Hoşgeldiniz!

Su Kay Videoları İzle

Eskişehir Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Su Kay 00:56
Eskişehir Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Su Kay 78 izlenme - 5 yıl önce Eskişehir Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Su Kay Yer : Sazova Bilim Kültür Ve Sanat Parkı
kartepe haberiniz olsun 26:29
kartepe haberiniz olsun 79 izlenme - 5 yıl önce kartepe samanyolu tv ekranlarında haberiniz olsun
kartepe belediye başkanı şükrü karabalık ülke tv de karteyi anlattı 12:51
kartepe belediye başkanı şükrü karabalık ülke tv de karteyi anlattı 78 izlenme - 5 yıl önce karabalık ülke tvye konuk oldugelişen ve değişen kartepenin belediye başkanı şükrü karabalık ülke tvde selda atalayın hazırlayıp sunduğu günün içinden adlı programa canlı yayın konuğu oldu.kartepe belediye başkanı şükrü karabalık özellikle turizm potansiyeli ile sürekli gündemde yer alan kartepe ilçesinin oluşumu ardından ilçede yaşanan değişime dikkat çektiği yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. ülke tvde canlı yayınlanan programda cazizbe merkezi olan kartepeyi tüm dünyaya tanıtmak ve turizm
kartepede felsefe sohbeti 01:20
kartepede felsefe sohbeti 52 izlenme - 5 yıl önce kartepe belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında bilge insanlar 2 adlı felsefe sohbetlerine platon ve ibni sina konulu söyleşi ile devam edildi.
Kartepe Fotoğrafları  İstanbulda Sergileniyor 01:03
Kartepe Fotoğrafları İstanbulda Sergileniyor 49 izlenme - 5 yıl önce kartepe fotoğrafları istanbulda sergileniyor
kartepe mehmet altanı ağırladı 01:18
kartepe mehmet altanı ağırladı 44 izlenme - 5 yıl önce kartepe mehmet altanı ağırladı kartepe belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği konferanslarda gazeteci yazar mehmet altan'ı ağırladı. necip fazıl kısakürek kültür merkezi'nde düzenlenen "küresel vicdan" konulu konferansta altan literatürümüze yeni kazandırdığı ve çok tartışılacak konu hakkında fikirlerini kartepelilerle paylaştı.
kartepe meclisi toplandı 01:07
kartepe meclisi toplandı 35 izlenme - 5 yıl önce kartepe belediye meclisi aralık ayı olağan toplantısı belediye hizmet binası toplantı salonunda belediye başkanı şükrü karabalık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. meclis üyeleri hüseyin bülbül engin çakmak ve atilla altınkaya'nın izinli olduğu toplantıda belediye meclis üyeleri gündemde yer alan 11 maddeyi görüşerek karara bağladı.