Hoşgeldiniz!

Su Borusu Videoları İzle

Su Borusu Gibi Ağız 00:24
Su Borusu Gibi Ağız 25.509 izlenme - 3 yıl önce Hakketen Su Borusu
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.193 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 00:39
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 3.974 izlenme - 1 yıl önce Başkentte park halindeki otomobil, patlayan su borusunun yumuşamasına yol açtığı zeminin çökmesi sonucu oluşan yaklaşık 3 metrelik çukura düştü
Patlayan Su Borusunu Sürücülerin Oto Yıkamaya Çevirmesi 00:35
Patlayan Su Borusunu Sürücülerin Oto Yıkamaya Çevirmesi 42 izlenme - 2 hafta önce Karabük'te meydana gelen olayda, suyun boşa gitmesini istemeyen sürücüler resmen sıraya girip arabalarını yıkıyor. İşte o anlar kameraya böyle yansıyor.
Patlayan Su İle Araba Yıkayan Yurdum İnsanı 00:35
Patlayan Su İle Araba Yıkayan Yurdum İnsanı 75 izlenme - 3 hafta önce Karabük'de bir su borusu patlamış, su boşa gitmesin deyip arabasını yıkatan yurdum insanı cin fikrini konuşturmuş yine.
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 02:44
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 776 izlenme - 2 yıl önce http://tr.euronews.net/ Arap Yarımadası'nda kadın baharı yaşanıyor! 80'li yıllarda yeşilçamı etkisi altına alan özgür, hakkını arayan kadın hikayeleri şimdi Arap ülkelerini kasıp kavuruyor. 2 Kasım'da gösterime giren 'The Source', köye su borusu döşenmesi için eski bir yönteme başvurarak, kocalarına yatak grevi uygulayan bir grup kadını anlatıyor. Beyazperdeye bir Türk köyünde yaşanan gerçek olaydan uyarlanan 'The Source' isimli yapımın yönetmen koltuğunda ise senarist, Radu Mihaileanu oturuyor.
Fırat Pen -  Tut Şunun Ucunu Döşeyelim Abi 00:35
Fırat Pen - Tut Şunun Ucunu Döşeyelim Abi 525 izlenme - 2 yıl önce Fırat peni tanımama sebep olan reklam. Gerçi tanımam bana şu zamana kadar boyumu uzatmış değil. Maksat nostalji olsun makara olsun hesabı...
Su Borusundan Klarnet Yapmak ve Çalmak 01:12
Su Borusundan Klarnet Yapmak ve Çalmak 468 izlenme - 2 yıl önce Serkan Çağrı Hocanın Su borusu ile yaptığı klarnet taksimi. Yetenek böyle bir şey. Üstadın ellerine sağlık
Otobüste Haşlanan Yolcular 00:58
Otobüste Haşlanan Yolcular 333 izlenme - 2 yıl önce Sibirya'nın güneyindeki Krasnoyarsk şehrinde sıcak su borusunun patlaması sonucu asfaltı delen kaynar su, havaya doğru püskürmeye başlamış. O sırada yoldan geçmekte olan bir yolcu otobüsü, fışkırma noktasında durunca kaynar su ve buhar otobüsün içine dolmaya başlıyor. Kendisini dışarı atan on beş yolcunun on üçü ağır yanık yaralarıyla hastaneye kaldırılmış.
Su borusundan Saksafon Yapan Adam 00:15
Su borusundan Saksafon Yapan Adam 315 izlenme - 3 yıl önce Su borusundan Saksafon Yapan Adam
Su Borusu Bomba Gibi Patladı  00:47
Su Borusu Bomba Gibi Patladı 63 izlenme - 9 ay önce Rusya’da meydana gelen ilginç olayda, yol kenarındaki yeraltı su borusu bir anda patladı. Patlamanın şiddetiyle savrulan toprak, arabaların üzerine yağdı.
Su Borusuna Tırmanan Ergenin Hazin Sonu 00:23
Su Borusuna Tırmanan Ergenin Hazin Sonu 325 izlenme - 3 yıl önce Sen ne diye oraya çıkarsın ki be kardeşim der ve oh olsunla devam ederiz..
Su Borusu Patladı 01:12
Su Borusu Patladı 261 izlenme - 4 yıl önce Tekelihabertv
Alternatif Bahçe Sulama Yöntemi 01:10
Alternatif Bahçe Sulama Yöntemi 178 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en zeki, pratik düşünen milletiyiz . Saniyeler içinde oluşan bir sorunu saliseler içinde kendi lehimize çevirebiliriz . Patlayan su borusundan akan suyu bile yorulmadan rahatlıkla kullanabiliyoruz . Evet Deniz sendeyiz ..
Beş Yaşındaki Çocuğun Kafası Su Borusuna Sıkıştı 01:00
Beş Yaşındaki Çocuğun Kafası Su Borusuna Sıkıştı 35 izlenme - 1 yıl önce Çin'de beş yaşındaki çocuğun su tahliye borusuna sıkışan kafası, itfaiye görevlileri tarafından sıkıştırıldığı yerden uzun uğraşlar sonucu çıkarıldı.
Genesis - Land Of Confusion 05:29
Genesis - Land Of Confusion 64 izlenme - 2 yıl önce İçinde phil collins de bulunduğu Genesis grubunun türkçesi kargaşa toprakları olan toplumu uyandırma parçası. Gerçi bu şarkı yapılalı 20 sene oluyor ama aynı tas aynı hamam devam. Ayrıca disturbed yeniden seslendirmiştir ve birçok ünlünün kuklası klipte bulunur.
Pvc Borularıyla Müzik Yapmak 01:32
Pvc Borularıyla Müzik Yapmak 40 izlenme - 2 yıl önce Daha önce bolca örneğini gördüğümüz su borularını birleştirerek çeşitli sesler çıkartılan videolardan biri. Arkadaş baget olarakta parmak arası terlik kullanıyor.
Kazanın Böylesi! 01:03
Kazanın Böylesi! 50 izlenme - 4 yıl önce Kazanın Böylesi!
Mezarlıkta Su Borusu Patlayınca... 00:42
Mezarlıkta Su Borusu Patlayınca... 25 izlenme - 2 yıl önce Gümüşhane’de geceleri hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereceye kadar düşmesiyle, Emirler Mezarlığı içindeki su borularından biri patladı. Borudan fışkıran su, soğuk hava nedeniyle donarak buz kütlesine dönüştü.