Hoşgeldiniz!

Su Kaydırağı Videoları İzle

Dünyadaki En Havalı Su Kaydırağı 01:21
Dünyadaki En Havalı Su Kaydırağı 4.645 izlenme - 2 yıl önce İçi LED'ler ile donatılan kapalı su kaydırağı insanın başını döndürecek cinsten. Almanya'da açılan su kaydırağı sizce de çok havalı değil mi?
Kilolu Kadın Su Kaydırağından Kayarsa 01:13
Kilolu Kadın Su Kaydırağından Kayarsa 5.701 izlenme - 3 yıl önce Kilolu Kadın Su Kaydırağından Kayarsa
Süpriz Sonlu Su Kaydırağı 00:08
Süpriz Sonlu Su Kaydırağı 1.817 izlenme - 8 ay önce
Dünyanın En Yüksek Su Kaydırağı 01:31
Dünyanın En Yüksek Su Kaydırağı 7.686 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Yüksek Su Kaydırağı Kansas City olacak ve 2014 yazında açılacak
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 00:23
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 948 izlenme - 6 ay önce ABD'nin Texas eyaletine bağlı Austin kentinde David Salmon, su kaydırağından kaydığı sırada hızını alamayarak yaklaşık 4.5 metre yükseklikten düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnişi 2 Dakika Süren Su Kaydırağı 01:32
İnişi 2 Dakika Süren Su Kaydırağı 1.695 izlenme - 1 yıl önce İnişi 2 Dakika Süren Su Kaydırağı Tepeden başlayıp çıkışa kadar 2 dakika boyunca kayabileceğiniz dünyanın en uzun su kaydırağı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı  00:36
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı 1.469 izlenme - 2 yıl önce Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez su kaydırağı müthiş bir deneyim yaşatıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 02:46
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 1.916 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten eğlenceli gözüken su kaydırağından kayma olayını arkadaşlar biraz üstüne eklemişler ki daha da güzel olmuş, izliyoruz..
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 01:10
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 2.202 izlenme - 3 yıl önce Niagara Şelalesi’nden daha uzun ve saatteki hızının yaklaşık 105 km
Komik Su Kaydırağı 01:13
Komik Su Kaydırağı 1.221 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Su Kaydırağında Mayo Sıkıntısı 00:10
Su Kaydırağında Mayo Sıkıntısı 1.158 izlenme - 3 yıl önce Su kaydırağında mayosu düşen adam zor anlar yaşadı
su kaydırağı kazası 00:09
su kaydırağı kazası 2.261 izlenme - 7 yıl önce
Yüksek Hızda Su Kaydırağı 02:30
Yüksek Hızda Su Kaydırağı 2.449 izlenme - 8 yıl önce yüksek hızda su kaydırağı
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 01:39
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 672 izlenme - 2 yıl önce İlk videomuzda dünyanın en büyük kaydırağı dediğimiz waterpark'ın nasıl çalıştığını gördüğüm bir video istedim yetkililerden, onlarda beni kırmadı ve hemen mail adresime gönderdiler. İşte insan değil, botlarla kayıldığı netleşmiş oldu en azından. İzleyelim.
Aquapark'ta En Güzel 10 Su Kaydırağı 07:21
Aquapark'ta En Güzel 10 Su Kaydırağı 500 izlenme - 1 yıl önce Küçüklükte hepimizin hayali olan aquparklar şimdilerde gözden düşmüş durumda olsa bile birçoğumuz halen su kaydıraklarının tadını alamamış durumda. İşte bu video o arkadaşlarımız için gelsin. Birbirinden güzel 10 su kaydırak videosu..
Dünyanın En İyi Su Parkı 01:49
Dünyanın En İyi Su Parkı 285 izlenme - 1 yıl önce Adrenalin dolu dakikalar yaşatan dünyanın en eğlenceli su parkından muhteşem görüntüler. 18.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En İyi Su Parkı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Uzun Su Kaydırağından Kaymak 01:10
Dünyanın En Uzun Su Kaydırağından Kaymak 422 izlenme - 2 yıl önce Kansas City’de Su Parkında Dünyanın En Uzun Su Kaydırağı Tam 42 Metre Yüksekliğinde
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı 00:36
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı 266 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez su kaydırağı müthiş bir deneyim yaşatıyor.
Kırlarda Hunharca Kaymak 00:31
Kırlarda Hunharca Kaymak 53 izlenme - 6 ay önce insan özenmiyor değil.kırlarda hoşça vakit geçirebilmek için kendi tasarladıkları su kaydırağıyla eğlenen insanlar.
Sonu Olmayan Su Kaydırağı 00:09
Sonu Olmayan Su Kaydırağı 189 izlenme - 2 yıl önce Sonu Olmayan Su Kaydırağı Sonunu hesaba katmayıp su kaydırağından kayan genç kızın kameraya yansıyan görüntüleri...
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 01:10
Dünyanın En Büyük Su Kaydırağı 158 izlenme - 1 yıl önce Niagara Şelalesi’nden daha uzun ve saatteki hızının yaklaşık 105 km imiş. Yaz sıcağında beni serinletti.
Dünyanın En Uzun Su Kaydırağından Kaymak 01:10
Dünyanın En Uzun Su Kaydırağından Kaymak 324 izlenme - 3 yıl önce Kansas City’de bulunan Schlitterbahn su parkında bulunan dünyanın en uzun su kaydırağı tam 42 metre yüksekliğinde ayrıca dünyanın en hızlısı. Bu su kaydırağının ismi The Verrückt (deli anlamına geliyor)
Türk İşi Aquapark 01:55
Türk İşi Aquapark 225 izlenme - 2 yıl önce Evet, böyle manzaraları şehir merkezlerinin süs havuzlarında , sulama kanallarında görebilirsiniz. Ancak bu çocuklar bir adım ileri gidip yeryüzünün de elverdiği eğim ile bu suda eğlenme işini kısmen aqua park olayına yaklaştırmışlar.
Dünyadaki En İlginç 10 Su Kaydırağı 06:08
Dünyadaki En İlginç 10 Su Kaydırağı 126 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en uzun, en dik, en eğlenceli ve en sıra dışı su kaydıraklarının olduğu bu videoyu izlerken "Keşke orada olsam" diyeceksiniz.
Bitmek Bilmeyen Dünyanın En Uzun Su Kaydırağı 01:16
Bitmek Bilmeyen Dünyanın En Uzun Su Kaydırağı 95 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın New Jersey eyaletinde kurulan dünyanın en uzun su kaydırağı gerçekten de çok uzun! Action Park'ta bulunan bu kaydırağın boyu 600 metre ve 50 km hıza kadar ulaşılabiliyor.
Muhtemelen Dünyadaki En Havalı Su Kaydırağı 01:21
Muhtemelen Dünyadaki En Havalı Su Kaydırağı 135 izlenme - 2 yıl önce İçi LED'ler ile donatılan kapalı su kaydırağı insanın başını döndürecek cinsten. Almanya'da açılan su kaydırağı sizce de çok havalı değil mi?
Ev Yapımı Su Kaydırağı Kazası 00:30
Ev Yapımı Su Kaydırağı Kazası 259 izlenme - 3 yıl önce Ev Yapımı Su Kaydırağı Kazası
Yavru ördeklerin su kaydırağı keyfi 00:30
Yavru ördeklerin su kaydırağı keyfi 183 izlenme - 3 yıl önce Yavru ördeklerin su kaydırağı keyfi
Su Kaydırağında Eğlencelin Dibine Vurmak: Hayal Edilen vs Gerçekte Olan 00:16
Su Kaydırağında Eğlencelin Dibine Vurmak: Hayal Edilen vs Gerçekte Olan 82 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en güzel yerlerinden birisinde, ağaçlarla çevrili bir yerin ortasında inanılmaz güzel gözüken havuz ve baş ucunda bulunan bir su kaydırağı ile zaman geçirmeyi kim istemez ki? Tatil planları yapmak, orada olmayı hayal etmek elbette bu görüntüleri izledikten sonra hepimizin aklından geçecektir. Daha önce de uzun versiyon videosuna yer vermiş ve tatil planlarınız arasında yer alması gerektiğini söylemiştik. Peki bizim görüntüleri izlerken hayal ettiğimiz ile gerçekte olan aynı olabilir miydi? Elbette ki hayırrrrr...
Ağır Çekim Görüntülerle Su Kaydırağında Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 03:07
Ağır Çekim Görüntülerle Su Kaydırağında Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 113 izlenme - 2 yıl önce Tatil planlarınızı henüz yapmadıysanız bu videoyu izledikten sonra kesinlikle tatil planınız bu tarz bir yer olacaktır. Çok güzel bir yerde sadece su kaydırağı ile eşsiz derecede eğlenebilmek de mümkün.