Hoşgeldiniz!

su içmek

Önce Okşayacaksın Sonra Elini Uzatacaksın 00:17
Önce Okşayacaksın Sonra Elini Uzatacaksın 121.824 izlenme - 9 ay önce Çok susarsanız bu çeşmeden su içer miydiniz? Cinsel organdan akan suyu içebilmek için önce okşayıp sonra ağzınızı yada elinizi uzatmanız gerekiyor.
Tuvalet Çeşmesinden Kana Kana Su İçen Kaplan 00:17
Tuvalet Çeşmesinden Kana Kana Su İçen Kaplan 6.930 izlenme - 6 ay önce Allahsızlar zavallı kaplana bir yudum su vermemişler. Gariban tuvalet çeşmesinden kana kana su içiyor be.
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 01:23
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 9.720 izlenme - 10 ay önce Bu amcamız abdest alırken yanına gelen kediciğe kendi elleriyle su ikram etmiş. Gelin birlikte izleyelim. Amcamızın ismi Emir Kaptan. Bu video Facebook sayfasından alınmıştır. https://www.facebook.com/emirkaptan Hakkını helal et Emir amca.
Ayakta Su İçmenin Zararları 05:11
Ayakta Su İçmenin Zararları 3.691 izlenme - 2 yıl önce Mutlaka izleyip paylaşalım
Çeşmeden Su İçememek 00:47
Çeşmeden Su İçememek 4.158 izlenme - 3 yıl önce Kız su içmek istiyor ama çeşmenin sistemini bir türlü anlayamadı. Üzülsem mi gülsem mi bilemedim.
su içmek isteyen file timsah saldırıyor 00:23
su içmek isteyen file timsah saldırıyor 6.448 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 01:03
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 2.665 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın şiddetli rüzgarının gücünü bizlere kanıtlamak isteyen adam su içmeye çalışıyor.
Çeşmeden Su İçememek 01:03
Çeşmeden Su İçememek 1.715 izlenme - 3 yıl önce Kız su içmek istiyor ama çeşmenin sistemini bir türlü anlayamadı. Üzülsem mi gülsem mi bilemedim.
Ayakta Su İçmenin Zararları 01:36
Ayakta Su İçmenin Zararları 1.481 izlenme - 3 yıl önce Ayakta Su İçmenin Zararları Çağımızda Bilimin Işığında Ortaya Çıkan Bu Tespit Günümüzden 1400 Yıl Öncesinde Bilimin Bunu Aydınlatacak Düzeyde Olmadığı Dönemde Peygamber (sav) İn Hadisinde Bizlere Bildirilmiştir
Bill Gates'in Boktan Üretilen Suyu İçmesi 02:01
Bill Gates'in Boktan Üretilen Suyu İçmesi 748 izlenme - 2 yıl önce Bill Gates, Omniprocessor adı verilen, insan dışkısını elektrik ve içme suyuna çeviren makineyi ziyaret edip üretilen suyu afiyetle içmiş. Bizim musluklarımızdan akan sudan daha berrak olduğunu söylemek sanırım mümkün.
çocuk olupta su içmek:) 00:27
çocuk olupta su içmek:) 2.393 izlenme - 9 yıl önce susuzluktan gider bu çocuk:)
Uzayda Su İçmek 00:11
Uzayda Su İçmek 2.662 izlenme - 9 yıl önce uzayda su içen adam
yer çekimi çok güzel bir şey 02:33
yer çekimi çok güzel bir şey 3.850 izlenme - 9 yıl önce yer çekimi olmasaydı ne olurdu acep...
Eski Tip Kuyudan Su İçen Öküz 00:50
Eski Tip Kuyudan Su İçen Öküz 258 izlenme - 1 yıl önce günümüz dünyasında artık çok fazla kullanılmayan basmalı pompası(su tulumbası) olan kuyudan su içen öküz reyis. bu arada öküz mü,inek mi polemiğine girmeyeceğim,tam ne oldugunu ben de bilmiyorum. iyi seyirler
Su içmek bu kadar zor olmamıştı 00:48
Su içmek bu kadar zor olmamıştı 855 izlenme - 5 yıl önce Su içmek bu kadar zor olmamıştı
Reklamdaki Gibi Su İçmek 00:06
Reklamdaki Gibi Su İçmek 544 izlenme - 4 yıl önce Reklamdaki Gibi Su İçmek
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 378 izlenme - 2 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Bir Şişe Suyu 2sn'de Bitirmek 00:40
Bir Şişe Suyu 2sn'de Bitirmek 506 izlenme - 3 yıl önce 1 şişe suyu tam 2snde bitirerek rekor kıran bu arkadaşımıza yürekten bir oha çekiyor ve başarısını alkışlıyoruz..
Dudağa Tabak Takılıp Nasıl Su İçilir? 00:43
Dudağa Tabak Takılıp Nasıl Su İçilir? 250 izlenme - 2 yıl önce Alt ve üst dudağına taktığı dev tabaklarla piposunu tüttüren yaşlı teyze; pipodan sonra susamış olacak ki su içmeye çalışıyor. Her güzelliğin bir bedeli var tabi ki....
Sabah Aç Karnına Su İçmek Faydalı Mıdır? 00:42
Sabah Aç Karnına Su İçmek Faydalı Mıdır? 335 izlenme - 2 yıl önce Aç karnına su içmenin yararları nelerdir, sağlık için hangi hastalıklara karşı aç karnına su içmek etkilidir? Aç karnına su içmek zayıflatır mı? Cevapları Kapsül Tv'den öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
su zayıflatırmı ? 01:48
su zayıflatırmı ? 1.369 izlenme - 7 yıl önce su zayıflatırmı ? su içmenin kilo vermeye yardımı nasıl olur ? obeziteye karşı su içmek yararlımıdır ? zayıflamaya yardımcı olması için hangi suları içmeliyiz ? tüm bu soruların ve su hakkında merak ettiklerinizin cevapları dr. yasemin bradley in videolu anlatımı ile sakasu.blogcu.com adresinde bulabilirsiniz .
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 00:27
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 281 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda konuşurken 'oruç kazası' yaşamış. Oruç olduğunu unutarak kürsüdeki suyu içen Bakan Yılmaz, AK Parti'li vekillerin uyarısı üzerine içtiği suyu tabağa tükürmüş.
Çocuğa Bak :)) 00:25
Çocuğa Bak :)) 879 izlenme - 9 yıl önce :d
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 295 izlenme - 3 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Sıcak Suyun Sizleri Şaşırtacak 12 Faydası 04:39
Sıcak Suyun Sizleri Şaşırtacak 12 Faydası 346 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 sıcak suyun ile ilgili aramalar sıcak suyun faydaları nelerdir sıcak suyun damarlara etkisi sıcak suyun cilde faydaları sıcak suyun ayaklara faydası sıcak suyun cilde zararları sıcak suyun zararları sıcak suyun zayıflamaya etkisi sıcak suyun vücuda zararları sıcak suyun faydaları nelerdir ile ilgili aramalar sıcak su içmenin faydaları nelerdir karbonatlı suyun faydaları nelerdir limonlu suyun faydaları nelerdir suyun faydaları ve zararları nelerdir sıcak suyun vücuda faydaları şekerli sıcak suyun faydaları ballı sıcak suyun faydaları suyun faydaları nedir sıcak su içmenin faydaları nelerdir ile ilgili aramalar bütün sıcak suyun faydaları sıcak su içmek sıcak su fayda suyun faydalari nelerdir sicak su icmenin faydalari limonlu sıcak su içmenin faydaları sabahları sıcak su içmenin faydaları ılık su içmenin faydaları ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Dünyanın En Hızlı Su İçen Adamı 00:34
Dünyanın En Hızlı Su İçen Adamı 111 izlenme - 1 yıl önce Benzerleri olabilir fakat bu dünyadaki en hızlı su içiş şeklidir. Cam veya kutu da yapılamaz, yalnızca pet şişede mümkündür. 1kez yutkunduktan sonra el yardımıyla alttan yapılan basınç tek bir seferde suyun akmasını sağlar. Denemezseniz fena olmaz :)
Çok Hızlı Motosiklet Kazası Yapmak (Yerden Su İçen Adam İçerir) 00:16
Çok Hızlı Motosiklet Kazası Yapmak (Yerden Su İçen Adam İçerir) 155 izlenme - 2 yıl önce Ne idüğü belirsiz motosikletli bir arkadaş kalkış için hazırlıklarını yapıyor. Öyleki 0-3sn'de 100km hıza kavuşacağını düşünürken, bir gaz bir gaz daha yaptıktan sonra az ilerideki vatandaşa da çarpmak suretiyle yere düşüyor. Arka fondaki müzik de ilgi çekici. Bu arada videonun başındaki amcanm öyle bunalmış olmalı ki yerdeki suya aşkla ve şevkle sarılmış olarak görülüyor.
Akıllı Kedi 00:22
Akıllı Kedi 147 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası http://www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizler ile...
bu nasıl su içmek xd 00:40
bu nasıl su içmek xd 397 izlenme - 7 yıl önce bu nasıl su içmek xd
Yemek Esnasında Su İçmek İştahın Kapanmasını Sağlar mı? 01:03
Yemek Esnasında Su İçmek İştahın Kapanmasını Sağlar mı? 205 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/