Hoşgeldiniz!

su birikintisi

Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 00:20
Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu! 175.615 izlenme - 5 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 00:30
Bir Kaşık Suda Kurbağalama Yüzmek 5.663 izlenme - 4 yıl önce Bu gençler öyle bir su birikintisinde yüzüyor ki, sizi çok şaşırtacak!
Beraber Islandık Yağan Yağmurda 00:33
Beraber Islandık Yağan Yağmurda 2.283 izlenme - 1 yıl önce Yağmur çamur demeyiz soluğu dışarda alırıız. Çocuklar su birikintilerinde clop clop oynamaya bayılır! Ben de bugün eğlenceye dahil olarak sırıl sıklam oldum!! Demir hiiç ıslanmazken ben nasıl o kadar ıslandım acaba?? Açık havada çocuklar o kadar çok şey öğreniyor ki... Yağmurun yüzüne değmesi bile duyularının gelişimi açısından çok değerli... Yağmurda yürümesi, şemsiye tutarken beden koordinasyonunu, dengesini sağlayabilmesi, motor gelişim açısından çok önemli kazanımlar aslında... Haydi o zaman biiir ikiii üüüççç dışarıııııı!!! #oynuyorumoynatiyorum
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 06:17
Yoldaki Su Birikintisinde Balık Avlamak 860 izlenme - 3 yıl önce Olayın Sri Lanka veya Vietnam'da geçtiği iddia ediliyor. Su birikintisinde balık avlayan insanlar bir yandan da yolda kalan arabalara yabancı olmadığımız bir şekilde yardımcı oluyorlar. O balıkların oraya nasıl geldiği benim açımdan meçhul. Bilen varsa söylesin.
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 00:43
Lamborghini İle Yolda Birikmiş Su Birikintisine Girmek 401 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en pahalı arabalarından olan Lamborghini ile yolda birikmiş su birikintisine girince bakın ne oluyor.
Çimenlerde Birikmiş Suda Çılgınca Eğlenen Köpek 00:21
Çimenlerde Birikmiş Suda Çılgınca Eğlenen Köpek 89 izlenme - 7 ay önce Çimenlerin arasında biriken suda bir çoğumuz böyle yapmak istiyoruz değil mi? Hadi itiraf edin. Keyifli seyirler...
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 01:24
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 581 izlenme - 3 yıl önce Aracı suya gömülen vatandaş gülme krizine girdi Kocaeli'nde aracıyla alt geçitte biriken suyun içine giren kişi, aracının kullanılamaz duruma geldiğini görünce gülme krizine girdi.Alınan bilgiye göre, İzmit Sanayi Mahallesi’nden geçmekte olan Kiraz Deresi, yağan sağanak yağmur nedeniyle taşınca derenin hemen yanında bulunan Karamürsel Caddesi sular altında kaldı. D-130 karayolunun altından geçen caddedeki su birikintilerini fark edemeyen Mehmet Kaya idaresindeki 77 EN 010 plakalı minibüs, su birikintisinin içine girince aracı arıza yaptı. Arızalanan aracıyla birlikte yaklaşık 6 saat boyunca su birikintisinin içinde mahsur kalan Mehmet Kaya, olay yerine çağırdığı tamircinin aracının ağır hasar gördüğünü söylemesi üzerine gülme krizine girdi. "SU BİRİKİNTİSİNİ FARK EDEMEDİK" Aracının kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Kaya, “Caddeye ilk girdiğimizde su birikintisini fark edemedik. Ne olduğunu da ciddi anlamda göremedik. Ondan dolayı arabayı ancak buraya kadar çıkartabildik. Şuanda çekicinin gelmesini bekliyoruz. İzmit’te ciddi anlamda alt yapı olmadığı için bu sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah yetkililer bir an önce fark eder. Biz mağdur olduk inşallah başkaları bu duruma düşmez” dedi. Arızalanan araç daha sonra olay yerine gelen çekici ile otoparka götürüldü.
İstemsiz Drift 00:47
İstemsiz Drift 506 izlenme - 3 yıl önce Pokemon izleyenler bilir, sikörtılın kabuğunun içine girerek deliklerinden döne döne su fışkırtma saldırısı (adını unuttum amk) vardı aynı ona benziyor...
Sokakta Duş Alan Adam 00:29
Sokakta Duş Alan Adam 24 izlenme - 3 ay önce Bir adam su birikintisine yakın yerde yürürken oradan geçen araçlar adamı baştan aşağı ıslattı. Duruma isyan eden adam ise amatör kameraya böyle yansıdı.
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 00:28
Sahada Yüzerek Gol Sevinci 160 izlenme - 3 yıl önce ee öyle sahaya böyle gol sevinci tabi, napsın adam kendince hem bu ne biçim saha amk demiş hem de gol sevincini yaşamış. aslında kalelerin önüne de hendek kazılırsa daha eğlenceli olabilir.
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 01:47
Su Birikintisinde Elbisesini Yıkayan Yaşlı Adam - Taksim 111 izlenme - 3 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nın ortasındaki pis su birikintisinde yaşlı bir adam, turistlerin gözü önünde elbisesini yıkadı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kıyafetini yıkayan adam, daha sonra elbisesini güneş gören bir yere götürerek kurutmaya çalıştı.
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 00:45
Su Birikintisine Atlayan Sarhoş Adam 99 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş adam su birikintisine atladı.
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 00:33
Su Birikintisine Düşen Sevimli Bebek 89 izlenme - 3 yıl önce Karşılaştığı su birikintisinde oynayan sevimli bebek dengesini kaybedip suya düşüyor. O anları da annesi kameraya alıyor izliyoruz...
Su Birikintisine Dalmak 01:21
Su Birikintisine Dalmak 76 izlenme - 5 yıl önce Su Birikintisine Dalmak
Bir Kürekle Koca Su Birikintisini Temizlemeye Çalışmak 00:57
Bir Kürekle Koca Su Birikintisini Temizlemeye Çalışmak 12 izlenme - 8 ay önce Hayattan bezmiş Çinli işçi kardeşimiz elindeki kürekle koca su birikintisine savaş açmış. Ne diyebiliriz ki önümüzdeki seneye anca galip gelir...
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 00:20
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu! 54 izlenme - 5 yıl önce Yolda biriken su birikintisini geçmenin en kurnaz yolu! (Türkiye'de denemeyiniz)
Su Birikintisinde Eğlencenin Dibine Vuran Çocuk 00:58
Su Birikintisinde Eğlencenin Dibine Vuran Çocuk 12 izlenme - 1 yıl önce Çocukların dünyasına bakıyorum bulundukları her ortamda, renk arıyorlar, neşe arıyorlar, mutluluk arıyorlar. Bir şeyin iyi olup olmadığını en insani şekilde çocukların verdiği önyargısız tepkilerden anlamak mümkün.
Hayvan Otlatırken Su Birikintisine Düşen Çocuk Boğuldu 00:47
Hayvan Otlatırken Su Birikintisine Düşen Çocuk Boğuldu 2 izlenme - 3 ay önce Hayvan otlatırken su birikintisine düşen çocuk boğulduŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde hayvanları otlatırken su birikintisine düşen 12 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 00:45
Napoli'nin Yıldızları Antrenmanda Dur Durak Bilmiyor! 8 izlenme - 2 yıl önce İtalyan ekibi Napoli'nin yıldızları antrenmanda yağan yağmur sonrası oluşan su birikintisinde keyifli anlar yaşadı.