Hoşgeldiniz!

su dökmek

Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 09:35
Çalışan Bilgisayarın Hard Diskine Su Dökmek 7.870 izlenme - 3 yıl önce Dayımıza youtube'da dolaşırken denkgeldim hele ki kasa temizleme videosu hipnotize etkili. Sakın evde denemeyin, en azından içini gördük. İyi seyirler
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in Als Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 2.072 izlenme - 4 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 2.123 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 1.700 izlenme - 3 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 1.109 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 930 izlenme - 3 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 802 izlenme - 3 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 00:14
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 514 izlenme - 4 yıl önce Ali Şen de Ece Vahapoğlu'nun challengeına uydu ve o da sadece buz döktü. Yine de kendisini tebrik ediyoruz. Bravo."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 624 izlenme - 3 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 00:21
Arda Turan, Als Hastalığı İçin Başından Aşağıya Buzlu Su Döktürdü 431 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığı ile savaşmak amacıyla başlatılan buzlu su kampanyasına katılan Arda Turan, milli futbolcu Burak Yılmaz'a meydan okudu.
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 00:13
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 391 izlenme - 4 yıl önce Demet Akalın da ALS'ye dikkat çekmek için yürütülen kampanyaya katıldı, başından aşağı buzlu su dökerek İbrahim Tatlıses ve Murat Boz'a meydan okudu.
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 4 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:16
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 297 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastalığına farkındalık için günümüzün modası haline gelen bu olay Türkiye de dahil bir çok ülkeye sıçradı diyebiliriz. Burcu Esmersoy'un başından aşağı buzlu su döküp, Hadise, Hülya Avşar ve Serenay Sarıkaya'ya meydan okumasını izliyoruz.
Su Dökerek Adam Uyandırmak 01:24
Su Dökerek Adam Uyandırmak 228 izlenme - 3 yıl önce Soundtrack olarak halk ozanımız Azis'in bir parçasının yer aldığı bu küçük ama etkili şaka 42 saat uykusuz kaldıktan sonra koltukta uyuyakalan arkadaş ve onu su dökerek uyandıran insanları içermektedir.Fragmanın sonunda orijinal video mevcuttur. Not: Mezvu öğrenci evinde bakkala gitme tartışması yüzünden çıkıyor ve şakanın kurbanı evdeki misafir. Hayırlı işler.
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 212 izlenme - 3 yıl önce Evet als hastalığı için yapılan kampanyaya george w. bushda katılmış izleyelim
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 00:37
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 290 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için başlatılan Ice Bucket Challenge'yi çok yanlış anlayan bir arkadaşımız sudan sonra kımonlıyor!
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 272 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına yardım etkinliği çığ gibi büyüyor. Buna en son katılanlar arasında Wesley Sneijder'da var. Başından aşağı buzlu su döken Sneijder, Yolanthe yengeye, Gökhan Saki'ye ve Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okuyor. Bakalım bu meydan okuma nasıl sonuçlanacak..
Als Hastalığı İçin Başından Aşağı Su Dökenlere Tepki Göstermek 00:51
Als Hastalığı İçin Başından Aşağı Su Dökenlere Tepki Göstermek 218 izlenme - 3 yıl önce "ALS" yani "Amyotrofik Lateral Skleroz" olarak bilinen aynı zamanda motör norön hastalığı olarak bilinen, kişi de merkezi sinir sisteminde omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır. Bildiğimiz gibi ünlüler bu hastalığa dikkat çekip halkın bağış yapmasını sağlamak için sosyal mecralara kafalarından aşağıya bir kova su döktükleri videoları yüklüyorlar. Bu arkadaşımız da ünlülerin ve de kendi arkadaş ortamında kafalarında aşağıya su döken insanlarla ilgili kendi fikirlerini bir videoya dökmek istemiş, hep beraber izleyelim arkadaşlar.
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 00:52
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 266 izlenme - 3 yıl önce Yol ortasında gerçekleşen kaza da yanan araca havadan müdahaleyi izliyoruz. Yangın söndürme uçağının havadan yaptığı müdahale de yangını bir anda söndürüşünü görüyoruz. Yakın çekimde görüntülenen bu olay, ortaya böyle görüntüleri çıkarmış. İzleyelim..
Ponpon Kızlardan Ice Bucket 00:38
Ponpon Kızlardan Ice Bucket 207 izlenme - 4 yıl önce Ice Bucket Challenge serüvenine Toronto Argos'un ponpon kızları da katılmış ve topluca dökünmüşler! Bize de izlemek düşüyor. Bakalım başından aşağı buzlu su dökmek diye adlandırdığımız bu serüven nereye kadar gidebilecek.
Iggy Azalea'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi   00:17
Iggy Azalea'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 196 izlenme - 4 yıl önce Jennifer Lopez'in meydan okuduğu Iggy Azelea gerekeni yapıyor. IceBucketChallenge yani Bir Kova Buz Sosyal Sorumluluk Projesi
Kate Upton'ın Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 00:14
Kate Upton'ın Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 196 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış.
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 01:36
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 144 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde sıkça gördüğümüz ünlü kişilerin ALS hastaları için buzlu su dökmesini göre Ergen bıyıklı popçumuz Justin Bieber'de durmamış ve kendiside yapmış.İzliyoruz efendim..
Mark Zuckerberg Bir Kova Buzlu Suyu Kafasından Aşağı Döktü. 00:39
Mark Zuckerberg Bir Kova Buzlu Suyu Kafasından Aşağı Döktü. 158 izlenme - 4 yıl önce Mark Zuckerberg, ALS adlı hastalığa karşı bilinç oluşturmak için bir kova dolusu buzlu suyu kafasından aşağı boşalttı.
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:02
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 172 izlenme - 3 yıl önce Efendim pek değerli İlyas Salman ALS farkındalığı yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim.. NOT: Buradaki amaç ALS hastaları ile dalga geçmek değil, biraz da olsa güldürmektir.
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:00
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 148 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bunlardan biri de Justin Timberlake efendim.
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 03:52
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 150 izlenme - 3 yıl önce Efendim son günlerde Bill Gates ve Mark Zuckerberg'in başlattığı ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağıya soğuk su dökme olayının hepsi tabii ki de başarılı olmadı. CopyCat Channel ekibi faillerin tamamını aynı videoda derlemişler. İzleyelim..
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 00:14
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 174 izlenme - 3 yıl önce Efendim 50 cent abimiz "skerim buzlu suyunuzu" diyerek kafasından aşağıya buzlu su dökmek yerine bağış yapmayı tercih etmiş. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Büyüksün fifti sent abi..
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:31
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 188 izlenme - 3 yıl önce WWE'in Flash tv'de yayınlandığı zamanlarda Goldberg ile favorim olan Hulk Hogan abimiz de ALS hastalığına farkındalık yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim..
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 00:16
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 182 izlenme - 4 yıl önce Tüm dünyayı kasıp kavuran ALS hastalığına destek kampanyasına katılan genç kız, başından aşağıya buzlu su dökünce at irkildi ve üzerinden atıverdi.