Hoşgeldiniz!

su birikintisi

Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 00:20
Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 175.591 izlenme - 4 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Beraber Islandık Yağan Yağmurda 00:33
Beraber Islandık Yağan Yağmurda 1.828 izlenme - 5 ay önce Yağmur çamur demeyiz soluğu dışarda alırıız. Çocuklar su birikintilerinde clop clop oynamaya bayılır! Ben de bugün eğlenceye dahil olarak sırıl sıklam oldum!! Demir hiiç ıslanmazken ben nasıl o kadar ıslandım acaba?? Açık havada çocuklar o kadar çok şey öğreniyor ki... Yağmurun yüzüne değmesi bile duyularının gelişimi açısından çok değerli... Yağmurda yürümesi, şemsiye tutarken beden koordinasyonunu, dengesini sağlayabilmesi, motor gelişim açısından çok önemli kazanımlar aslında... Haydi o zaman biiir ikiii üüüççç dışarıııııı!!! #oynuyorumoynatiyorum
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.637 izlenme - 3 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 06:17
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 763 izlenme - 2 yıl önce Olayın Sri Lanka veya Vietnam'da geçtiği iddia ediliyor. Su birikintisinde balık avlayan insanlar bir yandan da yolda kalan arabalara yabancı olmadığımız bir şekilde yardımcı oluyorlar. O balıkların oraya nasıl geldiği benim açımdan meçhul. Bilen varsa söylesin.
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 00:43
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 347 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en pahalı arabalarından olan Lamborghini ile yolda birikmiş su birikintisine girince bakın ne oluyor.
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 01:24
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 537 izlenme - 3 yıl önce Aracı suya gömülen vatandaş gülme krizine girdi Kocaeli'nde aracıyla alt geçitte biriken suyun içine giren kişi, aracının kullanılamaz duruma geldiğini görünce gülme krizine girdi.Alınan bilgiye göre, İzmit Sanayi Mahallesi’nden geçmekte olan Kiraz Deresi, yağan sağanak yağmur nedeniyle taşınca derenin hemen yanında bulunan Karamürsel Caddesi sular altında kaldı. D-130 karayolunun altından geçen caddedeki su birikintilerini fark edemeyen Mehmet Kaya idaresindeki 77 EN 010 plakalı minibüs, su birikintisinin içine girince aracı arıza yaptı. Arızalanan aracıyla birlikte yaklaşık 6 saat boyunca su birikintisinin içinde mahsur kalan Mehmet Kaya, olay yerine çağırdığı tamircinin aracının ağır hasar gördüğünü söylemesi üzerine gülme krizine girdi. "SU BİRİKİNTİSİNİ FARK EDEMEDİK" Aracının kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Kaya, “Caddeye ilk girdiğimizde su birikintisini fark edemedik. Ne olduğunu da ciddi anlamda göremedik. Ondan dolayı arabayı ancak buraya kadar çıkartabildik. Şuanda çekicinin gelmesini bekliyoruz. İzmit’te ciddi anlamda alt yapı olmadığı için bu sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah yetkililer bir an önce fark eder. Biz mağdur olduk inşallah başkaları bu duruma düşmez” dedi. Arızalanan araç daha sonra olay yerine gelen çekici ile otoparka götürüldü.
İstemsiz Drift 00:47
İstemsiz Drift 505 izlenme - 3 yıl önce Pokemon izleyenler bilir, sikörtılın kabuğunun içine girerek deliklerinden döne döne su fışkırtma saldırısı (adını unuttum amk) vardı aynı ona benziyor...
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 00:28
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 152 izlenme - 2 yıl önce ee öyle sahaya böyle gol sevinci tabi, napsın adam kendince hem bu ne biçim saha amk demiş hem de gol sevincini yaşamış. aslında kalelerin önüne de hendek kazılırsa daha eğlenceli olabilir.
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 01:47
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 89 izlenme - 2 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nın ortasındaki pis su birikintisinde yaşlı bir adam, turistlerin gözü önünde elbisesini yıkadı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kıyafetini yıkayan adam, daha sonra elbisesini güneş gören bir yere götürerek kurutmaya çalıştı.
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 00:45
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 97 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş adam su birikintisine atladı.
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 00:33
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 79 izlenme - 3 yıl önce Karşılaştığı su birikintisinde oynayan sevimli bebek dengesini kaybedip suya düşüyor. O anları da annesi kameraya alıyor izliyoruz...
Su Birikintisinde Eğlencenin Dibine Vuran Çocuk 00:58
Su Birikintisinde Eğlencenin Dibine Vuran Çocuk 11 izlenme - 4 ay önce Çocukların dünyasına bakıyorum bulundukları her ortamda, renk arıyorlar, neşe arıyorlar, mutluluk arıyorlar. Bir şeyin iyi olup olmadığını en insani şekilde çocukların verdiği önyargısız tepkilerden anlamak mümkün.
Su Birikintisine Dalmak 01:21
Su Birikintisine Dalmak 76 izlenme - 4 yıl önce Su Birikintisine Dalmak
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 00:20
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 54 izlenme - 4 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 00:45
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 4 izlenme - 1 yıl önce İtalyan ekibi Napoli'nin yıldızları antrenmanda yağan yağmur sonrası oluşan su birikintisinde keyifli anlar yaşadı.