olan antilobu yakaladı. Bunu gören bir su aygırı ise, uzun bir mücadelen...
Su Aygırı Gaz Çıkarırsa 00:38
Su Aygırı Gaz Çıkarırsa 1.188 izlenme - 3 yıl önce Su Aygırı Gaz Çıkarırsa
Sadece Osurmak İsteyen Su Aygırı 00:38
Sadece Osurmak İsteyen Su Aygırı 1.348 izlenme - 3 yıl önce Sadece Osurmak İsteyen Su Aygırı
Komiks Su Aygırı ve Köpek 01:03
Komiks Su Aygırı ve Köpek 620 izlenme - 2 yıl önce Nihat Can Kaymak Alperen Bayrak İçin Yaptı
Az Kalsın Yiyordu 00:58
Az Kalsın Yiyordu 1.160 izlenme - 3 yıl önce Read More About Kıller Hıppo On My Blog At
evcil su aygırı jessica 03:06
evcil su aygırı jessica 1.546 izlenme - 7 yıl önce evcil su aygırı jessica
Suaygırı Bale Yapıyor - BabyTV Türkçe 00:50
Suaygırı Bale Yapıyor - BabyTV Türkçe 605 izlenme - 1 yıl önce "Dans eden hayvanlar neşeli ve sevimli görüntüleriyle sizlerle Daha fazla çocuk şarkısı dinlemek ve daha fazla çizgi film izlemek için www.izlesene.com/cocuksarkilari www.izlesene.com/cizgifilmizle"
Su Aygırına Yem Oluyordu 00:41
Su Aygırına Yem Oluyordu 214 izlenme - 1 yıl önce Su aygırına yem oluyordu Fotoğraf çekimi ve tatil için Botsvana'da bulunan Chobe Nehri'ne giden turist, nehirde hız motoruyla giderken, arkasından kovalayan büyük su aygırı kameraya aldı. Kameraya yansıyan görüntüler gerçekten muhteşem.
Su Aygırı Karpuzu Bir Lokmada Yedi 00:14
Su Aygırı Karpuzu Bir Lokmada Yedi 206 izlenme - 12 ay önce Su Aygırı Karpuzu Bir Lokmada Yedi Su aygırı,(Lat. Hippopotamus amphibius). Çiftparmaklılar takımının, Hipopotamgiller familyasından bir hayvandır. 4 alt türü ile Sahra’nın güneyinde ve tüm Afrika’da göl ve ırmaklarda yaşar. Uzunlukları 4-5 m, kuyruk 50 cm, omuz yüksekliği 1.5 m, ağırlıkları 2.000-2.500 kg’dır. Filden sonra dört parmaklı hayvanlar içinde en büyüğüdür. Ağır gövdeli iri başlıdır. Ağız bölümünde dokunma fırçaları, gelişmiş çenelerinde silindirik büyük dişleri vardır. Çok değerli olan bu dişler nedeniyle çok avlanması neslinin tükenme tehlikesini doğurmuştur. Tüysüz çıplak derisi alt türlerine göre pembe kirli kırmızı, kahverengimsi, sarımsı, gri mavi ya da koyu gri renkler taşır. İyi yüzmesine ve 4-5 dakika dalabilmesine karşın sığ suları ve yumuşak kıyılan sever. Su bitkileriyle beslenen bir otoburdur. Yavruları tehlikede olmadığı sürece saldırgan değildir. Çok dayanıklı olduğundan derisinden yerliler kalkan yapımında yararlanır. Eti yenir. Su aygırıgiller, (Lat. Hippopotamidae). Omurgalı hayvanlardan Memeliler sınıfının, Çiftparmaklılar takımının, Gevişgetirmeyenler alt takımından bir familyadır. Omurgalıların en büyük hayvanlarındandırlar. Geviş getirmezler. Köpek dişleri uzamıştır. 4 ayak parmakları vardır. Baş, boyun ve beden yağ tabakaları ile kaplıdır, bütündür. Kuyruk çok küçüktür. Yüzerler, dalarlar ve besinlerini su bitkilerinden karşılayabildikleri sürece karaya çok seyrek çıkarlar. İki küçük kulağı birbirinden uzakta duran gözleri ve yukarı kalkık burun delikleri vardır. Bulunduğu bölgeye sulara, kıyılara ve geceleri otladığı ormana ya da bozkıra kendi pislik kokusunu salar. İki erkek aygır karşılaşınca önce dışkılarını salarlar ve sonra ağır yaralanmalarla sona eren (özellikle çiftleşme zamanı) kavgalar başlar. Dişi çiftleşmek isteğinde kuyruğu ile suyu karıştırır. Bir aile yaşamı yoktur. Dişiler yavruları ile en çok 50 başlık sürüler oluşturur. Çiftleşme, doğum ve yavrunun emzirilmesi suda yapılır. Gebelik süresi 8 aydır. Yeni doğan yavru yaklaşık 30 kg’dır. Köpek dişi fildişi gibi kullanılır.
35 Yıl Beklenen Yavru Gergedan 00:52
35 Yıl Beklenen Yavru Gergedan 237 izlenme - 1 yıl önce Danimarka'nın başkenti Kopenhag'daki hayvanat bahçesinde, 35 yıl aradan sonra bir gergedan doğdu... Kopenhag Hayvanat Bahçesi'nin yayımladığı görüntülerde, yavru gergedanın ilk titrek adımları görülüyor.
evden beslenen su aygırı 01:22
evden beslenen su aygırı 561 izlenme - 7 yıl önce evde olurmu ya
Suaygırı Ve Zebra - Çocuk Ve Robot, Çocuklar İçin 04:59
Suaygırı Ve Zebra - Çocuk Ve Robot, Çocuklar İçin 190 izlenme - 1 yıl önce Özellikle küçük çocukların bilişsel yeteneklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır, bu dizi öğrenme gelişimine yardımcı temel kavramları öğretir. Bu bölümde keşfetmek bir suaygırı bir zebra, bir diş fırçası, makas, bir fare ve tavuk. Yeni Çizgi Filmler yüklenince haberdar olmak için Abone olun.