Hoşgeldiniz!

su birikintisi

Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 00:20
Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 175.568 izlenme - 3 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.588 izlenme - 2 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 06:17
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 521 izlenme - 1 yıl önce Olayın Sri Lanka veya Vietnam'da geçtiği iddia ediliyor. Su birikintisinde balık avlayan insanlar bir yandan da yolda kalan arabalara yabancı olmadığımız bir şekilde yardımcı oluyorlar. O balıkların oraya nasıl geldiği benim açımdan meçhul. Bilen varsa söylesin.
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 00:43
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 323 izlenme - 9 ay önce Dünyanın en pahalı arabalarından olan Lamborghini ile yolda birikmiş su birikintisine girince bakın ne oluyor.
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 01:24
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 424 izlenme - 2 yıl önce Aracı suya gömülen vatandaş gülme krizine girdi Kocaeli'nde aracıyla alt geçitte biriken suyun içine giren kişi, aracının kullanılamaz duruma geldiğini görünce gülme krizine girdi.Alınan bilgiye göre, İzmit Sanayi Mahallesi’nden geçmekte olan Kiraz Deresi, yağan sağanak yağmur nedeniyle taşınca derenin hemen yanında bulunan Karamürsel Caddesi sular altında kaldı. D-130 karayolunun altından geçen caddedeki su birikintilerini fark edemeyen Mehmet Kaya idaresindeki 77 EN 010 plakalı minibüs, su birikintisinin içine girince aracı arıza yaptı. Arızalanan aracıyla birlikte yaklaşık 6 saat boyunca su birikintisinin içinde mahsur kalan Mehmet Kaya, olay yerine çağırdığı tamircinin aracının ağır hasar gördüğünü söylemesi üzerine gülme krizine girdi. "SU BİRİKİNTİSİNİ FARK EDEMEDİK" Aracının kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Kaya, “Caddeye ilk girdiğimizde su birikintisini fark edemedik. Ne olduğunu da ciddi anlamda göremedik. Ondan dolayı arabayı ancak buraya kadar çıkartabildik. Şuanda çekicinin gelmesini bekliyoruz. İzmit’te ciddi anlamda alt yapı olmadığı için bu sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah yetkililer bir an önce fark eder. Biz mağdur olduk inşallah başkaları bu duruma düşmez” dedi. Arızalanan araç daha sonra olay yerine gelen çekici ile otoparka götürüldü.
İstemsiz Drift 00:47
İstemsiz Drift 486 izlenme - 2 yıl önce Pokemon izleyenler bilir, sikörtılın kabuğunun içine girerek deliklerinden döne döne su fışkırtma saldırısı (adını unuttum amk) vardı aynı ona benziyor...
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 00:28
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 132 izlenme - 1 yıl önce ee öyle sahaya böyle gol sevinci tabi, napsın adam kendince hem bu ne biçim saha amk demiş hem de gol sevincini yaşamış. aslında kalelerin önüne de hendek kazılırsa daha eğlenceli olabilir.
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 00:33
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 65 izlenme - 2 yıl önce Karşılaştığı su birikintisinde oynayan sevimli bebek dengesini kaybedip suya düşüyor. O anları da annesi kameraya alıyor izliyoruz...
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 01:47
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 46 izlenme - 1 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nın ortasındaki pis su birikintisinde yaşlı bir adam, turistlerin gözü önünde elbisesini yıkadı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kıyafetini yıkayan adam, daha sonra elbisesini güneş gören bir yere götürerek kurutmaya çalıştı.
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 00:45
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 60 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş adam su birikintisine atladı.
Yağmurlu Havada su birikintisinin üstünden... 00:06
Yağmurlu Havada su birikintisinin üstünden... 40 izlenme - 2 yıl önce Yağmurlu Havada su birikintisinin üstünden - yeni vine
Su Birikintisine Dalmak 01:21
Su Birikintisine Dalmak 72 izlenme - 3 yıl önce Su Birikintisine Dalmak
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 00:20
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 53 izlenme - 3 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Düşün Sen Düşün Nasıl Geçerim Diye 00:48
Düşün Sen Düşün Nasıl Geçerim Diye 25 izlenme - 2 yıl önce Düşün sen düşün nasıl geçerim diye ufacık su birikintisinden geçmeyi beceremeyen beceriksiz adam arkadan gelen 2 motorlu geçince dumur oluyor
Su Birikintisi Nasıl Aşılır? 00:20
Su Birikintisi Nasıl Aşılır? 32 izlenme - 3 yıl önce Genç Su Birikintisini En Havalı Şekilde Aşıyor. Ancak Siz Siz Olun Ülkemizde Bu Yöntemi Denemeyin.
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 00:45
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 3 izlenme - 7 ay önce İtalyan ekibi Napoli'nin yıldızları antrenmanda yağan yağmur sonrası oluşan su birikintisinde keyifli anlar yaşadı.